PDA

View Full Version : "Приятелската зона" ...



asdasd34
03-30-2012, 21:26
Здравейте на всички! Та искам да споделя с вас.. (може би не съм първия в тази ситуация и сигурно няма да съм последния.. ) накратко тази историйка как аз съм влюбен в едно момиче от 4 години насам и отскоро бих казал се озовах в така наречената "приятелска зона".. Та аз съм на 17 в момента.. до сега не съм правил секс нито съм се целувал нито съм имал приятелка.. сигурно ще си помислите, че съм някой грозник и идиот който не знае как да се държи и не изглежда добре.. ами точно обратното е всъщност. Не бих казал, че съм един от най-хубавите но със сигурност не съм и от най-грозните. Да кажеме по средата.. все едно..обличам си се добре.. спортно бих казал.. разбира се в момента родителите ми не са добре с парите.. баща ми е без работа и майка ми ни издържа.. а аз се опитвам да си намеря работа също... та както казвах тва за секса ми е последната работа на главата.. аз съм си казал, че когато си дойде момента ще си стане.. доста приятели ме карат да ходя "на курви" дето му се вика но им отказвам всеки път поради простата причина, че аз не съм такъв човек. Та както казвах с това момиче сме от 8ми клас заедно и от тогава съм луднал по нея.. преди година и половина станахме доста близки.. нещо като най-добри приятели.. и ето от тук вече идва проблема.. мисля, че Януари беше когато вече бях стигнал предела на това влюбване и взех, че и казах всичко.. беше пред скайп тъй като времето беше лошо и ме беше домързяло за училище иначе щях да и кажа там ( не че щеше да е нещо по различно от това пред скайпа..). Та казах и всичко и тя го прие.. добре но със репликата "обичам те като приятел твърде много.. и т.н." Аз също си я обичам като приятел и съм готов на всичко за нея.. както и тя за мен.. но ми се иска да бъда с нея.. Питал съм много приятели които са си имали приятелки и т.н. и всички казват да я заеба за известно време да не и обръщам толкова внимание и тя сама щяла да си дойде при мен.. Е ок ама.. просто не мога.. всеки ден в училище е ден на забава щом и тя е там.. няма ден в който да не се лигавиме като деца и да не ни е било забавно заедно.. така като казват да я "заеба" ми става кофти и не искам да го направя.. Та сега се обръщам към вас и ви питам какво да сторя.. ако трябва бих чакал цяла вечност за нея.. (не ме питайте защо и аз не мога да си го обясня на себе си но бих чакал...) какво трябва да сторя, че тази моя мечта да се сбъдне в реалност..
Благодаря ви предварително ! =)

Chacho
03-30-2012, 21:35
Съветите на приятелките ти са единствения ти шанс, който е едно на милион, да се получи нещо. Заеби я, пич. Няма да се получи с нея. Понякога така става. Всъщност, много често така става. Просто ти е обърнала малко повече внимание, изглежда добре и си решил, че е единствената. Следващия път пак така ще мислиш.

Иди пред огледалото, бий си два шамара и се запитай, колко време си пропилял досега? Колко мацки шават навън, които можеш да имаш? Знам, че не ги искаш тях. Затва и конкретната не те иска, забравил си за себе си и си се втренчил в нея. Запознай се с друга. Разсей се малко, после се запознай с още една, поразиграй се малко, пък ако сърцето те води натам, върни се при първата.

valdesbg
03-30-2012, 21:44
Я си провери къде са ти ташаците? Ти кво - кученце ли си, та чакаш да ти хвърлят пръчката за да я донесеш? 4 години си влюбен в няква пикла и си седиш на ушите, стискаш си го като пръдня на интервю и накрая и го плесваш по скайп (for god sake) и очакваш тя да ти падне в обятията? Сори, ама в нашия свят нещата се случват ако има причина за това, не знам на твоята планета как е.

Кво да направиш - иди в манастир или седни и се образовай малко за отношенията между момчетата и момичетата. В момента си путка, жените не обичат путките. Знам ли кво да направя и откъде да почна... Като начало филмите "Ще я чакам винаги" "Не съм правил секс и не съм се целувал" са меко казано абсурдни. Мен да питаш - нито ще я чакаш винаги, нито тва че не си правил секс ще има някво значение. Тропваш по масата, скръцваш със зъби и казваш как ще седят нещата, ако не и харесва - следващата.

a1a2b3v
03-30-2012, 22:13
За съжаление Валдес и Чачо са прави. Ти просто си губиш времето. Освен това няма смисъл от това да пазиш мнението си за себе си. Трябвало е още в началото, когато си си я харесал да заявяваш претенциите си към нея, чрез по-близък контакт иначе просто отиваш в графата приятели.

anonymous708973
03-31-2012, 07:40
Попаднал си във френдзоната много отдавна, а не този януари или когато там си мислиш.
Щом за 4 години не се е получило, няма и да се получи. Липсва ти опит, а от тази липса на опит следва, че нямаш правилните виждания за нещата, нито правилните умения, които да приложиш спрямо отношенията си с момичетата.
Симпатяга си - това е добре и е в плюс, разбира се, но далеч не е всичко. Загледай се на улицата - колко хубави момчета са сами? Предполагам не знаеш как да си го обясниш. Липса на подход.
Не мога да ти обясня всичко за подхода, дори и да искам, пък и съм момиче, но запомни, че ти си момче. Твоята роля в отношенията жена-мъж е да направляваш нещата, не да ходиш по гъза на някаква си там. Предлагаш своите условия, ако не й харесват, следващата. В момента ще ти е трудно, защото с това момиче имаш емоционална връзка, но занапред гледай да прилагаш следния номер - запознаваш се с някоя, от самото начало си напълно себе си и не се стараеш нарочно да й се харесаш. Ако те хареса - супер, продължавате нататък, ако не - махаш я от живота си преди да си се привързал. Не е за теб, няма смисъл да се занимаваш.

melany12
03-31-2012, 10:46
абсолутно всички от тук са напълно прави:).колкото и жалко да е,щом едно момиче ти е казало,че те обича като приятел много това за мене значи само едно-приема те само като такъв,ако имаше някакви симпатии към тебе,щеше да си го покаже,и като си и признал да ти го каже самата тя!Повярвай ми-момиче съм,и знам как е.
.Според мен трябва да не и обръщаш внимание известно време и виж как ще е=ако държи на теб ще ти го каже ,ако ли не-заебавай.да знам,банално е,но това е единствения изход.Въпреки ,че повечето на твое място,ще продължат напред и ще се запознаят с нови момичета:)) казваш,че ще я чакаш вечно,но това ще ти изиграе лоша шега,повярвай ми!ТОва не е филм-с happy end,та да свърши с'заживели щастливо'..Продължи!!!!!!!

marilyn
03-31-2012, 11:45
Напълно съгласна с Пантерата :)

assd
03-31-2012, 22:31
Мда, ще напиша коментар, щото ника ти много прилича на моя хаха

Така става, за това ще си знаеш в бъдеще да не градиш приятелски отношения с жени. Аз също така съм се подлъгвал, даже наскоро се подлъгах много жестоко с едно момиче, което познавах от години и също си бях внушил, че искам само нея, но понеже вече ми се е случвало и преди, от което явно не съм си взел поука и пак така се издъних, не съм се сдухвал много когато стана грандиозен провал Даже го приех супер добре и не загубих повече от седмица, само дето сега ми е малко странно да не си говоря с някого, с който съм бил в перфектни отношения. Няколко думи как променят коренно отношенията, чак не е за вярване ха

Така, че живей си живота, има много други. Поне до следващия път