PDA

View Full Version : как да поискам номера на момче ?



someonlikeyou
04-02-2012, 17:03
Ще може ли да ми споделите някой по ефектен начин да поискаш номера на някое момче,за да си пишете вечер смс-и, но не знам точно какво да му кажа ?
П.С Благодаря предварително :)

Chacho
04-02-2012, 17:05
За да си пишете вечерта смс-и ли? The fuck..

broken-barbiee
04-02-2012, 17:08
Може ли номера ти? По принцип много обичам да пиша смс, така че очаквай да ти пиша хаха.
Звучи някак си тъпо, обаче е естествено и си казваш за какво ти е номера му, отколкото да увърташ :)

someonlikeyou
04-02-2012, 17:09
За да си пишете вечерта смс-и ли? The fuck..

еми да някак си е много сладко, а аз точно това моме харесвам, и мисля че ще се получи добре :(

someonlikeyou
04-02-2012, 17:10
Може ли номера ти? По принцип много обичам да пиша смс, така че очаквай да ти пиша хаха.
Звучи някак си тъпо, обаче е естествено и си казваш за какво ти е номера му, отколкото да увърташ :)

хах мерси много за предложението, наистина това е най подходящия начин да го поискам ... пък ще видиме :)

Chacho
04-02-2012, 17:12
Не мога да те разбера. Искаш човек, с които само и единствено да си пишете смс-и или го харесваш и искаш по този начин да се свържете, за да развиеш нещата?

someonlikeyou
04-02-2012, 17:15
Не мога да те разбера. Искаш човек, с които само и единствено да си пишете смс-и или го харесваш и искаш по този начин да се свържете, за да развиеш нещата?

.. не искам да се развиват никакви по деликатни неща, по скоро да има някаква игра .. та ще предложиш ли нещо .. ?

xoxi
04-02-2012, 17:19
По-яка игра ще е ако си избереш някакъв рандъм номер и той вземе да ти отговори на някой смс.
Според мен ще има повече тръпка в това, след като не искаш "деликатни неща".

NambyPamby
04-02-2012, 17:20
Сигурно съм старомодна, обаче винаги съм си мислела, че мъжът(момчето) трябва да взима телефона на момичето, а не обратното.

едит:

.. не искам да се развиват никакви по деликатни неща, по скоро да има някаква игра .. та ще предложиш ли нещо .. ?
аз ли бавно загрявам, или никаква логика няма?!

Chacho
04-02-2012, 17:20
Или да му вземеш номера отнякъде и да се държиш анонимна в известна степен.

anonymous708973
04-02-2012, 17:26
Може ли номера ти? По принцип много обичам да пиша смс, така че очаквай да ти пиша хаха.
Звучи някак си тъпо, обаче е естествено и си казваш за какво ти е номера му, отколкото да увърташ :)

Точно.
Сладко е, показва намеренията ти без да те прави напълно предвидима. Идеално е.

someonlikeyou
04-02-2012, 17:32
Точно.
Сладко е, показва намеренията ти без да те прави напълно предвидима. Идеално е.

мерси много момичета,така и ще наяравя

someonlikeyou
04-02-2012, 17:32
Или да му вземеш номера отнякъде и да се държиш анонимна в известна степен.

незнам от каде мога да му го взема,без да разбере ..

someonlikeyou
04-02-2012, 17:33
Сигурно съм старомодна, обаче винаги съм си мислела, че мъжът(момчето) трябва да взима телефона на момичето, а не обратното.

едит:

аз ли бавно загрявам, или никаква логика няма?!

права си но в тази ситуация е по - различно..

umri
04-03-2012, 08:47
.. не искам да се развиват никакви по деликатни неща, по скоро да има някаква игра .. та ще предложиш ли нещо .. ?

Исках да губиш от времето на човека, за да си начесваш емоционалните, филмарски и типично характерни за естрогено-преносителите нужди, като му дадеш празни надежди?

