PDA

View Full Version : Въпрос към майсторките...



БожиятАгнец
04-02-2012, 23:50
Заглавието току-що го видях за друга тема и в мъжки род, но реших да го използвам, защото ще си говорим баш за майсторлъци...Игри за напреднали, както се казваше в една реклама. 8-)

Така, едва ли някоя от вас ще има идея, но все пак, поне можем да си почешем пръстите.

Гледам по улиците има прекрасни мъже и момчета. Разкошни даже. Говорим чисто визуално, разбира се. И естествено щом са толкова разкошни ще си имат приятелки (говорим за гаджета) с тях. Това, че хубавите ябълки ги ядат свинете е друга тема, затова ще се въздържа да я коментирам. Та (на въпроса), се замислих как се заговаря мъж, който е с приятелката си?

Знам на теория как в обратната ситуация (мъж да сваля жена, докато тя е с гадже) може да стане, но пък как да го направи жена си нямам и на идея. Мъжете са по-лоялни (само в повечето случаи, естествено), а и дори да не са биха го изиграли. Въобще е сложно, затова трябва да се направи по такъв начин, че приятелката да не разбере за намеренията към мъжът. От друга страна пък и жените на едно подсъзнателно ниво можем лесно да разбираме за намеренията на хората по езика на тялото, интонацията на речта и т.н. и т.н. затова трябва да се изиграе много добре, така че да не се усети, защото усети ли се тя всичко отива на вятъра. А как става номера тя да не разбере пък той да разбере? 8-)

Има ли някакъв начин, примерно да вземеш телефона, на мъж, който е с приятелката си, но да изглежда невинно, поне за пред нея? И да бъде с финес, естествено.

Питам чисто теоритично, пък и не е лошо да се знае за вбъдеще (представете си утре видя мъжът на мечтите си на улицата и единствената причина поради, която не съм се запознала с него е някаква пикла). Не съм тръгнала да заговарям всеки, който е с приятелката си, нито пък съм си набелязала някой конкретен, нито съм тръгнала да разрушавам връзки. Просто се замислих дали въобще е възможно.

И така, лейдис (енд джентълмен), оставям ви да мислите, пък, ако някоя/й може да говори и от опит - още по-добре.

БожиятАгнец
04-03-2012, 00:01
А, да..Естествено ми хрумна да се запознаеш и с двамата, да показваш по-голям интерес към нея, в крайна сметка да вземеш контакти и на двамата и т.н., за вариантите освен този говорим 8-)

Chacho
04-03-2012, 00:28
Един вариант е да издебнеш докато приятелката не е там. Ако имате контакт с очите и прояви интерес към теб, чакаш да мръдне нанякъде момичето (тоалетната в кафенето например) и му даваш листче с номер или фейсбук, квото ти кеф (може да дадеш на сервитиорката му да го занесе). Може и директно да го заговориш.

Другият вариант е да го заговориш докато мацката е с него, но за някъв страничен въпрос. "Правим проучване, бла-бла", "С приятелките се хванахме на бас, че обвързаните мъже ядат повече шоколад от гаджетата си.." или няква друга простотия. Завърташ нещата така, че накрая да ти е нужен някакъв контакт с него и да му вземеш телефона/фейсбука или да му дадеш своя. С мацката му може да си играеш както си искаш, ако щеш я включи и нея, вземи и скайпа, т.н. Може първо нея да заговориш, ако трябва. Понеже жените се надушвате много лесно, когато кокетничите, в тая ситуация няма да е нужно. Ако един мъж ти вземе номера и имаш цици, достатъчен е един намек дори след 2 седмици, и пак ще ти е в кърпа вързан.

Ако са повече хора, а не е само с мацката, може да не забиваш директно него, а някой друг, да се сприятелиш със всички и като останете насаме - действаш.



И все пак, има шанс да те надушат (щото жените усещат флирта първи обикновено), има и голям шанс да те отрежат. Има прекалено много свободни мъже. Мъжът на мечтите ти ли? Гаранция ще срещнеш достатъчно необвързани такива. Обвързани мацки почти никога не свалям, особено за нещо сериозно - абсурд. Щом може да доприпкам аз и да я гепа, значи може и след мен да доприпка някой.

bloodyF
04-03-2012, 06:57
отиваш и стреляш в тъмното - ''аз съм еди-коя-си от гимназията, началното училище, не знам дали ме помниш, искаш ли някой път да излезем да пием по кафе''
и все пак идеята ми се струва тъпа, защото голяма част от мъжете с приятелки не биха оставили момичето си заради друга, освен ако нямат проблеми, което ти няма как да знаеш, ако не го познаваш, така че пак стреляш напосоки..

