PDA

View Full Version : Посветено на най-досадната преподавателка :D



gO0d_GiRl
03-29-2012, 05:56
ТЪПА, смотана идиотка,
Изглеждаш в моите очи,
Някой трябва да ми прати призовка,
Да не ти изкорня кривите уши…
А твоята къдрава, черна коса,
Която лично смяташ за красива,
Ще полея със сярна киселина
И ще видим всички, че е сива.
За умна се смяташ,
Благородна и добра,
Ала само със ръцете махаш,
Ти поредната западнала КОЗА.

StolenBliss
03-29-2012, 10:50
Хахаха тва ми напомня за една моя по БЕЛ преди, дет и виках Мортиша ;d

gO0d_GiRl
03-29-2012, 16:30
Я, какво съвпадение, моята също е по БЕЛ, ама й викам Овца :)

tomboy
04-01-2012, 21:45
Подарете и овца на име Мортиша и и кажете ,че няма нужда да се гледа в огледалото , само да зърне ''мортиша''...:Д

gO0d_GiRl
04-02-2012, 05:58
Добра идея, ама няма пари за овца, пък и нали вече имаме една... :D

tomboy
04-02-2012, 08:04
Tи както я описваш и Свен би избягал от нея !..:Д..И нз защо , но и моята не е цвете за мирисане ..Само аз и едно момче си го ядем каквото и да стане !..Д:

ForTrant
04-02-2012, 08:07
Авторке - и като гледам много учиш, с доста висока малограмотност си като ти гледам правописа и изказа.
Мисля, че най-много трябва да я обвиняваш твоята госпожа, че те е оставила неграмотна.

gO0d_GiRl
04-02-2012, 15:32
Авторке - и като гледам много учиш, с доста висока малограмотност си като ти гледам правописа и изказа.
Мисля, че най-много трябва да я обвиняваш твоята госпожа, че те е оставила неграмотна.

Авторе, не се смятам за неграмотна! :D Ти на колко мислиш, че съм? :) На 20? :D

bog4eto
04-02-2012, 18:51
А на колко си между другото?

nIkEnCeTy_bE
04-03-2012, 14:25
Доста е жалко да говориш така за госпожата, не мислиш ли? Ама то така е 13 годишните. Тъй като гледам как говориш едва ли ти е виновна госпожата, че не си се напъвала да учиш.

gO0d_GiRl
04-03-2012, 15:26
Доста е жалко да говориш така за госпожата, не мислиш ли? Ама то така е 13 годишните. Тъй като гледам как говориш едва ли ти е виновна госпожата, че не си се напъвала да учиш.

Имам 6 по БЕЛ... и се справям без проблем.

nIkEnCeTy_bE
04-03-2012, 15:58
Тогава какъв ти е проблема? Какво ще рече подло и несправедливо? Като гледам 6тици имаш, не се оплакваш, или оо чакай уважението е важно?

ForTrant
04-03-2012, 22:18
Имам 6 по БЕЛ... и се справям без проблем.

Не ме интересува какво ти пишат в училище, аз виждам колко си грамотна, в Друсе и другите околни села нормално да ви надуват оценките, сиреч ако знаеш за 3, нормално да ви тупат 6, че да се махате и да идвате към Софята.

gO0d_GiRl
04-04-2012, 06:45
Не ме интересува какво ти пишат в училище, аз виждам колко си грамотна, в Друсе и другите околни села нормално да ви надуват оценките, сиреч ако знаеш за 3, нормално да ви тупат 6, че да се махате и да идвате към Софята.
Зависи от училището ;)

Desit0o94
04-09-2012, 16:33
ForTrant Такива като тебе МНОГО ме дразнят !! Не искам да се заяждам, ама това, че не съм от СОФИЯ означава ли, че не съм си заслужила оценките и това, че уча в гимназия, в която малко могат да завършат така, както в начален етап !? Ти да не мислиш, че като няма да завършим в София ще сме неграмотни и не знам си какво !? Какви са тия изказвания бе !? " в Друсе и другите околни села нормално да ви надуват оценките" .. Да, има случаи, в които вместо някоя оценка пишат друга, ама НЕ навсякъде е така ! ;) И да по принцип не трябва да се обиждат учителите дори да са ни неприятни, защото някой ден и даскали можете да станете.. :)

gO0d_GiRl
04-09-2012, 17:15
ForTrant Такива като тебе МНОГО ме дразнят !! Не искам да се заяждам, ама това, че не съм от СОФИЯ означава ли, че не съм си заслужила оценките и това, че уча в гимназия, в която малко могат да завършат така, както в начален етап !? Ти да не мислиш, че като няма да завършим в София ще сме неграмотни и не знам си какво !? Какви са тия изказвания бе !? " в Друсе и другите околни села нормално да ви надуват оценките" .. Да, има случаи, в които вместо някоя оценка пишат друга, ама НЕ навсякъде е така ! ;) И да по принцип не трябва да се обиждат учителите дори да са ни неприятни, защото някой ден и даскали можете да станете.. :)

Съгласна съм с теб! Но някои учители са... ИЗРОДИ! Не преувеличавам, въпросната учителка е такава, за това пиша такива "грозни" неща за нея..

