PDA

View Full Version : Интересен случай.



53downfall
03-31-2012, 16:57
Да кажем,че вие сте момиче и някои доста готин си пада по вас.
Този доста готин човек не е нахален или досаден просто иска да излезе за пореден (4ти път примерно) за да затвърди пред вас интереса си към вашата личност.Вие отказвате за 5ти път(примерно) с някакви изтъркани оправдания(имам работа,триа да си поливам канабиса,изморена съм....т.н.).Та след това този готин човек (аз) прави демонстративен опит за привличане на внимание с цвете пред доста хора и ви карам да се почувствате специална.Вие показвате очевиден интерес и изчервяване от вълнение и предизвикваме изблик на завист от останалите ви приятелки.
Та защо пак бихте отказали излизане при положение че не сте във връзка за момента?

Cold_Tearsss
03-31-2012, 17:00
"Щото не ме кефиш". - Мисля, че предположението ми е правилно. Това с цветето ми се струва прекалено.

TheBeliever
03-31-2012, 17:03
Изчервяването и вълнението от изненадващ жест не са признак за интерес.

На въпроса - бих отказала ако не споделям чувствата на дадения човек и не желая да задълбочавам отношенията си с него.

marilyn
03-31-2012, 17:07
Амии примерно, защото не ме кефи и толкоз. То момчето може да си е готино, щом не ме кефи за какво ми е да поддържам отношения с него и да губя и своето и неговото време?!
ИИ примерно ако тя харесва друго момче.. може и това да е...

mqqquu
03-31-2012, 17:08
Мисля, че не те харесва.
Друг вариант е да се прави на недостъпна, обаче границата отдавна е премината.

53downfall
03-31-2012, 17:10
Винаги съм бил привърженик на най-простия отговор,защото е най-логичен.Но все пак учил съм малко психология и имам опит в социалните среди и ми се струваше че има интерес в нея,все пак 3 пъти излизахме и ни беше доста яко(говора и за двамата).

marilyn
03-31-2012, 17:16
Винаги съм бил привърженик на най-простия отговор,защото е най-логичен.Но все пак учил съм малко психология и имам опит в социалните среди и ми се струваше че има интерес в нея,все пак 3 пъти излизахме и ни беше доста яко(говора и за двамата).

Абее кво да ти кажа, авторе.. и аз така си излизах с едно момче... и на 2ма ни ни е супер готино, ама той си ме държи във френд зоната и до там.. кво да се прави, явно някои неща нямат обяснение...

53downfall
03-31-2012, 17:20
Ще ми се доста нещата да бяха по различни начини но явно света е доста противно място.Доста ми беше тъпичко до вчера ама вече почнах да свиквам с мисълта.Просто като че ли сме едни и същи характери и деа знам,двете страни на една супер щастлива монета и просто повече ме ят отколкото разтроен защото си мислех че се получава нещо.

xoxi
03-31-2012, 17:22
Момичетата не харесват всеки сипматичен, мил, внимателен и романтичен. Хубаво е, че си такъв, но не очаквай всички да те харесват. Това, че сте си прекарали приятно не означава, че тя е влюбена в теб, а след като толкова пъти вече ти е отказвала, би трябвало да си разбрал намека и да спреш да я притесняваш по този начин.
Прекаленото настояване и натискане в такива случаи изглежда и малко жалко.

53downfall
03-31-2012, 17:26
Мда и на мен ми мина през акъла тази мисъл,но доста исках да и звънна,за да се убедя че не си внушавам най-лошия сценарии,но явно въобще не си го внушавам,ами направо си е.

ivcheto0o
03-31-2012, 17:46
Може би не те харесва;може да харесва някой друг;да се прави на недостъпна;да е изключително срамежлива...Аз бих заложила на първото.

NambyPamby
03-31-2012, 17:52
Що излъга така долно, бе?! Въобще не е интересен, нито е случай. Отрязали са те и толкоЗ.
Ако беше такъв пич, какъвто се изкарваш, тя нямаше да ти попарва интереса и да си измисля безчет малоумни оправдания, а щеше да излезе с теб.
Това, че си и поднесъл цвете(мноЛ оригинално, няма що) и приятелките й са завидили, сиреч, прехласвали са се после с часове по милата ти персона и невероятния ти жест, не е гаранция, че някоя ще ти върже. Чест му прави на момичето дори, че не се е подвело по акъла на стадо гъски и не е тръгнало с теб заради единия престиж.
И отново - ако беше такъв пич, какъвто се изкарваш, щеше да я поканиш веднъж, максимум дваж да излезете, а след отказа й щеше да си биеш камшика и да отидеш при друга, която ти е навита и би ти пуснала без да се налага да се стараеш толкова.