Hilary_
04-03-2012, 08:11
Интересна тема за размисъл, но това, което ме спира да се замисля е самата ситуация - момче с гадже.
Колкото и да са били хубави съм ги отписвала автоматично. Не прави това, което не искаш да ти направят. ;)
Нито бих могла да им знам отношенията, че да се меся в чужди връзки, нито са се свършили хубавите свободни момчета. :)

TheBeliever
04-03-2012, 08:43
Била съм в ситуацията на приятелката и честно казано още докато я видях да се приближава знаех за какво идва. :D
Тактиката на мацката беше да се запознае и с двама ни и да започне да го пита за разни неща, в област, в която явно знаеше, че моя има доста добри познания. Уж, че иска помощ. Приятелят ми, нали е добра душа, предложи да й обясни на място въпросите, които я интересуват, но тя настояваше за номера му, за да се уговорели за друг ден и т.н. Той й отказа, аз се изсмях, и тя леко засрамено си замина, но не без дежурния злобен поглед в моя посока.

Та нямам си на идея каква тактика би сработила в подобна ситуация. Най-възможен ми се струва варианта, който дадоха по-горе, със сближаването с цялата компания и на по-късен етап, сближаване с обекта на желание. Но по възможност гаджето да не е там защото повечето момчета са във видимо защитна позиция когато приятелките им са наоколо.

x7aZzy
04-03-2012, 08:54
За какво ти е чужд мъж? Ако искаш да направиш гадно на приятелката му, разбирам. Но за нещо сериозно, абсурд. Щом е склонен да изневери на момичето си, какво ти гарантира, че няма да изневери и на теб. И все пак това си е класика в жанра. Ако успееш да го омаеш, има два варианта - или ще зареже приятелката си и ще бъде с теб докато не се появи друга "майсторка", която му е хвърлила око. Или ще започне да лъже гаджето си и пак ще бъде с теб, но тайно. Мен лично не ме устройва нито едното, нито другото. Имаше една приказка: "Не се влюбвам в мъже, които са влюбени в други жени. Заслужавам повече!"

Ако искаш да свалиш някой обвързан заради спорта, тогава има някаква логика. Пак е глупаво според мен, но мога да го разбера. Аз лично съм го правила два пъти. Първият клъвна веднага и ми спечели лесен бас. За втория ми трябваше месец, но в края на краищата и той заряза приятелката си. Смешното е, че и двете момчета не ми бяха по вкуса, а това, че се поддадоха толкова лесно съвсем ме отблъсна.

Всичко е възможно. Ако имаш желанието, сън няма да спиш, но ще измислиш как да го свалиш. Дали си струва е друг въпрос. Най- добрият вариант е да го заговориш, когато приятелката му не е с вас. Ако е - заговори нея, може даже да не говориш с него, но му хвърли поне един два влажни погледа. Стойката ти също е важна, трябва да издава самочувствие, самостоятелност, но без да си придаваш излишна важност. Интонацията, думите, които използваш, жестовете - всичко се забелязва. Трябва да изглежда така, все едно не той е важният, а приятелката му, едновременно с това да разбере, че има почва за флирт. Така ще заблудиш "противника", че не си заплаха и ще дадеш сигнали на момчето. Но трябва да си наистина обиграна, иначе ще те усети много бързо и ще станеш за смях.

П.С. Какъв мъж? Какви мечти? Каква пикла? Ако "мъжът на мечтите ти" зареже своята пикла заради теб, след месец може да зареже теб за следващата. Много рисково ми се струва.

anonymous708973
04-03-2012, 11:06
Хах. Не бих, но не защото смятам за неморално и т.н. да сваляш обвързан мъж, а защото е нагло да го правиш пред приятелката му. Ако мадамата е няква малка, незабележима, срамежлива - теоретично да, ама мъж, по който бих си паднала, не би бил с такава жена. А ако приятелката му е същата устатница като мен, ще искам да използвам нечестно предимство и да го хвана някъде насаме.

Най-лесно би станало в обща компания. Двойката, ти, още няколко човека. Говориш си с всички, супер приятелски и невинно се държиш, постепенно му замайваш главата, показваш какво липсва на приятелката му и... вече ти е в кърпа вързан. Няма да стане с едно-две излизания, разбира се, но стигнеш ли до един определен момент, ясна работата. Слаб им е ангелът на повечето, особено ако става въпрос за красива, умна, нахакано-невинна мадама.

Violenza
04-03-2012, 12:25
Ако някоя тръгне да сваля приятеля ми пред мен, ще я помисля за луда. Това дори не е висша форма на наглост, ами си е чиста простотия. И не вярвам, че някой нормален мъж би се хванал на подобно нещо.



