PDA

View Full Version : Затънах в собствените си лъжии... -.-



Veka33
03-30-2012, 23:58
Ще го давам леко накратко, защото историята е дълга и заплетена и също така изключително глупава.
Започна се с това, че тръгнах с най-добрия си приятел, което не беше най-гениалната идея на света, но нали съм тъпичка, пък и го харесвах, малко или много, та така. Въпросът е, че точно на следващия ден заминах за морето. Говорихме си с него всеки ден, ама... не беше много забавно. А той ме харесваше наистина много... Когато установих, че вече не го харесвам особено започнах да се чудя как да скъсам с него - никога не съм била добра в тези неща.. "Гениалният" ми мозък измисли следното - да му кажа, че съм станала лесбийка и съм тръгнала с най-добрата си приятелка. Да, знам, че звучи невероятно странно и тъпо и, да не се лъжем, това си е вярно. Но беше единственото, което можах да измъдря.
После, все още лятото, се запознах с едно момче... Харесвах го, дрън-дрън, обичайното. Точно преди да се върна в София, той ми писа, че ме е харесвал през цялото време. Е мерси, навреме го каза!
Върнах се, с него си пишехме всеки ден, а аз още лятото бях започнала да го обичам. Бях невероятно щастлива чисто и просто от факта, че той отговаря на чувствата ми. Приемах разстоянието и нямах търпение пак да замина при него. Скоро това и стана, само че същата вечер той реши, че няма да стане работата и... айде, чао чао... Бях депресирана много дълго време и все още ми е супер гадно, тъй като още го обичам, но се отклонихме от темата.
Нека се върнем към първият учебен ден след лятото (няколко дни след като бях тръгнала с момчето). В училище (където учи и бившия най-добър приятел) каза на всички, че съм лесбийка. Направих го не само заради приятеля - исках и да ме оставят намира всички тъпи момчета, които ме сваляха, беше ми писнало. Най-добрата ми приятелка още отначало се съгласи да ми помогне с това, да се прави, че ми е гадже (не, не сме се целували, не се е налагало, хората просто вярваха). Та след това ме заеба онзи от морето. Междувременно приятелката ми без да иска се изпусна пред едно момиче, че харесва момче от класа си, та се наложи да обявим, че сме скъсали. Аз все пак си останах лесбийка за всички, тъкмо нямах проблеми с момчетата, въобще не ми беше до тях.
Иии един ден едно момче от долния клас (8) ме покани да излезем и аз се съгласих (беше ми тъпо и скучни, та си казах "защо не?" . Грешка... Около седмица по-късно тръгнахме (голяма съм патка значи... -.-). В началото всчко беше чудесно, но после започнах много да му се дразня за всякакви неща, а и още не бях преодоляла онзи. Реших, че ще скъсам с него, но... Ето и проблем - дали той ще каже на всички, че аз в действителност не съм лесбийка? Досега успявах да поддържам лъжата, която в доста случаи ми помагаше, но дали той нямаше да развали това? Решила съм утре да рискувам...
А сега, втори проблем. Започнах да пиша това чак сега, защото досега някакси се оправях. Но случката тази вечер просто преля чашата. Има едно момиче от 10 клас, което пее много добре и като цяло е много мила и приятна. Виждали сме се и сме говорили няколко пъти. Вчера тя ми поиска скайпа и аз й го дадох, разбира се. Та тази вечер си писахме доста, за всякакви неща, когато тя ми прати разговор с някакво момче. Питах я кой е той и тя започна да ми разказва как той я харесвал, но бързо се отказал, когато му казала, че е лесбийка. Бях изненадана и я попитах дали го е излъгала за да спре или действително харесва момичета. Е... отговори ми, че не лъже. Тя знаеше за моите наклонности (така де, знаеше това, което и всички останали - че съм обратна) и ми стана ясно какво се случва... Точно така, тя ме сваляше. Цяла вечер. Обясяваше ми как по време на екскурзията ще бъде все при мен и такива неща (ще ходим на екскурзия през априлската ваканция) и аз просто не знаех какво да кажа...
Та ето, това е историята (никак не излезе кратка -.-) и ако може да ми помогнете... Абстрахирайте се от факта, че съм тъпа идиотка и моля, дайте ми съвет какво да правя с всичко това...