Само ще ти кажа, че ако жена ми иска настоятелно номера, за да си пише СМС-и с мен, вместо моя номер ще й дам номера на мойта или на баба ми. Да си пише смс-чета с една от тях. След храната, която ще изяде номер на момче за писане на късни СМСи няма да иска повече никога.

someonlikeyou
04-03-2012, 11:42
Исках да губиш от времето на човека, за да си начесваш емоционалните, филмарски и типично характерни за естрогено-преносителите нужди, като му дадеш празни надежди?

Само ще ти кажа, че ако жена ми иска настоятелно номера, за да си пише СМС-и с мен, вместо моя номер ще й дам номера на мойта или на баба ми. Да си пише смс-чета с една от тях. След храната, която ще изяде номер на момче за писане на късни СМСи няма да иска повече никога.

не ме интересува ти какво ще направиш а и + това аз не съм му искала номера ;) а и да ти кажа чесно предпочитам късни смс-и и като цяло смс-и а не да седиш нон стоп в фб и скайп ;)

anonymous708973
04-03-2012, 12:03
Исках да губиш от времето на човека, за да си начесваш емоционалните, филмарски и типично характерни за естрогено-преносителите нужди, като му дадеш празни надежди?

Само ще ти кажа, че ако жена ми иска настоятелно номера, за да си пише СМС-и с мен, вместо моя номер ще й дам номера на мойта или на баба ми. Да си пише смс-чета с една от тях. След храната, която ще изяде номер на момче за писане на късни СМСи няма да иска повече никога.

Стига де.
Авторке, искаш да си пишете смс-и само като начало, планираш и по-нататъшно развитие на отношенията, нали?

Chacho
04-03-2012, 12:44
Стига де.
Авторке, искаш да си пишете смс-и само като начало, планираш и по-нататъшно развитие на отношенията, нали?

Питах я по-нагоре. Каза, че не.

Намери начин да му пишеш в анонимност. Иначе ще го залъжеш и ще се подведе, което ще е много тъпа постъпка от твоя страна.

anonymous708973
04-03-2012, 12:53
Ъъъ... добре. Омг.

someonlikeyou
04-03-2012, 16:23
Стига де.
Авторке, искаш да си пишете смс-и само като начало, планираш и по-нататъшно развитие на отношенията, нали?

именно .. :)

broken-barbiee
04-03-2012, 17:03
И какво стана в крайна сметка? Поиска ли му номера? :)

someonlikeyou
04-03-2012, 17:52
И какво стана в крайна сметка? Поиска ли му номера? :)

не просто, незнам как да подходя .. един коментар по горе ми хареса, но не мога просто нещо ме спира :х мисля си,че ще ме помиси за много жалка, и едва ли не , задръстенячка, която търси някой с който да си пише смс-и щото няма личен живот ... :х незнам ?

broken-barbiee
04-03-2012, 18:13
не просто, незнам как да подходя .. един коментар по горе ми хареса, но не мога просто нещо ме спира :х мисля си,че ще ме помиси за много жалка, и едва ли не , задръстенячка, която търси някой с който да си пише смс-и щото няма личен живот ... :х незнам ?


За да те успокоя ще ти разкажа една моя кратка история. Едно момче ме пита "какъв е телефона ти?" и аз отговорих "ами нокиа" без да се усетя какво има в предвид.
Та исках да ти кажа да не се притесняваш. Моята изцепка си беше ужасна и звучеше толкова грубо, докато ти просто ще поискаш номера. Не виждам защо да те мисли за задръстенячка или нещо такова. Просто си себе си и казваш какви са били мотивите ти. В това няма нищо лошо. ;)

Chacho
04-03-2012, 18:49
Може да се запознаеш с него и да му хвърлиш после офертата, според мен е най-добрия ти избор, ако не искаш да си анонимна. Малко разговори, запознавате се, поздравявате се и му казваш след това кви намерения имаш. Само да не е при самото запознанство, щото може би ще го уплашиш и няма да иска да ти даде номера си. На мен ми прилича като "fuck buddy", но "phonesex buddy".

broken-barbiee
04-03-2012, 18:59
Може да се запознаеш с него и да му хвърлиш после офертата, според мен е най-добрия ти избор, ако не искаш да си анонимна. Малко разговори, запознавате се, поздравявате се и му казваш след това кви намерения имаш. Само да не е при самото запознанство, щото може би ще го уплашиш и няма да иска да ти даде номера си. На мен ми прилича като "fuck buddy", но "phonesex buddy".

