PDA

View Full Version : Заслужава ли си



aLeksandrinka
04-02-2012, 18:53
Здравейте! Момиче съм,на 15 години.Пиша тук,за да искам съвет и мнение-както от момчета,така и от момичета.От една седмица си пиша с едно момче,което си има приятелка от около половин година.Говорим си по телефона,когато не сме на скайп,пишем си и тн.Днес излизахме,той е много забавно момче и ми е много хубаво с него,НО.. днес излизахме забавлявахме се,разходихме се..опита да ме целуне дръпнах се,той попита защо и му отговорих,че просто си има приятелка и се чувствам кофти и той каза ШАНС.. (относно това,че си има приятелка го каза) Ядосах се и поисках да си ходя.Сега в скайп пита що така било станало,обясних му отново,а той каза " Харесвам те,но не мога да пусна питомното,за да гоня дивото,ако имаш желание и ти е приятно искам да се виждаме без тя да знае " Категорично отказах. Засега уж се съгласих поне да си пишем,но.. заслужава ли си изобщо да си пиша с такъв човек ?

ivcheto0o
04-02-2012, 19:15
По-добре не се занимавай.Накрая може да вземеш да изпиташ някакви по-силни чувства към него,затова остави нещата навреме.

someonlikeyou
04-02-2012, 19:28
тва само една мъжка п*тка може да го каже, '' да се виждаме, ама без тя да разбира '' моето мнение е, че не заслужава даже да му пишеш, щом толкова знае ! ако той наистина те харесва, заради теб би оставил онази неговата ... но не той предпочита и двете ви заедно ... апфф не го заслужава просто :)

melany12
04-02-2012, 19:51
100%-ово не ти казвам!!Знам как стоят нещата почти личен опит и мога да ти кажа,че нищо няма да излезе накрая.няма смисъл.все едно си 2ра дупка на кавала.или става нещо или хич да не те занимава;)))) после ти ще си наранената.на него така му отърва и ако види,че си съгласна ще си каже 'щом е съгласна на това,нямам намерение да ставам с нея гадже'.НЕДЕЙ !!!!!!!

djipsito
04-02-2012, 20:14
Спри да го отразяваш по-добре. Кажи му, че не си втора цигулка и после игнор.

Hilary_
04-03-2012, 08:19
хаха нещастник. Изобщо не се занимавай с тоя! Замисли се само, ако след време имате по - сериозни отношения, как ще иде при друга и ще й каже същото .. :?

dimitar_ak
04-03-2012, 08:21
Лигльо. Спокойно го прати да пасе.

anonymous708973
04-03-2012, 11:07
Нещастник е.
Не му стиска да пусне питомното.
Не ти трябва такъв.

Violenza
04-03-2012, 12:30
Точно "путьо". Ако искаш да си втора цигулка - ок, ако не искаш - най-добре не задълбочавай нещата. Но пишейки си с него, със сигурност му показваш, че ти пука и че може би след време ще склониш да му приемеш условията.

Neftochimic
04-03-2012, 17:01
да избира теб или нея... ква кретения ти е писал.. да не изпуснел питомното... ха-ха! ами като е така що не си излиза и не си пише, забавлява с питомното си гадже, а се занимава с дивото?
казвай му да избира и тва е... ако избере приятелката си, направо го заебавай и не му пиши дори.
не падай толкова ниско, намери си някое момче което ще е само с теб и ще си му единствена, а не с такъв и да се виждате тайно.

mims_alexis
04-03-2012, 19:37
не си заслужава не му обръщай внимание и не се занимавай с него ще си намериш някой по добър от него

FaTaL
04-12-2012, 06:34
Здравейте! Момиче съм,на 15 години.Пиша тук,за да искам съвет и мнение-както от момчета,така и от момичета.От една седмица си пиша с едно момче,което си има приятелка от около половин година.Говорим си по телефона,когато не сме на скайп,пишем си и тн.Днес излизахме,той е много забавно момче и ми е много хубаво с него,НО.. днес излизахме забавлявахме се,разходихме се..опита да ме целуне дръпнах се,той попита защо и му отговорих,че просто си има приятелка и се чувствам кофти и той каза ШАНС.. (относно това,че си има приятелка го каза) Ядосах се и поисках да си ходя.Сега в скайп пита що така било станало,обясних му отново,а той каза " Харесвам те,но не мога да пусна питомното,за да гоня дивото,ако имаш желание и ти е приятно искам да се виждаме без тя да знае " Категорично отказах. Засега уж се съгласих поне да си пишем,но.. заслужава ли си изобщо да си пиша с такъв човек ?
Ааа, не това не е на добре!!! Ако той те харесва му кажи че трябва да я зареже! Ама че съм предател :D

bReAk3R
04-12-2012, 08:26
Dump him, не си струва.

SmilezZz
04-12-2012, 14:54
Много добре си направила, евала! Не си заслужава да се занимаваш с такъв човек, с който ако случайно решиш да се занимаваш - ще направи същото и с тебе. А точно такъв не ти трябва. Направо ми стана жал за момичето, а "уж" ходят от половин година.

Colouring
04-12-2012, 14:58
Спри да го отразяваш по-добре. Кажи му, че не си втора цигулка и после игнор.

Абсолютно.Не се занимавай с такъв.