Chacho
03-31-2012, 00:14
От какво да се абстрахираме, бе, момиче? Ти май имаш само няква бегла представа, колко си малоумна всъщност. Ти живееш с една фалшива маска, държиш я изключително дълго време, само и единствено защото не можеш да се изправиш пред проблемите си! Остави, че не можеш да се справиш с елементарни неща, като това да си наумиш кво искаш, или това, че не знаеш как да кажеш не. Ти дори се скриваш по най-тъпите начини. А най-страшното е, че това не те притеснява, а само искаш да подредиш старата каша и, ако можеш, пак да си продължиш по същата схема, щото не е чак толкоз лоша.

Вземи се в ръце и си припомни много хубаво коя си. Намираш близките си хора и хората, които си лъгала, и им обясняваш обстойно какво си казвала, защо си го казвала и как приемаш в момента постъпките си. Това за да си изчистиш съвестта. Оттук нататък започваш да си решаваш проблемите, а не да се криеш като мишка, ако се изплашиш малко. Разочарованията от живота започваш да ги приемаш и се научаваш да гледаш напред. И не на последно място, крайно време е да спреш да се срамуваш от това, което си и да покажеш собственото си аз. Надявам се, че тва ше са ти последните глупости, че ме хваща яд само като те чета.

И не забравяй поговорката: Каквото си надробиш, такова ще сърбаш.

Veka33
03-31-2012, 00:20
Знам колко съм малоумна, но аз всъщност не лъжа най-близките си хора. Напротив - точно те знаят истината. Тези, които не я знаят са някои хора от училище - не държа на тях. Не искам да знаят истината за мен. Единственият, който ми е близък и НЕ знае истината е бившият ми най-добър приятел. А причината да не му я каже е, че това ще нарани много повече него отколкото мен. Ако все пак можеш да ми дадеш съвет, който да не включва да се разкривам пред идиотите от училиюе, юе съм много благодарна. Ако не, тогава просто няма нужда да ми казваш колко съм зле - знам това. Мерси.

DarkTemplar
03-31-2012, 00:20
Като начало започни да говориш истината и да поемаш отговорност за думите и действията си. Знам, че не е лесно (особено когато става дума за отношения, чувства и т.н.) и дори някои от зрелите хора трудно свикват с това, но е най-доброто, което може да направиш. Сама виждаш, че от лъжа на лъжа затъваш все повече и се забъркваш в какви ли не каши. Ако обратната схема сработи и с всяка истина си решаваш по един проблем, нещата постепенно ще се подредят.

Според мен започни от лесбийката, защото на предстоящата екскурзия тя ще очаква да се вземете, а закачиш ли се веднъж с такава, няма откачане. Дори най-наглият, досаден и дразнещ мъж ще ти се стори като невинно кутре пред лапнала по теб лесбийка. После се разбери с този от долния клас. Бъди непукистка - независимо какво се говори за теб в училище, най-много да ти се вдигнат акциите. Дали ще те разнасят като лесбийка, бисексуална или бивша лесбийка (колко нелепо звучи...) няма особено значение, особено като сте в тийн възраст и на всеки хормоните му бушуват и иска да е вечно различен и актуален.

И последното и най-трудно - кажи истината на най-добрия си приятел. Признай си грешките и лъжите, колкото и да те е срам от тях. Така поне съвестта ти ще е чиста.

Знам, че всичко, което ти написах изглежда бая трудно, но както вече сама си се убедила, лесният път обикновено е грешен.

Chacho
03-31-2012, 00:29
Мнението на DarkTemplar си го напиши на лист и си го лепни на тавана над леглото, за да го четеш всяка сутрин като се събуждаш.

Опитах се да ти обясня защо трябва да спреш да лъжеш и да зачистиш кашата. Това, че не искаш да знаят истината за теб, означава, че те е срам от собствената ти самоличност. Преодолей си страха да се покажеш коя си.