Говориш си с всички, супер приятелски и невинно се държиш, постепенно му замайваш главата, показваш какво липсва на приятелката му и... вече ти е в кърпа вързан. Няма да стане с едно-две излизания, разбира се, но стигнеш ли до един определен момент, ясна работата. Слаб им е ангелът на повечето, особено ако става въпрос за красива, умна, нахакано-невинна мадама.
Т'ва пък е ебати перфектният сценарий. Ти ще си умна, красива, прекрасна, уникална, бла бла бла... приятелката му ще е смотла, разбира се, и той веднага ще открие топлата вода хахаха.

anonymous708973
04-03-2012, 12:55
Въпросът не е каква съм аз, въпросът е той като каква ме вижда. Ако приятелката му е смотла, много ясно, че ще ме слага няколко нива над нея, дори и несъзнателно.
Друг е въпросът, че не бих се занимавала с момче, което харесва смотли.

Chacho
04-03-2012, 13:01
Мацки, четете тук по форума колко теми има за "харесвам приятелката си". Номерът става много лесно. Сближаваш се с него (посредством другите например), държиш го като много близък приятел, докато в един момент не го целунеш и не захвърли всичко. Нещо, като това, за което говори Пантерата, но трябва да е много сигурен, че от нейна страна има много голям интерес. Просто за да не захвърли връзка за едното нищо. Иначе много момчета биха го направили.

x7aZzy
04-03-2012, 13:05
Мацки, четете тук по форума колко теми има за "харесвам приятелката си". Номерът става много лесно. Сближаваш се с него (посредством другите например), държиш го като много близък приятел, докато в един момент не го целунеш и не захвърли всичко. Нещо, като това, за което говори Пантерата, но трябва да е много сигурен, че от нейна страна има много голям интерес. Просто за да не захвърли връзка за едното нищо. Иначе много момчета биха го направили.

То добре, ама освен ако не съм супер луда по него, не бих си позволила да инвестирам толкова време. Пък и то така се губи тръпката - ясно е, че ще ми върже като съм се сближила с него.

Chacho
04-03-2012, 13:17
То е тъпо въобще да инвестираш в това, при условие, че има необвързани мъже. Освен за тръпката да забиеш нечие гадже, ма е ясно кви комплекси тряа да има човек, та да се доказва така пред себе си (или още повече пред друг).

Violenza
04-03-2012, 13:17
Въпросът не е каква съм аз, въпросът е той като каква ме вижда. Ако приятелката му е смотла, много ясно, че ще ме слага няколко нива над нея, дори и несъзнателно.
Друг е въпросът, че не бих се занимавала с момче, което харесва смотли.
Аз не говорех за теб конкретно, а за ситуацията. Приятелката му в твоите очи може да е смотла, а в неговите да е най най, тогава далеч няма да те сложи няколко нива отгоре. Даже може да не иска да контактува с теб, тогава за какво сближаване говорим?

Мисълта ми беше, че нещата не са толкова прости и като цяло са доста комични жените, които си мислят, че могат да имат всеки мъж.

x7aZzy
04-03-2012, 13:55
То е тъпо въобще да инвестираш в това, при условие, че има необвързани мъже. Освен за тръпката да забиеш нечие гадже, ма е ясно кви комплекси тряа да има човек, та да се доказва така пред себе си (или още повече пред друг).

Да, да, да! Удебелих ти първото изречение, защото с него трябва да се приключи темата!


...като цяло са доста комични жените, които си мислят, че могат да имат всеки мъж.

Определено.

БожиятАгнец
04-03-2012, 20:04
Да, да, да! Удебелих ти първото изречение, защото с него трябва да се приключи темата!

И ти к'во си, че да кажеш кога ще ми приключи темата? :lol:

Съжалявам, че си вложила толкова услия в коментарите си, но няма конкретно момче, нито говоря за конкретна ситуация, пък камо ли за сериозна връзка, била тя и теоритична.
И все пак е хубаво, че сподели опитът си.


"Не прави това, което не искаш да ти направят."
Аз знам как да задържа един мъж до себе си, пък и гледам да подбирам качествени хора. Която не знае как си е неин проблем. Ако пък човекът с когото съм си намери нещо по-добро от мен ще се радвам за него...Особено пък, ако някое момиче ми го отмъкне под носа, без да разбера...Просто ще й купя бутилка уиски и ще я заведа в Париж. :lol:

Пантерке, не знам, като гледам как много готини (във всеки аспект) момчета се хващат с разни по-грозни и глупави от тях самите, момичета вече всичко очаквам. 8-) Много хора водят връзки само, докато не си намерят нещо по-добро. Много често готините хора са заети - нали са готини. А това, че хубавите ябълки ги ядат свинете, обещах да не коментирам. 8-) И не е нужно гаджето да е смотла, нужно е да си по-добра от нея. А, ако си, разбира се, че ще ти се стори смотла, както и на мъжът. 8-)

"То е тъпо въобще да инвестираш в това, при условие, че има необвързани мъже."
Прав си за инвестирането на време при такива условия, да. Обаче хората не се делят на 'обвързани' и 'необвързани' (може би скоро на щастливо обвързани и просто обвързаи), така че, ако има конкретен човек, който си струва, ще инвестираш време без значение от това..Изключение са само хората с брак, деца и т.н.