Desit0o94
04-09-2012, 17:34
То и такива има, ама индивиди като ForTrant просто не знаят граници за " изява " .. Все едно хора много и различни .. :)

gO0d_GiRl
04-09-2012, 18:36
То и такива има, ама индивиди като ForTrant просто не знаят граници за " изява " .. Все едно хора много и различни .. :)

Да, на него сигурно му доставя удоволствие да обижда русенците... Кой знае? Може ТОЙ да е идеален! :D

Desit0o94
04-09-2012, 18:49
Нека живее във фантазионните си варианти на живот.. не смятам, че на живо говори така, както пише, но няма да се бъркам в живота на хората.. стига да спре да се прави на нещо, което не е :)

gO0d_GiRl
04-20-2012, 20:36
Нека живее във фантазионните си варианти на живот.. не смятам, че на живо говори така, както пише, но няма да се бъркам в живота на хората.. стига да спре да се прави на нещо, което не е :)

Да, на нея не й говоря така, както пиша тук, имам елементарно възпитание, все пак. Не се правя не нещо, което не съм, по простата причина, че още не знам кака съм... Но се опитвам да разбера.

kikki
04-22-2012, 11:17
Доста е жалко да говориш така за госпожата, не мислиш ли? Ама то така е 13 годишните. Тъй като гледам как говориш едва ли ти е виновна госпожата, че не си се напъвала да учиш.

Ехоо... Първо: пише се13-годишните! Шегувам те :)
Тринайсетгодишните не ни взимай под общ знаменател! Не всички сме такива :)

nIkEnCeTy_bE
04-22-2012, 12:05
ахахах добре. Просто коментирам, че е жалко да се говори така. В други неща може да сте много напреднали, ама в това нямате елементарна култура. както и да е, не всички са такива, както казваш. Има още надежда за вас.;)))

horacio
04-22-2012, 14:46
Явно много се гордееш със стихотворението си, щом си го постнала във форума. Щеше да е по-добре ако беше по-позитивно. Само да плюете по хората знаете.

Bloody-girl
04-30-2012, 15:24
Подкрепям горното мнение. Вместо да пишете такива тъпотии в ''Лично творчество'', влезте в раздел ''Любов'' и си изливайте пуберските проблеми.

BloodyDreamer
05-01-2012, 15:08
Добре, какво очакваш да постигнеш, като го напишеш това във форума? Просто показваш липсата на онова "елементарно възпитание", дето толкова се хвалиш, че го имаш. Отдавна ми е станало ясно, че оценките не са показател за знания. Да, сигурно имаш 6 по БЕЛ, ама нещо не го показваш като хората.
Пхах! Изрод била. Ти чуваш ли се какво говориш? Толкова добре ли я познаваш, че да знаеш всичко за нея? Защото да, и аз съм на 13. Да, и аз не си обичам всички учители, обаче имам поне малко уважение към тях!

А, и между другото - Сярната киселина е вещество със силно разяждащо свойство. Ако ѝ полееш косата с вещество от подобно естество, няма да ѝ остане коса, по която да гледате дали е бяла или не :P

Hayashi
05-01-2012, 16:57
Пази Боже, сляпо да прогледне!

Ares
05-04-2012, 02:33
ForTrant Такива като тебе МНОГО ме дразнят !! Не искам да се заяждам, ама това, че не съм от СОФИЯ означава ли, че не съм си заслужила оценките и това, че уча в гимназия, в която малко могат да завършат така, както в начален етап !? Ти да не мислиш, че като няма да завършим в София ще сме неграмотни и не знам си какво !? Какви са тия изказвания бе !? " в Друсе и другите околни села нормално да ви надуват оценките" .. Да, има случаи, в които вместо някоя оценка пишат друга, ама НЕ навсякъде е така ! ;) И да по принцип не трябва да се обиждат учителите дори да са ни неприятни, защото някой ден и даскали можете да станете.. :)

Защо изобщо си правите труда да му отговаряте на тоя ? Само като видите аватара му трябва да ви стане ясно що за индивид е ;) .

ronyrony
05-04-2012, 14:40
образователната система не е това което беше и от двете страни има лоши варианти

kikki
06-03-2012, 14:25
Имам 6 по БЕЛ... и се справям без проблем.

Аз пък имам 7 :p