PDA

View Full Version : Как да се държа с него?



sofityoy
03-31-2012, 14:15
Здравейте,искам малко съвети от вас и за това правя тази тема,не знам дали има подобни теми с моя проблем,но се надявам да няма!
Така ето,защо е тази темата-
Преди 2 дни скъсах с гаджето си,защото не ни се получаваше.Искам да кажа,че не ни се получаваше в смисъл,че нече нещо той или аз сме били виновни,а просто не сме подходящи един за друг!Стана лесно (е беше ми супер кофти) ,той го прие сравнително добре- изобщо не се карахме,абе разбрахме се като хората.Обаче от тогава той изобщо не говори с мен в училище! Нито ме гледа ма кръв нито ми се усмихва...просто прави един пълен ИГНОР,а това ме побърква,защото ние бяхме много близки приятели и той много ми липсва като приятел...изобщо като присъствие в моя живот.Много ми е трудно да знам,че той не ми обръща НИКАКВО внимание.Аз реших,че най-вероятно ми е много сърдит и го оставих ей така-т.е. без и аз да му говоря или да се занимавам с него!Въпроса е,че той скоро няма да се връзуми,защото все още го боли,а аз не знам как да се държа с него,нито какво да му кажа...няма как да ви опиша колко много искам това момче да остане в живота ми! Не искам да се отдалечи от мен ...=(

Предварително ви благодаря!

marilyn
03-31-2012, 17:03
След като сте се разделили едва ли може да имате същото приятелство каквото сте имали преди да се сгаджосате. Затова аз лично не одобрявам тези връзки, които започват с приятелство.. за мен те са вредни. Според мен нищо не можеш да направиш в случая... никога пак няма да бъде същото каквото е било. ;)