Veka33
03-31-2012, 00:34
Не ме е срам от това, което съм. Определено не. Просто не искам те да знаят. Не искам да ме разбират или да се опитват да ме разбират. По възможност искам само да не ме закачат. Тези, които имат значение за мен, важните хора в моя живот, те знаят всичко за мен, наистина всичко. Сама решавам на кого какво да споделя... Не ме е страх и от това, че ще разберат или ще ме намразят.. Старх ме е, че може да нараня още хора.

DarkTemplar
03-31-2012, 00:38
Струва ми се, че пак залиташ към лесния път..

Chacho
03-31-2012, 00:39
Ако не искаш да споделяш - не споделяй. Не е нужно да лъжеш. И понякога се налага да нараним някого, ако е за негово добро. Можехме да те излъжем, че всичко е наред, да ти спестим критиката и да си останеш с кашата. Животът не е само розов и хората трябва да се научат да се справят - както ти, така и останалите.


Прочети отново това: "Като начало започни да говориш истината и да поемаш отговорност за думите и действията си."

Veka33
03-31-2012, 00:46
Не поемам по лесния път. :) Лесният път би бил да се самоубия. Да отнемеш живота си попринцип е най-лесното решение. Няма да взема него по много причини - първо, семейството ми..., второ, сега просто няма смисъл, трето, вече съм пробвала и от опит знам, че все се намира кой да извика линейка, четвърто, както вече казах, това би било най-лесното :) Вече съм решила, че не искам да им казвам истината. Да, колкото и да протестирате и колкото и нелепо и глупаво и страхливо и както искате го наречете да ви изглежда, просто не искам да им казвам истината. За най-добрия ми приятел, може би сте прави, че го правя от страх. Страх ме е, че той е по-зле ментално и от мен и няма да се замисли за последствията от самоубийството си. Затова засега това е моето решение.

DarkTemplar
03-31-2012, 00:49
Тогава защо губиш нашето и собственото си време с тази тема?

Chacho
03-31-2012, 00:50
Аз повече няма да се опитвам да наливам акъл. Надявам се, че след време ще успееш да вникнеш в думите ни, явно още ти е рано. Успех ти пожелавам!

Veka33
03-31-2012, 00:53
Отварям темата, за да поискам помощ, но не такава... Обясних ви, че нямам нужда от това. Просто бих искала да знам как да се оправя с тях (да, без да включва разкриване на истината), но явно няма да получа помощ тук (всъщност не съм сигурна защо си мислех, че мога), затова просто пак ще си се оправя сама (каква изненада :д)

DarkTemplar
03-31-2012, 01:01
Мда, накрая всеки остава сам, лице в лице с проблемите и зависи изцяло от него дали и как ще ги реши. Уау, колко фрапиращо и неочаквано. 8-) Има един хубав народен лаф - Господ дава, но в кошара не вкарва. A както виждаш твоят инат, незрялост и неумение да си признаеш грешките/страх да си понесеш последствията те водят все към добро. Освен и аз да ти пожелая успех.

GreenFairy
03-31-2012, 07:47
Аз доколкото разбирам си търсиш идеи за нови лъжи, така ли? На колко години си между другото?

SmilezZz
03-31-2012, 08:09
. Да, знам, че звучи невероятно странно и тъпо и, да не се лъжем, това си е вярно.
Изгубих смисъла в това изречение? Наистина ли си лесбийка или "това си е вярно" се отнася за друго нещо? Ммм, както и да е.

Престани да се криеш зад някаква маска , зад измислен герой - не можеш вечно да бягаш от проблемите си. Още повече по такъв тъп и малоумен начин, който рано или късно , ще ти изиграе лоша шега.

Осъзнай се и смъкни тая маска, защото няма как да видиш колко ограничена и малоумна изглеждаш отстрани. Просто не мога да разбера какво те бъркаше да му кажеш така и така "не те харесвам вече" , вместо да си измисляш лъжи , които ето че , повечето разбраха.

