PDA

View Full Version : Как се забавлявате?



Lalalalaa
04-01-2012, 18:09
Хей, хей! Добър вечер от мен :) Днес си мислех, че водя леко скучен начин на живот. Смятам да почвам да си го живея и да се наслаждавам на мига, защото всичко може да се случи утре, и да спра да живея в миналото! Та въпроса ми е вие как се забавлявате? как намирате време да се забавлявате през учебната седмица? На колко години сте? Петък или събота вечер излизате ли някъде ?

Lalalalaa
04-01-2012, 18:15
на 15 съм. :)

Тарикатче
04-01-2012, 18:32
Хаха ами стегни се... Тряа да се забавлява човек и да му е готино всяка една свободна минутка ;) Стига да знае как разбира се ;)
Аз лично време имам колкото пожелая.. Точно в момента поради разни обстоятелства нито уча нито работя.. И просто се възползвам на макс . . Хобита, заведения, момичета, коли, разходки . . Какво ли не . . На всеки го пожелавам точно тоя етап от моя живот.. Гаранция, че ще остане доволен :D

на 19 съм междо другото :)
Ти обаче си на много прав път ;) Добре си се насочила.. Просто скуката е нещо много излишно ;) Успех и да не ти пука от нищо.. Важното е да ти е весело :)

Lalalalaa
04-01-2012, 18:52
axa.. Ами аз просто се замислих, че живота е сега. На 15 съм и трябва да се забавлявам, защото ще дойде време, когато няма да мога.. тогава ще останат само спомените. За сега съм се насочила към кафенета ( най-много 2 пъти в седмицата, защото съ, втора смяна и нямам никакво време) разходки, когато съм първа смяна. и като се замисля, само това :О:О:О

Тарикатче
04-01-2012, 19:08
Лелее сериозно ли го пишеш тва? Заеби, че е адски малко.. Ама наистина "малко" Ами и "кафенета" Та аз тва изобщо не го считам за "забавление" дори.. По скоро за неква стая пълна с клюкари и клюкарки обсъждащи некви простотии.. Егати "забавлението"

Кво те спира да вършиш други наистина "забавни" неща.. Време, пари, родители?

nIkEnCeTy_bE
04-01-2012, 19:17
Зависи какво разбираш под забавление и какво ти се прави на теб. Не се води по днешните на 15 години. Не мисля, че е редно всеки ден да ходиш по дискотеки и т.н Ако ти се ходи, ходи си събота, неделя. Ако имаш компания, събирайте се на някоя вила уикенда. Това също е забавление. Не се увличай много с тоз и ония. Можеш да правиш много неща, но не вземай пример от наборите ти. Почти съм сигурна, че просто гледаш другите момичета как ходят по дискотечките, пиянстват тук и там и на теб ти се иска така. Стига да имаш компания, пари, доверие на родителите и лична граница, може да се забавляваш.

Lalalalaa
04-01-2012, 19:20
Тарикатче, просто не се сещам за какво друго.. именно за това направих тази тема, да видя вие как се забавлявате, просто нямам си никакви идеи :((( не искам ей така да си пропилея живота........

Pliok0019
04-01-2012, 19:41
Предлагам ти да се запишеш на някакъв вид спорт, танци... Много ще ти помогне - от една страна се запознаваш с цяла група от хора, от друга - имаш постоянно занимание и "пълнеж" на времето си.

Lalalalaa
04-01-2012, 19:44
не ми се занимава с такива неща

Pliok0019
04-01-2012, 19:52
И аз не се занимавах с никакъв спорт и много случайно и точно с тази цел се записах на гимнастика. Наистина ми беше много полезно.

Pliok0019
04-01-2012, 19:54
Хем случайно, хем с цел... Ама съм и аз. :Д

Тарикатче
04-01-2012, 20:04
Споко бе само на 15 си.. Стига да не искаш няма как да си пропилееш живота.. Та той тепърва ти започва ;)

Некъв вид спорт също е вариант.. Междо другото ти май не търсиш само "забавление" ами каквото и да е за "правене" усещам, че ежедневието ти е неква много стабилна скука.... Ходи на фитнес примерно .. Едно, че там все ще се запознаеш с разни нови хора.. От там и кафетата ще дойдат пък и нали ти ги имаше предвид по горе.. А и не са само те ползата от фитнеса.. Ще си разнообразиш ежедневието.. Ще разпускаш и покрай всичко друго ще изградиш и потдържаш хубаво и привлекателно тяло.. Доста +-ове има в тая насока..
А ако те мързи, нямаш желание и не ти се занимава с подобни неща малко трудно ще ти помогнем.. Може примерно да споделиш какво те влече.. Какво ти се прави на тебе? И какво разбираш под "забавление"? Сподели ни и ако нещо те спира да се забавляваш вече може ние да дадем малко акъл как да отстраниш съответните проблеми ако ме разбираш...