53downfall
03-31-2012, 17:57
По-полека е памби още малко ще ми пратиш мутрите!
Бахти щом съм решил че си заслужава старанието,значи е така.Просто ми трябват няколко независими мнения,ае мерси и за твоето.

ScarlettS
03-31-2012, 18:59
Или не си този 'доста готин човек' или просто не си неин тип - може и да е комбинация от двете :D И това с цветето откъде си сигурен, че е реакцията е била знак за интерес? Въобще целия 'интересен случай' доста ме съмнява и най-вероятно имаш доста разминавания между представите си и реалността. :D

a1a2b3v
03-31-2012, 19:12
Ако наистина те харесваше щеше да намери време да излезе с теб, колкото и да е заета. И на въпроса "айде на кафе във вторник" щеше да отговори "еди кога си не мога, какво ще кажеш за ----(друг ден)". Сигурно си добро момче и и е неприятно да те отреже. А колкото до изчервяването може би и е станало неудобно по някаква причина- не е задължително да се е изчервила защото те харесва.

anonymous708973
04-01-2012, 07:54
Не те харесва. Ако искаше да излезете, а имаше ангажимент, щеше да ти предложи друг ден, в който да се видите.
Простичко е.

пAteNцЕ
04-01-2012, 08:07
ми като не ми се излиза не ми се излиза....като имам работа имам пуу.....имам подобна ситуация ама както отказвам и в следващата минута вече виждам как пиша или се чувам как казвам ще видя оттам почвам да си "преглеждам графика" и успявам да намеря време :д (ама като се прочета като някаква луда калинка съм) ама има поне 124346387 причини които биха могли да ме накарат да не изляза(било то лош външен вид или дори умора)

53downfall
04-01-2012, 14:50
Мда особено 4 пъти подред отказване ден след ден,обещавайки за следващия.Все тая ясен ми е провала,просто се филмирах че може да се получи нещо.

jeezloxxy
04-01-2012, 14:50
Що излъга така долно, бе?! Въобще не е интересен, нито е случай. Отрязали са те и толкоЗ.
Ако беше такъв пич, какъвто се изкарваш, тя нямаше да ти попарва интереса и да си измисля безчет малоумни оправдания, а щеше да излезе с теб.
Това, че си и поднесъл цвете(мноЛ оригинално, няма що) и приятелките й са завидили, сиреч, прехласвали са се после с часове по милата ти персона и невероятния ти жест, не е гаранция, че някоя ще ти върже. Чест му прави на момичето дори, че не се е подвело по акъла на стадо гъски и не е тръгнало с теб заради единия престиж.
И отново - ако беше такъв пич, какъвто се изкарваш, щеше да я поканиш веднъж, максимум дваж да излезете, а след отказа й щеше да си биеш камшика и да отидеш при друга, която ти е навита и би ти пуснала без да се налага да се стараеш толкова.

Gave me lol's.
Добър коментар.

leadyflame
04-01-2012, 14:59
Ти ако беше толкова готин, нямаше да се налага да я молиш толкова отчаяно да излезе с теб милиони пъти подред, че и на всичкото отгоре и цвете, което с нищо не е заслужила.

valdesbg
04-01-2012, 15:19
Ей всичко сте казали - няма как да се включа и аз.

Авторе - ако чаткаш психологията трябваше да ти светне лампичка още на първия отказ с кьопаво оправдание. Тъй си мисля аз де.

Goddess
04-01-2012, 15:49
Да кажем,че вие сте момиче и някои доста готин си пада по вас.

Та защо пак бихте отказали излизане при положение че не сте във връзка за момента?

Защото този "доста готин" може само да се мисли за такъв. А може и да е такъв, но не и в моите очи.