Ама те не се познават още ли, че аз нещо не разбрах?

someonlikeyou
04-03-2012, 19:01
Може да се запознаеш с него и да му хвърлиш после офертата, според мен е най-добрия ти избор, ако не искаш да си анонимна. Малко разговори, запознавате се, поздравявате се и му казваш след това кви намерения имаш. Само да не е при самото запознанство, щото може би ще го уплашиш и няма да иска да ти даде номера си. На мен ми прилича като "fuck buddy", но "phonesex buddy".

Ами.. с него се познаваме от доста дълго време, живееме на 20 метра един от друг :) :Д но идеята си е бива, ако обстоятелствата са по различни, но в моя случей не е подходящия съвет :х

someonlikeyou
04-03-2012, 19:02
Ама те не се познават още ли, че аз нещо не разбрах?

да познаваме се още от много отдавна ,,, а и живеем на 20 метра един от друг :Д .. идеята не е лоша, но в моя случей не е подходяща ..

broken-barbiee
04-03-2012, 19:17
да познаваме се още от много отдавна ,,, а и живеем на 20 метра един от друг :Д .. идеята не е лоша, но в моя случей не е подходяща ..

Не е подходящо анонимно да му пишеш смс-и ли? Защото пак не разбрах. :D

DisappointedDreamer
04-03-2012, 19:23
Познавате се много отдавна, живеете на една ръка разстояние един от друг, и нас питаш как да му поискаш телефония номер?

someonlikeyou
04-03-2012, 19:48
Не е подходящо анонимно да му пишеш смс-и ли? Защото пак не разбрах. :D

Може да се запознаеш с него и да му хвърлиш после офертата, според мен е най-добрия ти избор, ако не искаш да си анонимна. Малко разговори, запознавате се, поздравявате се и му казваш след това кви намерения имаш. Само да не е при самото запознанство, щото може би ще го уплашиш и няма да иска да ти даде номера си. На мен ми прилича като "fuck buddy", но "phonesex buddy


за това имам впредвид :)

someonlikeyou
04-03-2012, 19:50
Познавате се много отдавна, живеете на една ръка разстояние един от друг, и нас питаш как да му поискаш телефония номер?

еми, това може да е предимство, но.. какво да му кажа ?

DisappointedDreamer
04-03-2012, 19:51
^Ей беиби, кажи ми 10-те цифри от номера ти. :lol:

someonlikeyou
04-03-2012, 20:02
^Ей беиби, кажи ми 10-те цифри от номера ти. :lol:

оооооо супер якото е :Д:Д мерсии :П

anonymous708973
04-04-2012, 07:27
Добре, само аз ли смятам, че е тъпо да му каже защо му иска телефона?
"Извинявай, ама би ли си дал номера, че се чудя на кого да пиша смс-и късно вечер."

Chacho
04-04-2012, 07:48
Добре, само аз ли смятам, че е тъпо да му каже защо му иска телефона?
"Извинявай, ама би ли си дал номера, че се чудя на кого да пиша смс-и късно вечер."

Не, разбира се. Редно е и авторката да се усети, че ще си изтреля патрона рано-рано.

someonlikeyou
04-04-2012, 16:07
не няма да го попитам по този начин :) .. но нещо - нищо не ми хрумва и мисля да се откажа ?

Chacho
04-04-2012, 16:32
Какво ни питаш, ти си решаваш.

ShtrudeL
04-04-2012, 17:55
Аз веднъж направих тЪй:

-Ще си дадеш ли номера?! *с идиотски, но чаровен тон ^^*

Току що се бяхме запознали. ^^