PDA

View Full Version : Моята История :)



Eclipse21
04-01-2012, 19:13
Здравейте , няма да кажа как се казвам ;д , на 14 съм и искам да разкажа своята история . та всичко почна лято 2010 когато се запознах с едно момиче влюбих се от пръв поглед.. цяло лято го карахме на свалки и така докато един ден не играехме на шише (ТУК Е НАЙ-ГОЛЯМАТА МИ ГРЕШКА) та се паднахме ние 2мата да се целунем , ама мен глупака ме досрамя ;д от тогава не сме в много близко отношения виждаме се из квартала , здравей , здрасти и до там.. аз немога да престана да мисля за нея направо се побърквам .. слушам некфи депреснати песни .. и през тези 2 година мисля само за нея, имам и Фб , Скайп , но незнам какво да правя .. моля за съвет:]

bReAk3R
04-01-2012, 19:27
Време ти е явно да спреш само на "Здравей, здрасти", покани я да излезете с някоя по оригинална поканка, не с тая за "кафенцето". Оттам предполагам знаеш..

melany12
04-01-2012, 19:36
ми пиши и бе човек кво чакаш :DDd много сте ми интересни такива с тези темички.действай!!!!!!!по -добро няма от това.ако не вземеш нещата в свои ръце ще си я гледаш от далече още бая време..риск печели в най -добрия случей

Eclipse21
04-01-2012, 19:52
ми пиши и бе човек кво чакаш :DDd много сте ми интересни такива с тези темички.действай!!!!!!!по -добро няма от това.ако не вземеш нещата в свои ръце ще си я гледаш от далече още бая време..риск печели в най -добрия случей

Забравих да кажа УЖАСНО СЪМ СРАМЕЖЛИВ ,Но последните 4-5 месеца само за нея мисля не мога да си я избия от главата . та с хората които се познавам се отпускам и съм душата на компанията обаче видя ли някое непознато момиче направо се разтрепервам .. ако и напиша нещо в Фб ще затворя прозорчето и ще чакам да ми отговори , а когато това стане сигурно 20 минути ще се надъхвам да го прочета .

melany12
04-01-2012, 20:10
ами да ти кажа не си единствен и аз самата съм си такава.Но се надъхвам и пиша 1ва.:) Ако я харесваш бори се за нея,не чакай тя да направи 1вата крачка,защото няма да я направи.Срам не срам преодолей го,поне да и пишеш..с течение на времето ще се отпуснеш.това е най-добрия вариант просто.Ако не и пишеш ще ти е тъпо после,че си пропилял шансовете си-ако е станало прекалено късно.колкото по-рано толкова по-добре.(личен опит) .айде и good luck

Eclipse21
04-01-2012, 20:14
ами да ти кажа не си единствен и аз самата съм си такава.Но се надъхвам и пиша 1ва.:) Ако я харесваш бори се за нея,не чакай тя да направи 1вата крачка,защото няма да я направи.Срам не срам преодолей го,поне да и пишеш..с течение на времето ще се отпуснеш.това е най-добрия вариант просто.Ако не и пишеш ще ти е тъпо после,че си пропилял шансовете си-ако е станало прекалено късно.колкото по-рано толкова по-добре.(личен опит) .айде и good luck
Добре обаче ,какво да пиша , смисъл ,че не сме си писали от доста време , и не знам как да почна ,няма ли да е твърде рязко да напише здравей какво правиш , как си , и дотам . няма много общи теми по които да говорим . Предложи нещо?

bReAk3R
04-01-2012, 20:14
тоз пък, тоз пък ... 100% не си по-срамежлив от мен, но знаейки, че все някога трябва да го направиш, трябва да се мотивираш още повече... Признаам си, и аз не съм го правил, но още не ми е дошло съвсем времето, пък и знам, че имам смелост и винаги мога да го направя, всичко с времето си (естествено говоря за зарибявки, а не писане във фейса, пък да не говорим колко по-лесно е по нета).. Намери удобен момент и й пиши, апък ако я видиш, още по-добре. Без притеснения може да направиш нещо.. :)

melany12
04-01-2012, 20:18
ми какво да ти предложа...всеки почва да се чуди с кво да почне ама да не да ни свършат темите и т.н..не е толкова трудно..сложното е да почнете да си пишете..пиши и нещо от сорта на'хеу кво прайш бе отдавна не сме си писали,забрави ме ' или нещо сходно.говорете си за дскл,и някви други темички,с течение на това и кажи'трябва някой ден да излезем' или нещо такова ..не знам

Eclipse21
04-01-2012, 20:21
Мерси и на двама ви :]

bReAk3R
04-01-2012, 20:25
Не е толкова важно да си планираш това което да пишеш - най-добре ще е да си естествен и това да се забелязва от нея. Поздрави я (Здравей, какво става и т.н.) питай я как е, какво прави, абе някви глупости ми идват на мен в момента и не мога точно да ти предложа, но ще можеш да се справиш ако завържеш първо разговора.

bebeemalko
04-01-2012, 22:16
Пиши и да излезете, а не да си пишете вечно без жив контакт!!! Това ви е грешката на вас "притеснените"!

someonlikeyou
04-02-2012, 12:57
едва ли заради тази ''целувка'' тя е спряла всякакъв контакт с теб ? не намирам логика просто .. а иначе мнението ми е, че трябва да почнеш да действаш, като имам впредвид - да я поканиш на кафе, да попиташ защо отношенията са ви станали толкова незначителни за нея, да и пишеш, да и правиш комплименти ииии .. друго в момента не се сещам, но това ще ти свърши добра работа - стига да знаеш само как да я попиташ, пишеш, натам вече е лесно :)