PDA

View Full Version : Помощ ! СПЕШНО Е!!!!



secrett_angel
04-01-2012, 09:25
Аз съм момиче на 14 г. та ситуацията е следната - най-добър приятел ми е едно момче.С въпросното момче преди няколко дни говорихме по скайп,когато го попитах какво правиш,а той ми каза свиря на китарата.Казах му,че не му вярвам докато не чуя и той ми се обади,но му казах че нямам микрофон тогава той каза "е....то тъй няма да е яко като не та чувам" .Търсих и накрая намерих микрофона си говорихме около 20мин после той ми посвири.Беше прекрасно много ми хареса!Но през нощта го сънувах как в училище двамата си говорим и изведнъж се поглеждаме в очите и се целунахме.Сега не знам,но мисля,че съм хлътнала по него. Моля ви помогнете ми,дайте ми съвет, защото от тогава мисля само за него! Преди година той ми беше казал ,че от момичетата в класа ме харесва най-много,но не знам какво е имал в предвид.

Chacho
04-01-2012, 10:59
Покани го да излезете двамата някъде, надали ще ти откаже.


ПС:Тия сънища ебават майката, в гимназията все така хлътвах.

melany12
04-01-2012, 11:11
хахах кво не бе:D тези сънища си ебало мамата направо

иначе продължете да си пишете,зарибявай го та да си проличи,че искаш повече от приятелство от него и в последствие ще се разбере какво иска той;)

SmilezZz
04-01-2012, 16:15
Лапешки му работи , та както и да е.

Продължавайте да си говорите ,пишете. Излизайте по - честичко заедно , прави му намеци , че имаш чувства към него и искаш да сте повече от приятели.

Ако се получи - супер, ако не - продължаваш смело напред.

valdesbg
04-01-2012, 16:20
И кое му е тоолкова спешното?

Лапешки истории.

someonlikeyou
04-01-2012, 17:12
на колко години е ? от едно училище ли сте ? Иначе много сладурско сте си прекарали въпреки,че е било през скайп :) .. значи ти е най- добър приятел ? хмм явно се виждате често,покани го да излезнете, тъкмо това за '' най - добрия приятел '' ще ти бъде като ''извинение'', и така лека по лека му показвай,че го чустваш по близък от приятел, комплименти му прави :)

secrett_angel
04-03-2012, 20:19
От едно училище сме,дори от един и същи клас,но не ми казвайте да спра всякакъв контакт с него заради това!Не мисля,че има значение,но напоследък много се нервя,защото едно момиче все му се натиска,а аз се чувствам предадена....

Chacho
04-03-2012, 21:29
От едно училище сме,дори от един и същи клас,но не ми казвайте да спра всякакъв контакт с него заради това!Не мисля,че има значение,но напоследък много се нервя,защото едно момиче все му се натиска,а аз се чувствам предадена....

Тва може да отблъсне всяко едно момче. Постарай се да си изкорениш женската злоба и да имаш уважение към другите момичета. В момента, в който надуши женска злоба, ше ти бие шута и нема да те погледне повече.

secrett_angel
04-04-2012, 09:54
да,но не показвам въобще какво чувствам.Не мисля,че въобще ще забележи

kpackapgo
04-04-2012, 11:49
Да в цялата история не виждам никакъв проблем освен че очакваш другите да ти кажат как да си жиееш живота... :D

ledenakrasota
04-06-2012, 22:03
да,но не показвам въобще какво чувствам.Не мисля,че въобще ще забележи

Определението "Най-добрият приятел", това е човекът, който най-добре от всички те познава и винаги е до теб. :) Това, че не е момиче, може да влияе на отношенията и разбиранията ви. Всичко в тази възраст както изведнъж е дошло, така изведнъж може да си тръгне. :) Не избързвай с решенията си и не се паникьосвай! :) На спокойна глава се взимат най-добрите решения. :)