PDA

View Full Version : До хиперекстензии DownloadVirus и разбирачите



loveca777
03-29-2012, 14:37
Лъвчо
Я си кажи някоя хубава тридневна програма ,че само се осирам вече значи
Почвам 3 пъти в седмицата фитнес , а програмите в бб-теам и другите из нета не ми харесват много
Значи сега правя само главно на лежанки и упражнения да гърди както и бицепса
Гърбът го пренебрегвам ,защото мисля ,че като ходя на лостовете се тренира достатъчно ,но май греша и трябва и на СКРИПЕЦА , подигането на щанга мъртва тяга и тнт

Todor_Markov
03-29-2012, 14:44
Колко ти е стажа в залата? 3 пъти седмично е подходящо за начинаещи...За средно напреднали 3 дневен сплит не е зле,но от сорта на 2 към 1 или 3 към 1, а не да тренираш мускул на 7 дни,както е в случая..

awerw
03-29-2012, 15:01
3 пъти седмично е подходящо за начинаещи...

:lol: ти си ловецо

loveca777
03-29-2012, 15:03
Значи миналата година съм ходил така по-сериозно, макар че и тогава съм редувах фитнеса с лостовете ,но от лятото станах много несериозен
От декември до началото на Март не ходих въобще
Не съм баш начинаещ но съм паднал с малко килограми от застоя
Не смятам да спирам изцяло тренировките на лостовете
Не бързам и главно искам да кача до лятото най-малко 5 кг , а пък маже и 10 - знам ,че зависи изцяло от яденето..
..

awerw
03-29-2012, 15:05
можеш да си мечтаеш за 2 кг до лятото ..... не повече.......

loveca777
03-29-2012, 15:07
:lol: ти си ловецо


Между другото преди докато имах сила всеки ден да ходя - сега 2 дена трябваше да се възтановявам от първия път ;d
Както и да е , нямам възможност за повече дни

Todor_Markov
03-29-2012, 15:09
Ловецо..Какво всъщност искаш да направиш,по-точно с лостовете.Това колко ще качиш зависи от храната главно и по-точно от калоийте,които приемаш.Лятото не е никак подходящо за трупане на маса,пък и трупането на маса те омазнява,а едва ли точно това искаш лятото..

loveca777
03-29-2012, 15:20
Вижте хич не ми пука ,че ще ми се скрият някакви плочи
Заприличал съм на хилка през дрехите , а и стои много грозно да съм слаб ,а с големи мускули на ръцете , гърдите ... нали се сещате
А с лостовете ,че нищо не правя така си е
Е , когато тренирам с добавени тежести сериозно - тогава да,но и във фитнеса мога да си правя кофи и набирания с тежест , иначе са ми за кеф
Просто искам да си мога везничките и силовите
Стряха ми е ,че заради фитнеса на лостовете ще ми е много по -трудно и няма да мога да се научавам да работи
Смисъл всички знаем ,че като си с напомпани мускули и ръце - нито лицевите , нито набиранията ти са лесни - тоест си по-сханат някак си , забавени стават движинията
Не може ту да си атлетичен ,ту във фитнеса да си добър - или може? не знам

awerw
03-29-2012, 15:25
лъжеш се много, аз точно на лоста правя набирания за гръб и бицепс и всичко друго ми е с тежестите и да ти кажа много по-добър станах на лоста от това, а за да започнеш да се схващаш трябва да тренираш почти година само с тежести и да натрупаш бая маса, което при теб няма да стане......

loveca777
03-29-2012, 15:28
Абе същност може , просто сега така ми се струва ,защото отдавна не бях ходил

loveca777
03-29-2012, 15:32
лъжеш се много, аз точно на лоста правя набирания за гръб и бицепс и всичко друго ми е с тежестите и да ти кажа много по-добър станах на лоста от това, а за да започнеш да се схващаш трябва да тренираш почти година само с тежести и да натрупаш бая маса, което при теб няма да стане......

Така си да забелязал съм го
Просто сега така се чувствам - тежък от първия път ,но с времето отминава и отново можеш
А за набирането на една ръка не случайно фитнесджиите - билдъри се научават по-бързо от лостаджии ,които не са тренирали с тежести

loveca777
03-29-2012, 16:11
http://www.youtube.com/watch?v=8BFkoEg6oZ4&feature=player_detailpage
Амаа гледайте ги тези дето помпат - първия кви забавени движения и му е трудно
А пък тоя не ходи на фитнес
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=DS58cVtB2Q0

DownloadVirus
03-29-2012, 16:18
Може да пробваш кросфит,има статии в бб-теама..
Като второ на мен ми хареса 5х5,програма за сила,но не знам дали при теб е толкова удачно.Иначе гаранция,че при теб както и при мен подейства ще подейства и на теб,ако се храниш нормално,ще качиш сила дори да не вдигнеш килограмите.В крайна сметка храната и енергоразходът са най-важни.

loveca777
03-29-2012, 16:39
Мерси :)
Ваканцията може и 4 пъти седмично да съм на зала

loveca777
03-29-2012, 16:41
а за силата , вече не ме вълнува мн , без маса няма сила нали знаеш ; )

DownloadVirus
03-29-2012, 16:57
Има то ,има..Просто повече маса в повечето случаи е равно на повече сила,само заради теглото..То така или иначе ако не беше така няма как 70 кг човек да дръпне 190-200 тяга..

awerw
03-29-2012, 17:13
Има то ,има..Просто повече маса в повечето случаи е равно на повече сила,само заради теглото..То така или иначе ако не беше така няма как 70 кг човек да дръпне 190-200 тяга..

познавам 65 кг 200 тяга, лъвчооооо слаб си :D

DownloadVirus
03-29-2012, 17:17
20 годишния келеш Мадбой от бб-теама дърпа 211 тяга на 58 кг лично тегло..