PDA

View Full Version : NETSHADOW - Kой съм аз?



NETSHADOW
03-30-2012, 21:52
Може би е малко странно , че , ще побликувам тази тема тук , но искам да я знаете! Преди 2 години аз хакнах сайта на Пентагона и сега притежавам десетки левове , аз съм един от първите 1337 хакери , в Америка ме знаят като "INET SHADOW" , там имам хиляди анонимни фенове , полицията ме бе хванала , но аз подкупих съдията на делото .Питате се "чакай бе , това че си хакнал сайта на Пентагона . какви пари ти дава?" Ами много просто! Продадох информацията на нарко бароните и босовете на КАРТЕЛА срещу десетки долара , с които си купих нова самоличност на име "Тотлонду Хасан" , за съжаление обаче , на един нудистки плаж ми поискаха личната карта , аз я дадох . Арестуваха ме , защото видяха , че не съм обрязан , следователно не съм турчин! Това беше преди 2 години , 3 месеца излежах в карцера и бях задължен да дам гаранция от "4 000 000 долара" , преместих се да живея в Дубай , където купих акции от "megaupload" който за съжаление бе спрян . Хубавото е , че парите ми се върнаха омножени по много и в крайна сметка аз отново бях финансово осигорен.
Тогава започнах да скучая , и намерих ПЦ играта - Кънтър Страйк.....Сега живея скучно...сутрин закусвам с омар по мексикански , на обяд ям бяло месо от акула с аспержи , а на вечеря любимият ми деликатес : пипало от октопод в марината от свинска кървавица..

ПП : ДА ЖИВЕЕ ГЕСТАПО 14/88 .

DarkTemplar
03-30-2012, 22:16
Кой си ти? Хмм, някой, който не е призрак?

NaOH
03-30-2012, 22:16
Поне да беше забавен, но и тва не ти се отдава...

r3nt3r
03-31-2012, 00:06
Яко, яко а сигурно не знаеш и обектния модел на php...

divacheee
03-31-2012, 15:54
Прочетох първите два реда .. не си забавен :Д