Тарикатче
04-01-2012, 20:04
Хем случайно, хем с цел... Ама съм и аз. :Д

xaxaxax . . .

Lalalalaa
04-01-2012, 20:42
ами под ''забавление'' разбирам дискотеките, разходки - донякъде, молове, кино и така нататък ;д , някъде след училище, а не направо вкъщи, печене на слънчице + списание, флиртчета :Дд и подобни.. просто искам да си живея живота! По мойта логика най-хубавите години сега са мойте някъде до 20. за мен след това вече не си за такива забави или де да знам как да го кажа..

Lalalalaa
04-01-2012, 21:12
Ето това е забавление -- > http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=a5irTX82olg http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=t4H_Zoh7G5A ;д

Тарикатче
04-02-2012, 05:03
До 20? Кви са тия глупости.. За забавлението няма граници ;)

Lalalalaa
04-02-2012, 07:45
еми ддз, аз така си го представям.. все пак може ли нещо по-така да ми предложите :D аз нищо не мога да се сетя, освен това.

Lalalalaa
04-03-2012, 20:47
.....................

ZeroTolerance
04-04-2012, 00:04
кино
театър
хубава книга
започни да спортуваш
научи някои чужд език
запиши се на курс по нещо
разходки сред природата
екскурзия с приятели

psychopath
04-06-2012, 00:00
Жал ми е за вас. : )

pazuzo
04-11-2012, 13:51
Стани част от еБългария в eRepublik -хитът в онлайн игрите
Помогни на България да изпревари Сърбия(23838), Румъния(13026), Македония(10731)..
http://www.erepublik.com/en/referrer/mrpazuzo

MojoJojo88
04-11-2012, 14:12
Като бях ученичка, излизахме компанията от класа, в петък след даскало. През топлите дни по разни градинки-играехме карти, а-у. Иначе, ходехме на кино събота (или неделя), на театър, билярд. Нещо такова.
Сега или петък, или събота, или и петък и събота, излизаме с мъжо и компанията на кръчма. Не обичам дискотеки, за тва и не ходим. Ма по разни рок/метъл клубове се разхождаме. Или по домашно..
Винаги има начин да си намериш забавление.

plamen4o65
04-14-2012, 22:12
Аз карам скейтборд в скейт паркове и не осъзнавам кога лети времето..........................

me_gustas_tu
04-15-2012, 16:03
Сети се за нещо, което наистина ти доставя удоволствие и го прави. Към полезните неща можеш да си избереш да се запишеш на нещо ( спорт или да учиш нещо ( език например) ). Можеш да се събираш с компанията ти у вас, да гледате филми , да си говорите, да спиш в приятелка една седмица, на другата тя да спи у вас. Това са все забавни неща, които да правиш да речем през седмицата( е.. спането да речем остави за уикендите). Може да отидеш с приятели на село, може просто да се запознаеш с някой нов човек за теб на твоята възраст, да излезете, просто ще е интересно да опознаеш нови хора- сега също е момент за теб да се запознаваш с нови лица( то никога не е късно де :D ). Иначе... нещо, което може да се каже спада към по- вредните забавления, които каквото и да се казва са си наистина забавления, е да отидеш в края на седмицата на дискотека, в клуб, в бар, на някакво парти ( макар че на 15 години може и да не те пуснат, но няма значение, опитай(особено ако има по голям с теб), ще танцуваш, ще пиеш ( е.. гледай да е умерено де, без изцепки, нали да е весело) и такам.. това е горе долу в общи линии.
Аз лично не ходя редовно на дискотеки, през седмицата ходя с приятели или с хора от моя клас на кафе, събираме се на различни вили, правим си барбекю, правим си разходки( с кучета е интересно), напиваме се, стават разни изцепки и после е забавно да си разказваме. Изобщоооооооо иначе животът ти не свършва с навършването на 20 години- той тогава тепърва ще започва да кипи още по- бурно :) Have fun :)

i*v*i*
04-23-2012, 15:24
Ами аз се забавлявам много когато съм на село с приятелите на игра на гоненица,криеница,ластик,д ма и много други,а в града..на компа >:( >:-(.На 13 съм.