PDA

View Full Version : Общуване



tjgirl
04-01-2012, 13:04
Здравевйте! Имам един проблем, който от доста време ме мъчи и все не мога да намеря решение. Работота е там, че съм много срамежлива и това ми е пречка да завържа дори разговор, а да не говорим какво става за приятелство. Приятелки имам, но ми е кофти, защото компанията ни се състои от 6-7 само момичета и нито едно момче. Как мога да преодолея това - да не говорим, че са ми казвали, че от срамежливост дори понякога започвам да изглеждам надменна и сякаш се мисля за нещо повече от другите. Моля ви помогнете ми! И как можем да си намерим момчета за компанията? С тези от нашия клас очевидно няма да се получи, защото си движат с кифлите ...

funnymoney
04-01-2012, 14:54
Човек никога не знае защо му е дадено някое качество, а друго - не! Приеми, че по този начин може би си предпазена от много сериозни крахове! А и писнало ми е от отворени момичета!
И щом като сте само момичета, просто си направете да ви е добре заедно, бъдете различни, и тогава всеки, който ви срещне, ще иска да се сближи с вас. Така ще срещнете и интересни момчета, а не такива, които могат да бъдат толкова посредствени, че да движат с кифли!

nIkEnCeTy_bE
04-01-2012, 17:20
Всичко да не се движи около училището само? Надали твоите приятелки не познават и момчета. Излизайте извън училище, в квартала, например и така. Едва ли не познаваш нито едно момче. Ако искаш се запиши на някакъв смесен (полово) спорт.