Или може би по - скоро не знаеш какво искаш? А?

autumn666
03-31-2012, 09:57
Наистина ужасно малоумна постъпка... Най-умното нещо, което можеш да направиш е да кажеш на всички истината и да си изчистиш съвестта.
Но тъй като ти явно не го разбираш и искаш да продължаваш да забъркваш каши и да се филмираш, едва ли има смисъл да ти го повтарям и аз.
Като за начало, спри да започваш връзки и да даваш надежди на разни момчета, към които нямаш чувства, колкото ей така... особено след като още не си преодоляла онзи от морето. Научи се как да казваш НЕ. Това ще ги нарани много по-малко, отколкото да тръгваш с тях и после да ги късаш заради някви малоумни причини. Казваш на момчето, с което си, че си бисексуална с уклон към момичета, за да не каже на никой, че всъщност не си лезбо. След това късаш с него, като му казваш, че той ти е харесал, но не смяташ, че нещо може да се получи, защото нямаш силни чувства и интересите ти са насочени към друг човек. Толкова. След това, тъй като тая лезбийка от 10ти клас не ти е казала директно, че си пада по теб - правиш се на ударена. Казваш и и на нея, че си бисексуална (но предпочиташ момичета), и все пак и разказваш за момчето от морето, което не можеш да преодолееш и и казваш, как ще направиш всичко възможно той да е с теб. След което спираш контакт с нея или поне го намаляваш до голяма степен. Да, ще я нарани, но временно. И все пак трябва да и кажеш, че не се интересуваш, нали? Другото, което правиш е говориш с бившия ти най-добър приятел, който едва ли още гради някакви чувства към теб, извиняваш му се, молиш го пак да сте приятели (САМО ПРИЯТЕЛИ!) и се сближете пак. Казваш му истината и му се извиняваш за всичко (едва ли ще го нарани много, ако вече няма чувства към теб.) и му казваш да не казва на никой от даскало.
И после възстановяваш контакт с онзи от морето. Пишете си пак, контактувайте, сближете се, говорете си по телефона и тн и без да му казваш преди това, че още чувстваш нещо. Накрая му казваш, че не си могла да го преодолееш и, че още го обичаш и чакаш отговор. Ако пак те отреже, повече никога не се занимавай - поне си опитала! Ако не те, бъди щастлива...
Ето, намерих ти най-лесния и малоумен начин да си решиш тъпите проблеми. Надявам се да е полезен.
След това СПРИ ДА ЛЪЖЕШ!!! Повече недей да правиш глупости и да забъркваш каши! След време много лошо ще ти се върне. Просто не го разбираш. Най-добре е просто да кажеш истината. Дано след време ти дойде акъла и все пак го направиш.

melany12
03-31-2012, 10:20
бе какво не искаш да те упрекваме бе?!?! виж се какви си ги надробила само.съжалявам,но по - глупав човек не бях виждала!!!Откъде за Бога ти е дошло на акъла да кажеш,че си лезбийка на бившия ти?!? Това и най-малоумния човек няма да го измъдри.то от там и ти е тръгнала цялата мизерна лъжа.щеше да е по-лесно ако му кажеш истината от начало.това е мега - тъпото!!Както и да е,стореното-сторено.А този от морето те е скъсал,защото всичко на този свят се връща(личен опит).Така,че забрави го няма смисъл,има къде къде още момчета,не е единствения;)) и още повече,че не го виждаш често,така че по-бързо ще го забравиш.Недей да даваш напразни надежди на момчета,защото всичко ще ти се върне тъпкано.На тази лезбийка,НОРМАЛНИЯТ човек ще си признае нелепата и детинската лъжа,ще си поговори с бившия ти и ще му обясни всичко,но тъйкато ти си решила,все повече и повече да ти затъваш в глупавите ти лъжи,не знам как ние ще ти помогнем.И кво за Бога си очаквала да ти кажем ние? нещо по-различно ли кво?? да ти кажем, да продължиш да живееш измисления ти нелеп животец ли?!? Всеки нормален ще ти каже,това което и ние ;)) Щом си решила да продължаваш недей изобщо да ни губиш времето,ние ти даваме ценни съвети,губим си от ценното време,за да ти налеем малко УМ в главата,която знае да върши глупости.Съжалявам за думите,просто се изнервих от това как може да има такива хора..не знам просто.прави квото сметнеш за добре,рано или късно всичко ще се научи,така че твой проблем.спасявай се ; )))

melany12
03-31-2012, 10:23
а и още нещо.на колко си години?това един зрял човек няма да го направи.давам ти най-много 14 години.те дори на 14 години са по-зрели..както и да е..

