PDA

View Full Version : Влюбена в най-долрия си фр



dark_lordesa
03-31-2012, 19:25
Здравейте,
имам нужда от спешната ви помощ.Става дума за най-добрия ми приятел.Той беше влюбен в мен преди няколко месеца, но вече не е или поне не както преди.Проблема е че аз го обичам, мислих си че ще мине и си внушавам, но съвсем не стана така. Реших се и му признах, но всичко стана по-зле. Той ми каза, че не се чувства както преди и на този етап не може да е с мен. Каза че ще се опита да върне усещането, но от тогава не сме говорили и промяна няма. Чувствам се като идиот, който е успял да загуби и най-добрия си фр и момчето което обича... Помогнете ми, как да постапя с него?

heartlesandfreaky
03-31-2012, 19:32
хаха, добре дошла в клуба... колко станахме вече? // иначе по темата... честно казано и аз молих за съвет по подобен проблем, нз какво да ти кажа... като за начало звънни му (или му пиши по скайп, фб, макар че не съм фен на оправяне на отношения по фейсбук ;д) и поговори с него.. изяснете се..

valdesbg
03-31-2012, 20:54
Вече просто не си му приоритет. Освен да седиш като кон на празна ясла.. друго умно няма какво да направиш. Не че това е много умно, но все пак е по добре от Drama Queen.

Щом ти отказва така кифленски...съмнява ме някога да е имал нещо сериозно към теб.

edit: Какво е това доЛрия? :D