PDA

View Full Version : НАСПИВАНЕ



musS
03-30-2012, 14:33
Здравейте, в последните 2 седмици нещо не успявам да се наспя като хората.. лягам си в 23 и ставам в 6 и 20 като дори и следобяд да спя пак не успявам да се наспя.. през цялото време ми се спи.. сутрин като стана съм като зомби, а вечер нямам сили за нищо.. моля ви кажете ми какво да направя, за да успея да се наспя като хората.. чувала съм, че е хубаво да се пие зелен чай 1 час преди сън.. някой пробвал ли е и има ли ефект,

P.S. Съжалявам ако раздела е грешен, но ми се стори, че е по-подходящ от другите пък и съня е доста важен за външния вид :)

strawberry88
03-30-2012, 14:44
От зеления чай преди сън няма да можеш да заспиш!!! :?

TheBeliever
03-30-2012, 15:25
Може и да е от времето - пролетна умора.

А каквото и да пиеш преди сън няма да ти помогне ако времето не ти стига. Опитай един ден да пропуснеш следобедната дрямка и да си легнеш по-рано вечерта.

nIkEnCeTy_bE
03-30-2012, 18:49
Зеленият чай не се пие преди сън. Ако не понасяш кафе или не обичаш, сутрин един черен чай. Гледай да не си лягаш късно просто. А ако спиш следобед недей ляга в 3 и да ставаш в 9, 10, защото после ще заспиш късно и така се нарушава режима.

nymphadora
03-30-2012, 19:00
Когато бях първа смяна аз бях същата работа.Даже когато приятелят ми идваше в нас ми се е случвало да задрема :D.Според мен си в някъкъв такъв период,може и пролетна умора да е.Сега спя по около 7-8 часа и се наспивам.Е,в скучните часове си донаваксвам :D

Kenpachi
03-30-2012, 19:34
Е ти к'во очакваш като си лягаш в 23?!? Аз си лягам през делниците в 22 и ставам в 6:45 и не съм си доспала, а спя слудобяд..