Chacho
03-31-2012, 10:51
9 клас е.....

melany12
03-31-2012, 11:07
жалка история тогава: )
Момиче стегни се,вземи се в ръце и се послушай в съветите ни,не ти отива на годините.Ако не искаш да ни се довериш питай майка си да видиш и тя какво ще ти каже.Майката-която ни дава най-правилните решения ,които можем да вземем: )

Veka33
03-31-2012, 18:09
Така... не очаквам повече от вас, нито помощ, нито каквото и да е. Просто няма смисъл, тъй като, първо, явно не съм разяснила ситуацията достатъчно добре и второ, няма как да ми дадете съвет при положение, че не ме познавате. Направих грешка като писах тук (както и предният път, миналата година, когато попитах как да скъсам с най-добрия си приятел и 90% от вас дадоха великолепната идея да кажа, че съм лесбийка. Естествено, сама съм си виновна, че последвах съвета, не обвинявам никого, сега вече знам колко изклщчително малоумно е било това). Днес се видях с един много добър приятел и поисках съвет от него. Той ме познава, знае каква съм, познава и приятеля ми и може да ми даде най-адекватен съвет без да ме съди прибързано. Както знаех и сама, той каза, че най-лошото нещо би било приятеля ми да разбере истината. Възможността да се самоубие е прекалено голяма. От него получих няколко добри съвета, които смятам да последвам.
А за ваше успокоение, уверявам ви, че нямам абсолютно никакво намерение да лъжа, да тръгвам с разни момчета и така нататък. :)

Bomber
03-31-2012, 18:22
Припомни си много добре коя си всъщност и от къде започна всичко и това е че не си обратна отиваш и казваш на всички че това цялото е било една голяма лъжа и си го направила само ,защото си искала малко спокойствие и да те оставят на мира ;)

Me.Myself.and.I
03-31-2012, 19:36
Голям филм.

Veka33
03-31-2012, 19:45
Филм или не, това е, ще си се оправям ;) :д

melany12
03-31-2012, 20:24
ХАХАХАХХАХАХАХ БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Не могаааа !!!!!!:D:D:D:D

а ти колко тъпа трябва да си ,че да послушаш съветите от ''90% от хората" които са те посъветвали да му кажеш,че си лезбиика?! + това 100% са се пошегували,защото са си мислели,че няма да го приемеш на сериозно:D:D:D от това разбрах колко акъл имаш в главата.а за бившия ти,който ако му кажеш истината ще се самоубие е пълна идиотщина!Кой глупак ще се самоубие заради някакво момиче,с което нямат отношения от много време насам?!?

Вие вашето градче май бая филми си правите с лъжите,самоубийствата и т.н.Не е смешно,нелепо и жалко е !!

crowberry
03-31-2012, 20:53
Как да си припомни коя е всъщност, бе хора? Та тя се е загубила в собствените си лайна, още когато гладкия и мозък е измъдрил невероятната идея да тръгне с най-добрия си приятел и след това да бълва пълни щуротии за да "не го нарани". Няма оправия.. По-слабоумен човек от теб не съм виждала в тоя форум.

valdesbg
03-31-2012, 20:55
Продължавай в същия дух. Някой сводник все ще те намери, поне пари да изкарваш от глупостите си.

DisappointedDreamer
03-31-2012, 21:06
Кажи чe cи би-сексуална.

Това, че 90% от хората в този форум миналата година са ти казали да кажеш, че си лесбо, е било проява на чист сарказъм. Никoй не ти е виновен, че си тъпа патка, която е решила да последва това, което група непознати хора са и казали на шега. А, това те прави и овца.

