PDA

View Full Version : Visages Model Group



БетинA
03-31-2012, 11:07
Здравейте!
Може би досега вече сте дискутирали на тази тема, обаче не успях да намеря нищо.
Та, аз също се регистрирах във Visages Model Group/ Стани модел и ме одобриха. По-късно разбрах, че одобряват голяма част от регистриралите се. Върнаха ми e-mail, в който са дадени датата и мястото, на което трябва да отида, за да се запознаем лично. Въпросът ми е: Дали има някой от вас, който е минал през това и може да ми каже с подробности какво всъщност представлява? Защото се чудя дали изобщо да отида, струва ми се леко нереална цялата тази работа с кастинга и пробните снимки, и всичко останало. Моля за съвет.. Благодаря предварително!

Pliok0019
03-31-2012, 17:23
Има няколко етапа на кандидатстването - одобряването на снимките, след това пробни снимки и кастинг в самата агенция. При одобряването има два варианта - да отидеш на някакъв вид обучение или направо на пробно ревю. След това си избираш вид договор - за определено време, като попълваш и някакви бонус договорености.

Обаче изобщо не е толкова лесно колкото изглежда. Хореографията за ревю се репетира за няколко дни по 4-5-6 часа, а парите са по-скоро символични.

За снимките не знам как точно стават нещата от опит.

БетинA
04-01-2012, 15:15
Много ти благодаря! :)