А, между другото, още от началото на темата споменах, че виждам много такива двойки по улицата (като пример), очаквах, че ще ви стане ясно, че не говоря за никой конкретен, нито пък за конкретна група хора.
И споменах, че говоря визуално, съответно 'мъжът на мечтите ми', НО само визуално. Щом говоря за визуални качества очаквах, че сами ще се сетите, че не говоря за нищо сериозно (дори и теоритично)


Иначе, дори и да беше конкретна ситуация, не виждам защо някои хора го обявихте за неморално. Неморално е да разбиваш бракове, да оставяш невинни деца без здрава семейна среда, да разрушаваш дългогодишни връзки и все такива сериозни неща. И, ако някой има такава цел не само няма морал, но е и болен, социопат, егоист.
Какво му е неморалното да 'разбия' двуседмичната/двумесечната 'връзка' на Пенчо и Пенка? Ако можеше да излезне нещо сериозно от нея Пенчо не би ми се поддал, каквото и да му предложа, а Пенка би си го държала здраво. Знаете, за това трябват двама, в случая даже и трима.
Винаги, когато мъж си хване любовница, тя е виновна. Не мъжът, който не може да си го държи в гащите, нито пък жената, която явно не прави нещо, както трябва. При теоритичният ми въпрос показвате същото - това не се ли нарича социално програмиране?
Който е щастлив с партньорът си, каквото и да му предложиш ще си остане с него. Ако не е щастлив и при най-незначителното предложение ще го заебе...И за това не е виновен човекът, който може да му предложи нещо (повече).

И в крайна сметка, не виждам какво лошо има едно момиче да иска да се запознава с красиви мъже, без значение от тяхното положение и обстоятелствата. Не е казано никъде какво може да последва от едно запознанство, без значение от намеренията. Не виждам защо нещо трябва да ме спира да се запозная с някого, който ми допада по някакъв начин.
Идеята е (социално) усъвършенстване - харесва ми да общувам с хора, съответно искам да знам как да подходя в различни ситуации и да имам поне по няколко шаблона как да го направя (ако няма начин да стане естествено).Наскоро се замислих за такава ситуация и си нямах и на идея какво бих направила, освен да започна разговор и с двамата. Явно това е и единственият вариант.

x7aZzy
04-03-2012, 20:32
Не си ме разбрала - не става дума за твоята тема, пусната във форума, а за темата защо е безсмислено да сваляме обвързани мъже. Лично виждане. Не го налагам на никого.
Защо пък си мислиш, че съм вложила "толкова усилия" да напиша две три изречения? Чак и съжаляваш за което. Не можах да разбера ирония ли беше това, или жалък опит да ме контрираш.
Пука ми на мен дали има конкретно момче или не. Нито съм споменала такова нещо, нито ме интересува. Казах си мнението, ако не ти харесва - така кажи. Не ми слагай думи в устата. Имам си достатъчно.



Винаги, когато мъж си хване любовница, тя е виновна. Не мъжът, който не може да си го държи в гащите, нито пък жената, която явно не прави нещо, както трябва. При теоритичният ми въпрос показвате същото - това не се ли нарича социално програмиране?
Който е щастлив с партньорът си, каквото и да му предложиш ще си остане с него. Ако не е щастлив и при най-незначителното предложение ще го заебе...И за това не е виновен човекът, който може да му предложи нещо (повече).


И тримата са виновни малко или много. За мен най-много вина има този, който тръгне да изневерява. Това е друга тема. И то толкова тривиална.

Chacho
04-03-2012, 21:10
Окей, не ги дели на обвързани и необвързани. Въпрос на личен избор. На мен ми спестява излишните филми. От къв зор да забивам обвързаните мацки, ако имам достатъчно избор от необвързани?

DarkTemplar
04-03-2012, 21:28
Като знам, че повечето жени си пазят приятеля по-зорко от овчарско куче повереното му стадо, ми изглежда трудничко.

Goddess
04-03-2012, 22:25
Бих си написала телефон-а;фейсбук-а на лист/салфетка и бих издебнала момент, в който да му го "подметна" без тя да види...old school трикове... ;д После ще го погледна, за да видя каква му е реакцията все пак..как ме гледа, ако има по-закачлив поглед, усмихва се - ще му се усмихна и аз, ще намигна. Оттам оставям на него. Защото има и доста сковани типове, които биха се сдухали от подобно нещо, даже сигурно биха казали и на приятелката си какво се слува - всякакви ги има. Но това само хипотетично. Аз не съм по тази част, обичам мъжът да предприема подобни крачки.

broken-barbiee
04-03-2012, 22:32
По темата ти съм съгласна със съвета на Goddess, но имай в на предвид, че може и да го ядеш големия докато се правиш на интересна пред момчето. Пък и той ако тръгне да се занимава с теб докато ходи с нея показва само и единствено какъв боклук е, и че един ден ако нещата се задълбочат би се държал по същия начин и с теб. :)

jghgh
04-04-2012, 06:28
Като знам, че повечето жени си пазят приятеля по-зорко от овчарско куче повереното му стадо, ми изглежда трудничко.

