PDA

View Full Version : Не искам да знае че съм правила секс



FeelingLikeAghost
03-30-2012, 11:19
Здравейте, наскоро се събрах с един от бившите си, бяхме се разделили преди година някъде. През това време правих секс 2 пъти, с 2 различни момчета на купони и съм решила да не му казвам, първо защото ме е срам и ще ме помисли за к*рва. Понеже сме решили да го правим исках да ви попитам има ли начин да разбере че не ми е за първи път, просто наистина ми пука за него, а ако разбере съм сигурна, че повече няма да ми проговори дори..

MojoJojo88
03-30-2012, 11:22
О, моля ти се. Първо-докато сте били разделени, ти си била свободна. Това, че в рамките на една година си спала с две различни момчета, не те прави курва. Второ-не е нужно да му даваш обяснения. Трето-той със сигурност ще разбере, че не ти е първия, така че няма смисъл да лъжеш. Признай, че си правила секс и толкова. Нито е срамно, нито те прави курва.
Ако си на 12-13 обаче, нещата се виждат в друга светлина.

ShtrudeL
03-30-2012, 11:54
***и съм решила да не му казвам, първо защото ме е срам и ще ме помисли за к*рва.***

***просто наистина ми пука за него, а ако разбере съм сигурна, че повече няма да ми проговори дори..***

Някак те изгубих.
Не се събирай с него.
Не правете секс.
Кофти ли ти е от мисълта, че ако му кажеш може да те помисли за к*рва, т.е. не би те разбрал и кефиш ли се на мисълта, че следователно искаш да се чукаш с някой, който би те обидил, като разбере, че си нормален човек, който е правил секс с други, докато не е бил обвързан?
Боже, как не обичам хора, които не се уважават.

+ това:
Ако той е правил секс с други през това време, какво? Ти би ли го помислила за ъъ к*рвар?!
омг


И ОМГ, дефинирай ми моля те, какво значи 'наистина ми пука за него' !?

FeelingLikeAghost
03-30-2012, 12:02
На 15 съм, благодаря ти, но го познавам и знам, че няма да ме разбере.. преди съм му казвала как за мен пърия път е много важен и искам да е специален и т.н.. ще си каже че съм се променила, че съм станала като всички други момичета, които на 14 вече правят секс.. няма ли как да се преструвам, че ме боли много и да не разбере ??

Chacho
03-30-2012, 12:04
Повечето жени се притесняват да не ги помислят за курви, някои дори повече от нормалното. Ако не си лягаш с произволни хора, не си курва.

ПС: Не няма. И е тъпо. Безумно тъпо. Ако искаш опитай, но си е на твоята глава.

dimitar_ak
03-30-2012, 12:05
И какъв е проблема, че не е първият ти? Ако иска да е с теб ще го преживее.

MojoJojo88
03-30-2012, 12:07
На 15 съм, благодаря ти, но го познавам и знам, че няма да ме разбере.. преди съм му казвала как за мен пърия път е много важен и искам да е специален и т.н.. ще си каже че съм се променила, че съм станала като всички други момичета, които на 14 вече правят секс.. няма ли как да се преструвам, че ме боли много и да не разбере ??
Хайде пак-това, че първия ти път не е бил с него, не значи, че не е бил специален. Та, от тази гледна точка, трябва да е някакъв мухльо, за да се сърди, че първия ти път не е бил с него. А, колкото и да се преструваш, пропускаш ципата...има мухльовци, които не разбират дали е девствена някоя мацка, или не е, но те са голяма рядкост. Колкото и да охкаш и да квичиш, че те боли-няма ли ципа-все тая. Ще се ядоса още повече, защото ще те хване, че го лъжеш. Какво доверие искаш да има в теб, когато го лъжеш за нещо такова?! По-добре си признай.

TheBeliever
03-30-2012, 12:08
Значи ти много държиш на него, искаш всичко да е наред и въпреки това искаш да го излъжеш, защото видиш ли те е срам от самата себе си и от това той в каква светлина ще те види, след като узнае истината.
Мила, едно трябва да ти е ясно - връзка не се гради на лъжи. Рано или късно ще разбере, че си правила секс с други и тогава ще стане по-зле. Казвай му истината и, ако на него му пука за теб, няма да остави нещо подобно да застане между вас. Ако пък не - не си заслужава да си него.

