PDA

View Full Version : Боли...



GoldenHeart
03-31-2012, 12:34
Има едно момче, с което се запознах преди около 8 месеца. Влюбена съм в него, но Той е влюбен в друго момиче от около година и 3 месеца. За малко щяхме да тръгнем, но Той очевидно иска да е с нея и не я е забравил. Твърди, че я обича. Тя искала да са само приятели, от време на време и хрумвало, че иска да е с него. Той си има надежди, че ще бъде с нея, защото тя му дава такива. Станаха много неща, много скандали.. Сега с него не си говорим, не контактуваме... Общо взето сме скарани и сме в много лоши отношения. Дайте ми съвет какво да правя! Да го чакам, да ме потърси някога или аз да го потърся? Или да не се занимавам изобщо и да не го мисля? Понеже, Той много пъти ме е отблъсквал заради нея и преди се чувствах, сякаш контактува с мен само от уважение и нищо повече.

valdesbg
03-31-2012, 12:38
Въх... що новото поколение сте толкова тъпи?

Кви са тия филмирани истории и лиготии? Искаш с него - отиваш предлагаш ми, ако стане супер, ако не, следващия. Няма кво да мислиш, да чакаш, да гадаеш, да си броиш чорапите и подобни.

Що си усложняваш живота?

GoldenHeart
03-31-2012, 12:39
Щото ме е страх, че ако го потръся, ще ме отблъсне. За това. :)

valdesbg
03-31-2012, 12:44
Е... малко ли пъти те е отблъсквал че искаш още един път? Верно - толко ли си глупава та не се усещаш какво значи всичко това погледнато отстрани?

Мистър кифльо точи лиги по принцеса Единствена, докато малката Наивност му досажда и той се чуди как да я отреже. А пък Наивност се чуди как да досажда още и още, щото никой не я е учил да бъде тактична и да не се бута във филмите на другите.

GoldenHeart
03-31-2012, 12:46
Да, но Мистър Кифльо едва ли не се молеше на малката Наивност да бъде с него, но това беше преди. :)

valdesbg
03-31-2012, 12:49
Е било е преди и си е останало за преди. Верно ли толко лесно се връзвате на глупостите на другите?

GoldenHeart
03-31-2012, 12:53
Вероятно. Извън темата искам да кажа нещо. Вземи да спреш да критикуваш постоянно хората. Не бъди толкова груб с тях, 'щото всички си имат чувства и не всички са такива непукисти и хора без чувства, за какъвто се представяш ти. :) Хората молят за съвет, не за критика. Ако я искаха, ти щеше да си перфектен за това!

valdesbg
03-31-2012, 13:00
Искаш с него - отиваш предлагаш ми, ако стане супер, ако не, следващия. Няма кво да мислиш, да чакаш, да гадаеш, да си броиш чорапите и подобни.

Съвета си го получила още в първия ми пост. Искаш и чаршафа от мисли, който е довел до него ли?

Извън темата - не ме вълнува кой какви илюзии за живота, връзките и отношенията има. Иска се мнение - давам си моето. Като не ти харесва - не ме чети и не ми отговаряй. Има огромна разлика между чувства и вманиачаване. That simple.

ivcheto0o
03-31-2012, 14:03
Потърси го ти.Щом го искаш/влюбена си в него не се отказвай.А другото момиче,ами може би с твоя помощ ще я забрави.

SmilezZz
03-31-2012, 15:44
А според мен защо вече не спреш да си даваш празни надежди. Не те обича , казвал и доказвал ти е много пъти , в сърцето му има друга и явно още доста време ще е там. Според мен просто спри да го търсиш , да контактуваш и мислиш за него.

Има и други момчета на тоя свят, не можеш само да тичаш зад г*за на този, който не те обича и не е готов да даде нещо от себе си за тебе.

Избора си е твой.

marilyn
03-31-2012, 17:49
Присъединявам се към мнението на валдес...
Гледай напред и го забрави тоя...

GoldenHeart
03-31-2012, 18:48
Благодаря на всички Ви! И аз смятам, че щом не иска да е с мен не трябва да му тичам подир г*за. :) Ако му пукаше, до сега щеше да ме потърси, но не го направи ==> Не му пука и трябва да го забравя!