Оооо, да... :DDD

Виж.. не съм ти чела цялата тема, БожиАгнец, понеже много дълго пишеш за някаква такава проста темичка.
По мое скромно мнение да сваляш мъж ПРЕД жена му е НЕ-ВЪ-ЗМО-ЖНО.
Няма как да не се усети, разбииш ли. Има жени, които са маса подозрителни дори към приятелки на гаджетата си (момичета, които НЕ свалят гаджето й и това е ясно), а какво остава някаква непозната да ходи да се запознава и да се лензи. Колкото и скришом да го правиш, ако има жена до него - ще те усети.
Така че ако ще сваляш обвързани мъже - да са сами. Тогава можеш да се развихриш както ти дойде.
Шансът да се справиш така, че мъжът да усети намека, а жената не (ако са заедно), за мен клони към 0. Защото жените сме много интуитивни, знаем си номерата, знаем си усмивките, поведението, език на тялото. А мъжете са пънове и в много случаи изобщо не разбират от намеци...


Друг е въпросът, че за мен това, което искаш да правиш, е неморално. Не става дума за виновни и невинни. Просто е неморално. Но все пак в тоя форум всички сме най-готините и вместо да се гледа от етичната страна на нещата, тук се говори за "инвестиции" и "полза". Разбииш ли, не ни спира факта, че е неморално да се бъркаме в чужда връзка, спира ни факта, че "не е на кирия" да сваляме обвързани, когато има достатъчно необвързани.
21 век е наистина много циничен и лишен от всякаква етичност. "Морал" е смешна дума за хората.


пп. Не съм чела мненията, просто ми се мярнаха някакви думи за инвестиции и пр. и ми стана едно такова... малко неодобрително. Между другото Валдес беше написал едно мнение, дето сега не ми се търси, за бизнеса и за любовта. И как тя започва да бъде приемана като бизнес и някакви ей такива "за измиване съвестта на някои хора" (цитирам недотам дословно.). Валдес, евала за това ти мнение, ако можеш си го намери сам : D Там принципът беше подобен, макар че темата беше различна.

anonymous708973
04-04-2012, 07:37
Аз знам как да задържа един мъж до себе си, пък и гледам да подбирам качествени хора. Която не знае как си е неин проблем. Ако пък човекът с когото съм си намери нещо по-добро от мен ще се радвам за него...Особено пък, ако някое момиче ми го отмъкне под носа, без да разбера...Просто ще й купя бутилка уиски и ще я заведа в Париж. :lol:

Пантерке, не знам, като гледам как много готини (във всеки аспект) момчета се хващат с разни по-грозни и глупави от тях самите, момичета вече всичко очаквам. 8-) Много хора водят връзки само, докато не си намерят нещо по-добро. Много често готините хора са заети - нали са готини. А това, че хубавите ябълки ги ядат свинете, обещах да не коментирам. 8-) И не е нужно гаджето да е смотла, нужно е да си по-добра от нея. А, ако си, разбира се, че ще ти се стори смотла, както и на мъжът. 8-)

Точно, маце. От първата до последната буква :)


Окей, не ги дели на обвързани и необвързани. Въпрос на личен избор. На мен ми спестява излишните филми. От къв зор да забивам обвързаните мацки, ако имам достатъчно избор от необвързани?
Чачо, давам ти своята гледна точка. Не ме вълнува, че има необвързани, аз знам, че има "риба в морето". Искам този единствен, конкретен човек. Виждам прилики между мен и него, виждам как действа и разсъждава и тези неща ме привличат. Това, че е обвързан... надали би ме спряло. Досегашният ми опит говори, че когато съм поискала някого, не съм успявала да си потисна желанията, колкото и да съм опитвала.

Chacho
04-04-2012, 07:44
Тоя "конкретен" човек е толкова специален, колкото студена баничка без боза. Както може да го опознаваш и да се привързваш към него, така можеш и към други хора. Както сама казваш, има "риба в морето". Предостатъчно. Моя опит говори, че да се занимаваш с обвързани, само ти носи излишни филми.

w0sh
04-04-2012, 09:09
Тц тц. Защо ще им разваляте на хората кефа...

anonymous708973
04-04-2012, 09:12
Тоя "конкретен" човек е толкова специален, колкото студена баничка без боза. Както може да го опознаваш и да се привързваш към него, така можеш и към други хора. Както сама казваш, има "риба в морето". Предостатъчно. Моя опит говори, че да се занимаваш с обвързани, само ти носи излишни филми.

