PDA

View Full Version : Нуждая се от помоща ВИИ !!!



shaunaa
03-30-2012, 10:25
ПОрблема ми е следния :
Преди имах нещо като бемка на бедрото до коляното от външната чат. Честно казано въобще не мязаше на бемка, защото беше сякъш леко изпъкнало и беше твърдо и нямаше цвят на бемка. Първоначално мислех, че е кърлеж, но не може да е кърлеж, защото го имам от много време и въобще не сърби ! И преди 1 2 седмици правех опити да го исттскам, но не излизаше и го оставих и днес като го погледнах беше се подуло, сякаш като пъпка с гнои , но не истискваше затова го боцнах с една игла да видя дали ще потече гной, но нямаше гной и след малко имах малко кръв там където бях боцнала !! И ви ако някой знае какво може да е да ми каже плс ! НЯмам възможност да отида на лекар, освен ако не е нещо вайно, защото живеем в едно отдалечено село и нямаме кола и ако отидем с такси е доста пари, а и с автобус се патува много време !! И да добавя, че въобще не боли или нещо подобно и го имам сиг от година, че и повече !!

draid
03-30-2012, 21:58
Ами бенките не е задължително да бъдат черни или кафяви. Може да са с цвят на кожата. А сега като си я раздразнила тая вероятно бенка тя за това се е подула и може даже да си е изменила цвета. Наблюдавай я няколко дни, ако не се успокой и не спадне, е хубаво да отидеш на дерматолог, защото една невинна бенка при тормоз може да се изроди в меланом и тогава - GG

flamesoulbgr
04-04-2012, 13:32
И аз мисля, че е такова. И аз имам такова нещо на кръста обаче. По едно време се беше надуло, явно без да искам съм го протъркал, но след това спадна и до днес си седи. Та почти сигурен съм, че е бемка и те съветвам не го дупчи и не го чопли повече..