FeelingLikeAghost
03-30-2012, 12:19
Много ви благодаря, наистина прави сте, че е по-добре да му кажа, а и щом казвате, че няма как да се престоря не си струва, пак благодаря за съветите :)

flamesoulbgr
03-30-2012, 12:28
Не то може да си врищиш докато го правите но не знам.. Просто няма смисъл. Все пак както казаха по-горе била си свободна година.. А и ако той държи на теб както например ти на него, ще те разбере. (:

ShtrudeL
03-30-2012, 13:04
*facepalm*

Ама много ясно, че ще се промениш бе, душа! Дори би било пагубно ако не го правиш и си стоиш на едно място. Хората се променят и се развиват, променят мисленето и мирогледа си. Разбира се не в такава насока, че да станат коренно различни и ужасни. Ако не те разбере, значи не е за теб и толкоЗ. И аз си мислех много розови неща за първия път, но сега ако ме питаш ще ти кажа нещо съвсем различно от тогава.

marilyn
03-30-2012, 15:41
оо, любимото ми е някое момиче като каже... "страх ме е той да не ме помисли за к*рва"... аман от предразсъдъци, бе хора!

anonymous708973
03-31-2012, 08:08
Не му обяснявай излишно. Ако подхване темата, му кажи. Ако не - ще разбере, когато си легнете.
На 15 с 2 момчета... абе, не е идеално, но си далеч от курва, а ако приятелят ти е от ония, за които момичето има някаква неразбираема ценност само когото е девствена, може и да се скарате бая. Ако стане така - не се занимавай. Лично мнение.

SmilezZz
03-31-2012, 13:09
Кажи му, защото и без това като тръгнете да го правите , ще разбере сам. Кажи му - няма от какво да те е срам, страх и т.н.

Правила си го , когато сте били разделени. А и той какво очаква - една година да го чакаш да се върне при теб, без да си била с друго момче? Е , жестоко се лъже , значи.

Той няма право да те съди за действията ти. Решила си , че искаш така - така си направила. Първият ти път за тебе е явно бил специален, нищо че не е било с него.

just-girl
03-31-2012, 13:24
Не му обяснявай излишно. Ако подхване темата, му кажи. Ако не - ще разбере, когато си легнете.
На 15 с 2 момчета... абе, не е идеално, но си далеч от курва, а ако приятелят ти е от ония, за които момичето има някаква неразбираема ценност само когото е девствена, може и да се скарате бая. Ако стане така - не се занимавай. Лично мнение.

+1. Няма какво да му се обясняваш. Като разбере - разбере, да не ти пука. :)

DiabolicalSoul
03-31-2012, 15:27
На 15 съм, благодаря ти, но го познавам и знам, че няма да ме разбере.. преди съм му казвала как за мен пърия път е много важен и искам да е специален и т.н.. ще си каже че съм се променила, че съм станала като всички други момичета, които на 14 вече правят секс.. няма ли как да се преструвам, че ме боли много и да не разбере ??
ми не знам кой и какво лъжеш?!!?
явно си се променила! Кво ще му обясняваш колко е важен за теб първия път, ама преди тва си спала по някви купони там, с който е бил най-нахален....

не бе верно промени ли се? щото нали първият път искаш да е специален..... пък нещо май само на думи обясняваш каква искаш да си, а всъщност реалността е друга

пп споко, той не вярвам да е паднал от небето ; )

RoCkSpOt
04-01-2012, 15:13
Няма начин ... ако бях на местото на момчето повече никога нямаше да те погледна !

autumn666
04-01-2012, 19:24
О, боже... И защо да те помисли за курва, след като си правила секс докато си била необвързана? Наистина, както казаха и преди мен, той да не би да си е мислел, че ти ще го чакаш с години за да се върне та да ти е първия и последния? Глупости... Не е нужно да ти е първия път за да е специален.
Или не съм разбрала правилно и си го излъгала, че още си девствена? В такъв случай ти е много малоумна постъпката... Не, няма какво да направиш, защото той ще усети, че нямаш девствена ципа. Ако щеш квичи като клано прасе, той да не ти е малоумен. Направо му кажи, че сама си се отворила при мастурбация... Шегувам се... Не го лъжи, а си признай.

Devil69
04-01-2012, 23:13
оо, любимото ми е някое момиче като каже... "страх ме е той да не ме помисли за к*рва"... аман от предразсъдъци, бе хора!

А така кажи им го!

straus
04-02-2012, 09:49
ееее курвииии, ррррр беч беч!

ubuntureload
04-07-2012, 12:48
Спокойно няма кво да се плашиш всички жени са kypви!

bijou
04-08-2012, 19:20
Миличка няма как да не разбере, освен ако не е някой пълен малоумник. (: А и какво като си го правила преди ? Били сте разделени за година и нито ти, нито той сте знаели, че пак ще се съберете. Той какво, да не би да си е мислил, че ще чакаш него ..