Аз, ако съм стигнала до там, че да правя опити да го "открадна", значи толкова съм лапнала, че няма връщане назад. В тоя момент съм го опознала достатъчно, за да съм убедена, че човекът ми подхожда и искам да опитам с него. Затова е специален.

Chacho
04-04-2012, 09:15
Ясно. Моята политика е да не си позволявам да хлътвам толкова, ако е обвързана, тва е.

Niakoitam
04-04-2012, 09:39
Бреййй какви пъклени планове се измислят тука :)
Авторке да не си си харесала някои обвързан,който като започне да тича по теб вече няма да е мъжът на мечтите ти?
Тия момичета/жени дето го правят това заслужават приятелката на даденият човек да е малко по якичка и луда и да ги надуши след което бой бой бой,както една моя съученичка навремето изкара с песници една друга от тоалетната до коридора (незнам дали е било за момче ама май да)та да се излекуват от такива мисли набързо. А момчето ако подаде значи си личи какъв "рицар на бял кон" е просто.Пък и щом зарязва гаджето си заради някаква си пикла дето е решила да си помпа самочувствието на гърба на други или че това е мъжът на живота и,който на всяка цена трябва да има без значение какво ще причини и евентуално някога ревяща защо и се случва това все на нея, значи или не обича гаджето си или изобщо не е стока и иска да тъче на два стана едновременно.Е, ако не ви върти и двете...спокойно...все някога най-вероятно и вие ще сте в същата позиция.

А екстази това дето си го направила е голяма простотия и не е изобщо за хвалене.Пожелавам ти някоя мацка така да ти отмъкне мъжът,който обичаш или някой, в който си влюбена да реши да те тества кога ще поддадеш и след това да реши че не си му хич интересна.:)

x7aZzy
04-04-2012, 10:19
А екстази това дето си го направила е голяма простотия и не е изобщо за хвалене.Пожелавам ти някоя мацка така да ти отмъкне мъжът,който обичаш или някой, в който си влюбена да реши да те тества кога ще поддадеш и след това да реши че не си му хич интересна.:)

А дано, ама надали!

Niakoitam
04-04-2012, 10:31
А дано, ама надали!

Както и ти сама цитира:
"Първоначално написано от Violenza
...като цяло са доста комични жените, които си мислят, че могат да имат всеки мъж."

Да добавя
...и че никога няма как някой да ги прецака и/или нарани.

Но те хората са си го казали: "Внимавай какво си пожелаваш,защото може и да се сбъдне." ;)

x7aZzy
04-04-2012, 10:45
Какво общо има постът на Violenza с твоето "пожелание"?

Аз не мисля, че мога да имам всеки мъж. Нямам тази нужда.
И никъде не съм твърдяла, че никой не може да ме "прецака или нарани". Може, естествено. Ако го позволя.

Прав си - най-боли от сбъднати желания. Повярвай ми, знам го.

Niakoitam
04-04-2012, 11:17
Ами "а дано ама надали" написано след цитата от мен аз така го разбрах.
"На мен това никога няма как да ми се случи,защото мога да имам всеки,кото си пожелая и въртя мъжете на малкият си пръст и аз определям правилата съответно ще ми се случи ако дам да ми се случи,но това никога няма как да стане."
Повярвай ми понякога може и без да го позволиш.
И повярвай ми...понякога ми се иска при мен нещата да бяха малко по различно и да можех да разбирам кога жените си "спортуват" че да им дам такъв спорт че да ме помнят цял живот."Спортували" са и върху мен.Гадно е.Но това няма как да стане.Друг е въпроса че да не се заричам,защото не мога да кажа че въпреки годините си имам страшно голям опит,но когато съм свободен не съм толкова труден стига момичето да ме грабне с нещо,но обвързан ли съм не бих се занимавал като нещо повече от приятел, с някоя друга мацка стига и моята мацка да ми предлага същото.Не обичам и да гледам много в чужди панички.Обаче е адски нагло някоя вместо да погледне първо себе си да дава определения за гаджето на някои си и всячески да се опита да се набута и да развали щастието им само за да си начеша "крастата".За спорта не е по-малко гадно макар че отърваваш момичето от един човек,който и без това не и трябва,но може тя да го обича все пак за разлика от теб.
Относно това дето авторката го каза че не били женени,нямали деца и т.н. та да им разбива семейството.Така е...те са все пак само гаджета,които винаги може да скъсат...както и семейството да се разведе. В един случай обстоятелствата си зависят от тях самите, а в другият от удобен човек,който ги причинява.Е не е гаранция че ако не е той няма да е друг,може пък и мъжът или жената да си го търсят сами,но все пак...То така се почва всъщност.С разваляне на връзки между гаджета, след това разваляне на бракове без деца, след това на разваляне на бракове с деца и се стига, до Златки,Николетки и т.н. К.И.Ф.Л.И Капризен Индивид с Фрапиращи Лицеви Изменения, които правят всичко и развалят семейства,защото били срещнали мъжа на живота си...поредният мъж на живота си разбира се,който след някои друг месец ще се превърне в най-големият боклук на света,който някога е съществувал и ще се появи друг мъж на живота,на който семейството трябва да се разбие.И така.Иначе както съм казвал и друг път оправдания винаги може да си намери човек стига да иска, а най-голямото в случая е за мъжът мечта,който видиш ли бил единственият на света нищо че си има личен живот.Но пък както казах щом се връзва значи и той нещо не е цвете за мирисане.Та така. :)