Най-добрият ти приятел щял да се самоубие, ако знае истината? Айде, моля ви се. Пораснете. Какви са тези филми, какво е това чудо. Признаваш пред всички как си се усрала, ако ще обвини форума, прави каквото искаш, но истината трябва да я признаеш. Спокойно, алената буква ще виси на врата ти само няколко месеца. Ще оцелееш.

Veka33
03-31-2012, 22:00
:D :D :D Е не, просто не съм виждала по-голяма група хора, които, без да ме познават, ме обвиняват в какво ли не, обясняват ми колко съм малоумна и си мислят, че се базикам като говоря за самоубийство, независимо за кого става въпрос - едно ще ви кажа - не ме познавате. Не познавате нито мен, нито приятеля ми, не знаете кой на какво е способен... Разбира се, може да продължавате да говорите каквото си искате - има и верни неща. Но повечето са пълни глупости, защото чисто и просто преценката ви е погрешна. Можете да мислите каквото си искате, но докато не е истина, това не ме притеснява. Таите толкова злоба и омраза в себе си... Никога не бих писала на някого така, каквото и да е направил и независимо дали е непознат.
Но какво искам от вас? Форум... Да, понякога би могъл да помогне, друг път не. Очевидно, че търсейки помощ съм попаднала на ... ами на вас :д Няма какво да кажа. Просто не е вярно, че съм тъпа, каквото и да си мислите. Не съм на-умното същество на планетата, просто не съм и тъпа. Правя грешки - това не ме прави слабоумна, а човек. Всеки греши, Да, моите грешки са големи и наистина глупави... Но вече съм започнала да се оправям. Ясно е, че накрая всички ще разберат истината, не това е проблемът. Спирам обаче да пиша, че и без това ми е лошо, а и няма смисъл да споделям с вас, не ви интересува :д C'est la vie - juste dure.

Chacho
03-31-2012, 22:02
Най-накрая...

NomNomNom
03-31-2012, 22:16
Че темата е тъпа, тъпа е. Но не е най-тъпата, на същата страница има около 5, които се конкурират.
Тук поне си признава, че прави мотаници и има желание да се поправи.

"нито приятеля ми, не знаете кой на какво е способен..."

Сигурно не е способен дори девствеността ти да ти отнеме, но това е друга тема.

Chacho
03-31-2012, 22:19
и има желание да се поправи.


Да, голямо. Жалко, че изчезва веднага щом чуе как да се поправи.

Veka33
03-31-2012, 22:28
Просто бързате със злобни коментари.. Това ме изненада, не друго.

valdesbg
03-31-2012, 22:51
Авторке няма как да ни представиш малоумна ситуация и да очакваш някакви дълбоко проникновени отговори. Нали? А случая е точно така.

Veka33
03-31-2012, 23:02
Аз и друго забелязах, не е само по моята тема... На мен не ми е проблем да ме обиждате и т.н., но някои хора се засягат от това... Изказвайте си мнението, няма лошо, just try to be less offensive :)

valdesbg
03-31-2012, 23:05
Щом не ти е проблем само си проветряваш устата ли? Който се засяга - ще си каже.

Пак ти казвам - като има тъпи теми ще има и тролски коментари.

autumn666
04-01-2012, 06:31
Не знам дали си малоумна, но постъпките ти и начина по който се изразяваш това показват.
Какво значи "от форума ти казаха да му кажеш, че си лезбийка"? Господи, та ти не разбираш и от чист сарказъм и ирония.
Не мога да повярвам, че си се вързала на няква тъпа шега и си забъркала каша.
Ако момчето не е някъв слабохарактерен неуважаващ себе си путьо, отдавна щеше да те е преживял, а варианта за самоубийство ми изглежда крайно тъп и малоумен. И кво като разбере истината? Така и така вече не сте заедно. Тва нищо няма да промени. Причината едва ли е чак толкова важна зв него - важното е, че не сте заедно - ама той си е жив, нали? Не се е самоубил, когато скъса с него.
Просто спри да пишеш, излагаш се.

