PDA

View Full Version : Когато откажа цигарите..



sladkabebova
03-31-2012, 10:29
Здравейте :)
Не знам дали темата е точно за тук,но ..
Пуша от горе/долу една година . От 2 дена някак си не ми се пуши..просто нямам желание и мисля да ги спирам..
Въпросът ми е когато ги откажа какво ще се случи?
Вярно ли е това,че ще стана много нервна,ще ям много и ще напълнея много ?

Ukhtar
03-31-2012, 10:38
То така още малко ще излезе, че цигарите поддържат жизнените показатели на пушачите в норма.

Ще кашляш известно време, докато ти се изчисти дроба и вероятно ще се наложи да си намериш някаква занимавка, която да те разсейва от мисълта за пушене - дъвка, семки,бе всякаква леко времеемка монотонна механична дейност. Спортът помага доста.

DragonLady
04-01-2012, 12:58
Ако си била заклет пушач е нормално никотиновият глад, да се измести от глад за храна. Това за нервността е главно от факта, че ти се пуши, а се мъчиш да ги откажеш, но както казаха преди мене, занимавките с други неща помагат.

just-girl
04-01-2012, 13:02
Чувала съм, че ако започнеш постепенно да ги отказваш не се напълнява. До колко е вярно не мога да ти кажа, защото никога не съм пробвала да ги спра. И също са ми казвали, че от табекс-а не се пълнеело след като ги откажеш.

пс. По колко цигари си пушила на ден средно?

DragonLady
04-01-2012, 13:05
Чувала съм, че ако започнеш постепенно да ги отказваш не се напълнява. До колко е вярно не мога да ти кажа, защото никога не съм пробвала да ги спра. И също са ми казвали, че от табекс-а не се пълнеело след като ги откажеш.

пс. По колко цигари си пушила на ден средно?

Вярно е, като ги отказах в 9ти клас ( края ) беше постепенно и не напълнях.

leadyflame
04-01-2012, 17:39
Ами напълнява се, да. Познавам хора отказали цигарите и на първо време похапват доста, но е до време.

horsefly
04-05-2012, 11:59
готин сайт за отказване - http://nicofree.bg/
прочети по-задните темички :)