Chacho
04-04-2012, 11:41
@Niakoitam, обсъжда се хипотетична ситуация. Половината коментирали тук нямат намерение да гонят и развалят връзки. Нито пък да променят мнението на всички жени по света, забиващи обвързани мъже. Понякога колкото и да говориш, хората все ще вървят с рогите напред, щом са си наумили тяхното.

Пичове и мацки, понеже говорите така, сякаш всичко опира до тва да можеш да задържиш половинката си. Като ви минат любовните трепети, като почнете да се праскате веднъж месечно и си поомръзнете в някои отношения, ще опре до другия да има самоконтрол и да не се поддаде на някое временно улвечение по трети човек. Тва е илюзия, че винаги ще предлагате на човека до себе си всичко, от което се нуждае. Тогава идват истинските изпитания на една връзка. Затова толкова изневеряват обвързаните. А недай си боже погрешно да се припознаят за някаква любов другаде, си набиват в главата, че текущата връзка е била грешка, че истинската любов тепърва им предстои със съвсем нов човек и си съсипват годежи, бракове. Докато после не им хрумне, че пак е било грешка. В един момент взаимоотношенията стават осъзнати и не се крепят само на чувства. Страстта не е вечна.

x7aZzy
04-04-2012, 11:47
Ами "а дано ама надали" написано след цитата от мен аз така го разбрах.
"На мен това никога няма как да ми се случи,защото мога да имам всеки,кото си пожелая и въртя мъжете на малкият си пръст и аз определям правилата съответно ще ми се случи ако дам да ми се случи,но това никога няма как да стане."
Повярвай ми понякога може и без да го позволиш.

Чуваш ли се какво пишеш! Прочети ми пак коментарите и спри да ми казваш какво съм искала да кажа. Каквото съм искала, съм го казала.

Това, че някоя си те е преебала, няма нищо общо с мен. Не си го изкарвай на другите. Грубо е да ми пожелаваш такива "хубави" неща без да ме познаваш - направих се на непукист. Сега се опитваш да ме изкараш мъжемелачка, каквато не съм - и това го подминавам. Но, моля те, не ми обръщай думите както на теб ти отърва. Мисля, че се изразявам ясно - нямам нужда от преводач.

Niakoitam
04-04-2012, 12:02
Няма как да се чувам какво пиша именно,защото го пиша, а не го говоря ;)
Не си го изкарвам на никой.Нямам нищо лично към теб.
Грубо е да ти пожелавам такива неща,но...не е грубо да си играеш с чувствата на хората заради...спорта.
Не знам каква си и на каква се правиш,защото както каза не те познавам ;)

x7aZzy
04-04-2012, 13:49
Няма как да се чувам какво пиша именно,защото го пиша, а не го говоря ;)
Уау, откри топлата вода. Следващият път може и да схванеш иронията. Но се съмнявам.

Противоречиш си - уж не си го изкарваш на никого, а продължаваш да нападаш. Не съм се обръщала към теб в първите си мнения, но ти някак си откриваш себе си в тях. Затова ме и нападаш.

Много неща в живота са груби, жестоки, нечестни. Като ме изкараш лошата, няма да донесеш справедливост на земята.
И това АЗ с какво си играя, не те засяга. Нали не си играя с твоите чувства! И да уточня още веднъж - не свалям мъже за спорта. Пък и да свалям, едва ли някойтам го интересува.

anonymous708973
04-04-2012, 14:24
като почнете да се праскате веднъж месечно

Кво, кво?! о.О

Chacho
04-04-2012, 14:55
Кво, кво?! о.О

Аха, мъц..

Niakoitam
04-05-2012, 08:47
Уау, откри топлата вода. Следващият път може и да схванеш иронията. Но се съмнявам.

Противоречиш си - уж не си го изкарваш на никого, а продължаваш да нападаш. Не съм се обръщала към теб в първите си мнения, но ти някак си откриваш себе си в тях. Затова ме и нападаш.

Много неща в живота са груби, жестоки, нечестни. Като ме изкараш лошата, няма да донесеш справедливост на земята.
И това АЗ с какво си играя, не те засяга. Нали не си играя с твоите чувства! И да уточня още веднъж - не свалям мъже за спорта. Пък и да свалям, едва ли някойтам го интересува.