"Този доста готин човек не е нахален или досаден просто.." - дали ??!
Та, всичко са ти казали и преди мен - няма интерес към теб, не и за връзка. Просто ти се държиш добре с нея, а тя явно иска да е възпитана и тактична и не те реже директно. А това, че сте излезнали заедно 3 пъти и ви е било супер яко и на двамата - на теб може да ти е било яко по един начин, на нея - по друг.

SmilezZz
04-01-2012, 15:52
Явно вече е време да спреш да си даваш напразни надежди и да си мислиш, че нещо ще се получи. Щом след като такъв жест ти е отказала , явно наистина не те харесва като повече от приятел и няма смисъл да продължаваш. Запазете си добри приятелски отношения , но повече - надали ще се получи.

Причините , поради които ти отказва , само тя си ги знае - ние не знаем какво се върти в главата й. Може да не си неин тип, да харесва друг, страх я е от обвързване (примерно) , да е прекалено срамежлива. Не знам.

Но каквато и да е причината - мисля, че ако те харесваше , щеше да се осмели да опита с тебе и да сте си нещо повече от приятели.

bebeemalko
04-01-2012, 21:53
Офф и аз наскоро бях в такава ситуация .... мн тъпо се получи и при мен... готин беше, но никога не бил излязъл от френд зоната..

53downfall
04-02-2012, 07:51
Брао |-( всички се оказахте прави с точност до нано(мярката за точност).Шибана работа,света ще е много по забавно място ако просто се отпуснете,шибани спекове!(отнася се за хората които са спекли).Иска ми се просто нещата да са по леки мамка му!Всички гледат да те натресат с максимамно лоличество товар и накрая провал |-(.

valdesbg
04-02-2012, 07:56
Тц.

Света не ти е виновен за нищо. Както много хора в тоя форум така и теб те човърка че нещата се развиват различно от очакванията ти. И се хвърля вина навсякъде, само да не засегнем Аз-а.

fenkaaa
04-03-2012, 10:14
Бих отказала ако мога да му предложа само приятелството си,а той има чувства към мен.

53downfall
04-04-2012, 19:29
Тц.

Света не ти е виновен за нищо. Както много хора в тоя форум така и теб те човърка че нещата се развиват различно от очакванията ти. И се хвърля вина навсякъде, само да не засегнем Аз-а.
Не казвам че нямам вина,много ясно че имам но би било яко да знам каква е!

valdesbg
04-04-2012, 20:10
Ам.. може просто да не я кефиш. Чия вина е това? Или щото ти си нахален, пък тя обичам по индиректните. Или.. нещо друго.

Не търси винаги вина защо нещо не се получава. Що примерно торнадото е отнесло твойта къща, а пък тая на съседа е непокътната?

В конкретния случай - просто мадамата не те е харесала, ама не ще да си го признае. Според мен :)

LuDaTa_PcHeLiChKa
07-04-2012, 19:59
Ако едно момиче те харесва няма да ти отказва толкова пъти ..ще го забележиш. Пробвай два пъти макс, като не иска..

Furious?
07-04-2012, 20:01
Да кажем,че вие сте момиче и някои доста готин си пада по вас.
Този доста готин човек не е нахален или досаден просто иска да излезе за пореден (4ти път примерно) за да затвърди пред вас интереса си към вашата личност.Вие отказвате за 5ти път(примерно) с някакви изтъркани оправдания(имам работа,триа да си поливам канабиса,изморена съм....т.н.).Та след това този готин човек (аз) прави демонстративен опит за привличане на внимание с цвете пред доста хора и ви карам да се почувствате специална.Вие показвате очевиден интерес и изчервяване от вълнение и предизвикваме изблик на завист от останалите ви приятелки.
Та защо пак бихте отказали излизане при положение че не сте във връзка за момента?

Не си готин и не знаеш как да се държиш с момиче.Научете се - цветето не създава привличане , а само го УВЕЛИЧАВА.

yoanamp3
07-04-2012, 21:37
Зависи от момичето. Аз се смятам за привлекателна и момчета, които се смятат за хубави, са ми предлагали,само че отказвам. Просто идеята ми за връзка е по различна. Сигурно при нея е така. Никога не можеш да разбереш какво е в ума на едно момиче. Може да те харесва, но просто нещо да не ти достига.