PDA

View Full Version : Тя не ме мрази..



thespring97
03-31-2012, 10:35
Така.. Запознах се с едно момиче преди няколко месеца и се разбирахме супер добре. Виждахме се, изпращах я, изчаквах я да си хване автобуса ии т.н. Но това е друго. Междувременно, едно момиче (по-голяма) започна да ме бъзика и аз я блокирах в Facebook. И ето, вчера тая е влезнала в Скайп на момичето после в профила и във Фейсбук и започна да ми държи сметка защо съм я блокирал. Разменихме си няколко "бурни" реплики, после момичето си влезе в профила и аз и разказах. После се оказа че ми се сърди, но не казва защо :( . Сигурен съм, че не ме мрази, повече си мисля че ми е ядосана и малко разочарована, че се карах с приятелката и. Обичам това момиче и нямам търпение да дойде понеделник и да я видя. Но, когато я видя, как да постъпя, какво да й кажа?

valdesbg
03-31-2012, 11:41
Facepalm.

Това ли ти е най-големия проблем в живота? Дръж се нормално с твойта принцеса, и и напомни да си избира по сложни пароли. Ако почне да ти се перчи нещо - игнорирай я. Другата кокошка може само да я игнорираш.

Ситуацията ми е откровено смешна.

thespring97
03-31-2012, 13:28
Facepalm.

Това ли ти е най-големия проблем в живота? Дръж се нормално с твойта принцеса, и и напомни да си избира по сложни пароли. Ако почне да ти се перчи нещо - игнорирай я. Другата кокошка може само да я игнорираш.

Ситуацията ми е откровено смешна.

1. Благодаря за искреността :D 2. Нещата започнаха да се оправят и няма да допусна вече да се караме заради другите.. "кокошки" (напълно правилно се изразихте) :D

sofityoy
03-31-2012, 14:26
Ние момичетата сме такива!Сърдиме е на някое момче,но после осъзнаваме,че е глупаво и всичко се оправя!!!

bReAk3R
03-31-2012, 21:40
sofityoy, ш 'са сетиш...

slimbo
04-01-2012, 17:36
Мале не до тва води фейсбук не знаете как две думи да си кажете !!!!!!

bebeemalko
04-01-2012, 21:47
Мале не до тва води фейсбук не знаете как две думи да си кажете !!!!!!

+1 Сори, че те нападаме така пич, обаче и аз съм на това мнение ^