Veka33
04-01-2012, 10:04
Действително смятам да спра, защото очевидно не разбирате от дума :д Обясних, не вярвате, това е :д

melany12
04-01-2012, 10:06
ахахахаха абе тъпо лапе като знаеш какво ще ти кажем тука зак'во изобщо я пускаш тая тема ?! Таели сме злоба АХАХАХХАХАА.това,че ти казваме истината,не означава,че сме злобни-а че мислим реално не като тебе в тъпия си лъжлив филм.да видим като порастнеш дали някой ще те търпи такава лъжкиня или и на него ще кажеш,че си лезбийка::D:D:D
абе недей да пишеш повече,че си за психодиспансера с тези самоубийства и лъжи:D не исках да те обиждам,но нямам избор целия ти живот такъв мойто момиче ;)))) ареееееееееееееееееееее

melany12
04-01-2012, 10:08
не сме вярвали ли?! на самоубийствата ли АХАХАХАХХА
нищо чудно да ти кажа като гледам в кви лъжи живееш.мислиш,че ти говорим глупости но далече си от истината.поне не сме в филма AHAHAHA

PullMeCloser
04-01-2012, 14:42
Маце, в яка каша си се забъркала.
Аз също преди години имах период, в който лъжех за разни неща, обаче в крайна сметка казах истината за абсолютно всичко, признах си абсолютно всяка лъжа, обясних как всъщност стоят нещата и познай-всичко се нареди. Рано или късно истината ще се разбере. По-добре ти да я кажеш навреме, от колкото да се оплетеш в по-голяма каша с още повече лъжи, много яко ще се пре*беш.
Кажи на момичето, че не си лесбийка, обясни на най-добрия ти приятел как точно стоят нещата, обясни кое защо си направила. Това е единственото решение на проблема, всяка следваща лъжа ще го прави все по-голям. Няма да се самоубие, не вярвам да го направи, обясни защо мислиш,че би?

RoCkSpOt
04-01-2012, 17:43
ИЗВОД: НЕ ЛЪЖИ !!!

П.С. По-тъпо момиче не познавам ... сериозно обърни се към психолог.Просто не е нормално момиче 9 клас да лъже, че е обратна за да не я свалят момчета FACEPALM Или си луда или си обратна и още не си го осъзнала, средно положение НЯМА !!!

autumn666
04-01-2012, 17:48
Ама ти верно яко си се филмирала. Не сме били разбирали. И кво по-точно? За кво самоубийство ми говориш ти бе... Всеки ден двойки се разделят, те да не би всичките да слагат край на живота си? И то такива с нормални и сериозни връзки - здраво мислещи хора с истински чувства и сексуален живот, а не някви лапета, дето след седмица решават, че вече не се харесват, лъжат, че са лезбийки и гейове и се филмират, че ще се самоубият след това.

asp1r1n94
04-01-2012, 18:03
Заради такива теми още влизам във форума ! :D

Bloody-girl
04-03-2012, 09:00
Заради такива теми още влизам във форума ! :D

Йес! :D
10б.

fenkaaa
04-03-2012, 10:10
Забъркала си бах'ти филма!

don't say anything.
04-04-2012, 07:56
:razz: :razz: :razz:

an0nimn0
04-04-2012, 19:30
"Затънах в собствените си лъжии"
И не искаш да признаеш истината? Ами тогава ще затъваш все повече и повече. Защо писа изобщо? Лъжите ти са малоумни, а за теб да не говоря какво впечатление оставяш. Сега остава наистина да се окажеш лесбийка и нищо няма да е било напразно.;д ;)

slimbo
04-05-2012, 18:01
ооо не момиче до къде ще стигнеш с тия лъжи кво искаш да постигнеш те хората са го казали " на лъжата краката са къси" така че....

iziskanmladej88
04-06-2012, 11:18
ахахаха ИМА ЛИ БЕ? 9 клас и вече се вкарва у ебати филмите, на какво си бе? АХАХАХАХ :cool: