PDA

View Full Version : Kaspersky Internet Security



ikarusa
03-29-2012, 17:38
Не намирам начин как да се предпазя от нейните блокирания.Пречи ми.Помогнете.

Wax
03-29-2012, 18:14
http://2.bp.blogspot.com/-uty2tcKxt-M/TeOMTFHE7pI/AAAAAAAABVk/GUU6NedHpJ0/s1600/36977166114fa8875038.jpg

npp
03-29-2012, 19:39
търси в опциите(settings), там би трябвало да има решение

Chacho
03-29-2012, 23:32
Надявам се, че разбираш английски.

http://support.kaspersky.com/win_server6mp4/oas?qid=208280716

torVPN
03-30-2012, 12:47
Не намирам начин как да се предпазя от нейните блокирания.Пречи ми.Помогнете.

Кое ти пречи, а да не ти блокира браузъра или нещо подобно, за да искаш да го спираш.Има причина определени неща да бъдат блокирани и първо научи защо е така, а след това ще знаеш и причината да го прави.
Може да послушаш и WAX и да сложиш ESET, а с нея няма да имаш проблеми, защото само се води антивирус, но всъщност изпълнява функцията на асансьор за гадинките.

ikarusa
03-30-2012, 14:51
Някой път блокира даже съвсем безобидни сайтове.И не ми дава да гледам моите си работки.Като и изтече срока ще сложа ESET

galin4o0o
03-31-2012, 09:39
Най-добрият начин е,без антивирусна,а просто да знаеш къде влизаш какво сваляш и какво приемаш от "уж" приятели в Скайпа :D ! :)

npp
03-31-2012, 11:20
когато програмата блокирва е добре, но лошо е когато не блокирва всички атаки, най-добра е norton internet security 2012, не така добрата новина за социално слабите е че не е безплатна, иначе цената не е много висока - около 35 лв., но предлага най-добрата защита от интернет посегателства и зловреден софтуер като при това никога не блокирва безопасните приложения и интернет страници, касперски също може да се настрои да не бокирва приложенията и страниците, но трябва да се ръчка по настройките

torVPN
03-31-2012, 14:50
когато програмата блокирва е добре, но лошо е когато не блокирва всички атаки, най-добра е norton internet security 2012, не така добрата новина за социално слабите е че не е безплатна, иначе цената не е много висока - около 35 лв., но предлага най-добрата защита от интернет посегателства и зловреден софтуер като при това никога не блокирва безопасните приложения и интернет страници, касперски също може да се настрои да не бокирва приложенията и страниците, но трябва да се ръчка по настройките

Бог ли ти го каза това за нортън, защото само висша сила може да ме накара да сложа подобен боклук.

torVPN
03-31-2012, 14:53
Най-добрият начин е,без антивирусна,а просто да знаеш къде влизаш какво сваляш и какво приемаш от "уж" приятели в Скайпа :D ! :)

Даже във вибокса могат да те треснат, а го водят безопасен сайт, всички сваляте от мамуната, а там 90% от краковете са вируси, от скайпа се приемат само голи снимки

npp
04-01-2012, 10:53
Бог ли ти го каза това за нортън, защото само висша сила може да ме накара да сложа подобен боклук.

пичаго, от край време това е най-добрата защита от интернет посегателства и зловреден софтуер за pc, което съм го разбрал дори и от опит, бил съм avast, eset/nod, avg, trend micro, kaspersky, f-secure, zone alarm, bitdefender, panda, g data, comodo, pc tools, mcafee, webroot, и др., но nis е най-доброто, и като firewall, и като антивирус, и в всяко друго отношение

galin4o0o
04-01-2012, 17:14
Даже във вибокса могат да те треснат, а го водят безопасен сайт, всички сваляте от мамуната, а там 90% от краковете са вируси, от скайпа се приемат само голи снимки


еми не знам сега не ползвам антивирус нямам проблеми,след месец два ще пусна някоя сканираща да видя какво ще хване,и в крайна сметка да го изчистя и продължавам:)

Wax
04-02-2012, 05:18
пичаго, от край време това е най-добрата защита от интернет посегателства и зловреден софтуер за pc, което съм го разбрал дори и от опит, бил съм avast, eset/nod, avg, trend micro, kaspersky, f-secure, zone alarm, bitdefender, panda, g data, comodo, pc tools, mcafee, webroot, и др., но nis е най-доброто, и като firewall, и като антивирус, и в всяко друго отношение

10% да си ползвал всичките тея. Ако си толкова опитен колкото се изкарваш въобще няма да си изгубиш времето с половината боклуци, който изброй. Пък и всеки си избира AV. Моят избор е ESET Smart Security 5

npp
04-03-2012, 10:37
10% да си ползвал всичките тея. Ако си толкова опитен колкото се изкарваш въобще няма да си изгубиш времето с половината боклуци, който изброй. Пък и всеки си избира AV. Моят избор е ESET Smart Security 5

нямам претенции да бъда признат за опитен, но ако не бях пробвал изброените, сега нямаше да имам опит(-а) с тях, eset е добър като антивирус, но не и като защита от хакери и хакерски трикове

Wax
04-03-2012, 18:21
eset е добър като антивирус, но не и като защита от хакери и хакерски трикове

Тука мога да те оборя по десетки различни начини, защото след версия четвърта блокира абсолютно всички видове порт атаки или отдалечени вписвания, който не си разрешил. И най-важното ти излиза IP-то на тоя, където се е опитал.

npp
04-03-2012, 21:51
Тука мога да те оборя по десетки различни начини, защото след версия четвърта блокира абсолютно всички видове порт атаки или отдалечени вписвания, който не си разрешил. И най-важното ти излиза IP-то на тоя, където се е опитал.

не е по-добър от nis, работил съм с всякакви защити сред опитни хакери, но единствено nis защитава най-много, другите са по-лесно пробиваеми

Wax
04-04-2012, 04:58
Може, с нея не съм работил толкова.
От нода съм си предоволен затова не се и оплаквам.

torVPN
04-04-2012, 12:11
Благодаря, че ме забавлявате с постовете си.

ikarusa
04-04-2012, 16:27
Въпросът е как да се пазя от блокирванията и.Тя изтича след 20 дни ама през това време не ми се чака.Само ми блокирa някои сайтове οτ родителския и контрол.Въпросът е как да се предпазя.

ikarusa
05-14-2012, 11:10
Баща ми пак я поднови.Ще има 30 дневно мъчение без сайтовете,които ми ги блокира.Трябва ми начин да я махна,че не може и от таск мениджъра.