PDA

View Full Version : голяма пъпка - малко съм се наплашил ,какво ще ме посъветвате..



Athenewins
03-31-2012, 11:07
Така здравейте.
В пубертета съм и почнаха да ми излизат пъпки на много места,се едно,майка ми ме преследва та ми ги стиска постоянно.

Само дето сега долу,близо до пениса ми е излязла една пъпка,която е голяма.
Като я погледна,не е ,съвсем нормална си изглежда,обаче като почна да я пипам и чак се плаша,до сега не съм имал такива.
Реших,че може би е гнойна,но не видях бяло или там каквото има за да почна да я стискам,все пак я напипах няколко пъти и боли ,не много,но боли.
Ако си кажа честно,преди 2 дни беше доста по-голяма и сега се смалява и мисля,че ще мине скоро,но все пак исках да ви попитам,защото казаха,че това може би става от растящ навътре косъм и това било опасно или нещо такова,пък аз не разбирам много и се чудя сега какво да правя ,защото още си я има малко ..
Какво ще ме посъветвате ?

gugenceto2
04-01-2012, 13:33
Аз бих те посъветвала ако искаш да отидеш на лекар. Първо няма да се чудиш какво ти е и второ ако имаш нужда от различни медикаменти (което е малко вероятно) да започнеш а ги приемаш.

Me.Myself.and.I
04-01-2012, 14:36
Отиди на лекар!

Athenewins
04-01-2012, 17:38
мерси ,доста ми помогнахте

сърби ме и малко окото,мисля да отида в Германия ,мисля че там са най-добрите специалисти .. та да ми направят операция,все пак ме сърби..

я стига,само мнения си трупате,всяка тема - отиди на лекар , чакам някой да даде съвет на който му се е случвало такова нещо
да не мислите ,че имам по цял ден свободно време да ходя по лекари за няк'ва калпава пъпка ?

айде стига сте спамили с вашето иди на лекар във всяка тема,защо изобщо е тоя раздел ?
изобщо не пишете ако ще ме съветвате такива глупости

kiberrboy
04-01-2012, 19:58
Имах такава, много време не ходих на лекар, ама трябваше да ида и лекаря каза, че ако съм се забавил още малко операция, така че ти смятай дали времето ти е по-важно!

Irti
04-02-2012, 06:02
Вземи си мий кура по-често и няма да имаш такива проблеми. Бог знае какъв си пор. Не иска само къпане.. иска и търкане.

Пита к'во ти е - казаха ти да идеш на лекар. Да не сме специалисти да ти кажем ей така от какво е. К'во повече да ти помогнем?

Като не приемаш съвети повече не питай въпроси и не пиши някакви сополи обяснения.

Тъпак. :)

DisappointedDreamer
04-02-2012, 06:31
Тъпак. :)
Извинявай, ама трябва да се съглася с Ирти.

Против правилата на форума е да поставяме диагнози и да предписваме лекарства. Ако не сме минали по същия път като теб, второто най-логично нещо, което правим е да те посъветваме да ходиш на лекар.

Ако се беше толкоз наплашил, веднага щеше да намериш време да отидеш на лекар.

Chacho
04-03-2012, 00:39
Можеше да дадеш малко информация дали се бръснеш долу, къде точно се намира (дали си окосмен там), вижда ли се растящия навътре косъм (понякога се виждат), каква ти е хигиената, има ли шанс да е от охапване...

Athenewins
04-11-2012, 15:42
мина ми преди няколко дни,абсолютно нищо няма вече ,добре че не ви слушам малоумните съвети на някой хора тука дето за най-малкото плашите хората да ходят по лекари

DisappointedDreamer
04-11-2012, 15:48
Най-малкото нещо може да доведе до фатален край. По-важно от здравето в този живот няма.

gugenceto2
04-12-2012, 13:51
мерси ,доста ми помогнахте

да не мислите ,че имам по цял ден свободно време да ходя по лекари за няк'ва калпава пъпка ?



Сори мой човек, ама ако беше няква калпава пъпка нямаше да питаш из форумите ;)

MagicSmiles23
04-13-2012, 07:11
Ако пак се появи:фондьотен :D