Ооооо колко удобно. В днешно време на всяка грешка на езика ирония ли му викаме.:D Можеше поне да се оправдаеш че си я допуснала поради бързото писане на поста и несъобразяването на това че не говоря и съответно не слушам, а пиша и съответно чета.Но подробности сега.:)
Нищо не откривам и както казах нямам нищо лично към теб.Не се годей че чак такова внимание обръщам на персонажа ти.Просто ми е писнало да гледам как в днешно време лавинообразно се увеличава броя на "спортиските" и на тези,които са намерили "мъжът на живота си" в лицето на някои обвързан някои от които дори и не се притесняват да си го признаят та било то и като анонимни личности във форум.
Айдеее много неща в живота били груби,жестоки,нечестни значи...морала и всичко негово производно може да духа супата.Важното е да сме важни.Жалко че така разсъждава млад човек. :)
И аз изобщо не те изкарвам лошата...не знам да си убила някои,продаваш ли наркотици и т.н...не те познавам...лошото е че след като се изпусна за онова сега се правиш на света вода ненапита та даже и си вярваш, а може и да заблудиш някой както и всъщност си го направила и два пъти поне са ти повярвали.И да засягаме,защото подобно отношение ме дразни и води до слагане на общи знаменатели както при мъжете така и при жените,против,които аз съм с две ръце.Иначе да,не си играеш с моите чувства,но знае ли човек съдбата какво е решила.Може да и някога да се срещнем и да реша че си света вода ненапита, а пък и продължаваш веригата на разочарованите,която може да дойде и при мен някога.Иначе не сваляш мъже за спорта...само два пъти,нали? А щом е имало два пъти е твърде вероятно да има и трети и четвърти и пети път и т.н.Та поради точно тези причини Niakoitam страшно го интересува.Изобщо нямам надежда че мога да променя някои както каза Chacho,просто изразявам възмущението си. Пък ако с някое мое писание в някои форум успея да променя мнението на поне 1-2 човека ще съм много доволен от свършената работа. :)

Но както се казва в една мисъл: 'Хората са като очите,виждат всичко друго но не и себе си" :)

Chacho
04-05-2012, 13:34
Опитваш се да убедиш хора, които говорят от твоята гледна точка. И аз дадох съвети в темата, нищо, че не ми допада такова поведение. Изказал съм си възмущението, но и на авторката й е ясно колко е морално и не й е нужно да й се обяснява. Така си е решила, да не се съобразява с неписаните правила. В случая ще съм безполезен, ако не пиша по въпроса й. Като да влезеш в сладкарница, да си поръчаш шоколад и продавача да ти сервира салата, щото той е решил, че е по-добре за теб да ядеш здравословно. Моралните постъпки не са обществено задължение, а въпрос на избор!

"Чуваш ли се какво пишеш" е очевидно сбъркано, затова е забавно. Умишлените грешки са форма на хумор, често сполучлив.

Нямаше да пиша, ако не ми се струваха всичките ти усилия безмислени. Момичетата не отиват да колят безпомощни хора. Човекът отсреща винаги може да им откаже. Ако попаднат на момче, което е в отвратителна връзка (заради смотана приятелка), депресира се от това, иска да промени нещата и да си намери друга, но няма сили или се чувства несигурен, неморално ли ще е да се появят в живота му?

x7aZzy
04-05-2012, 14:46
Niakoitam, защо да се оправдавам? И на кого?
И за какъв морал ми говориш? Това е толкова изкривено понятие. Аз имам морал, но с мижитурки се държа неморално. Точка.
Някои мъже не знаят какво искат - не смятам себе си за виновна. Да не би да съм отишла по жартиери и да съм бръкнала в гащите на някой обвързан. Той ако обича приятелката си, няма да ходи по чуждо.

Ще те разочаровам - не се оправдавам, нито съжалявам, че съм дала мнение по темата. Както казах и в първия пост - против съм връзките с обвързани мъже.
"Света вода ненапита" е последното определение, което бих дала за себе си.

Chacho, прав си - не колим безпомощни хора. Но аз ще започна да коля глупавите и ограничените хора. Нека направим света по-добрo място!

SisiStrange
04-05-2012, 16:38
:D:D:D За момент си представих как някоя минава и му пъхва бележка в джоба с номера си и отпечатък от червило, примерно. После като се приберем, ще и се подиграваме и ще се шегуваме с това колко е "фатална" една седмица поне. :D

Ако ще правиш нещо такова, трябва да имаш обща идея поне доколко въпросните двама са сериозни един към друг. Ако Пенчо и Пенка са заедно от 2 месеца само, за да не са на сухо, иди дойди. Може и да мине номера. Ако, обаче, са поне малко повече един за друг, няма да стане нищо повече от това да се посмеят с теб. Както в поста на The Believer.

Chacho
04-05-2012, 17:26
:D:D:D За момент си представих как някоя минава и му пъхва бележка в джоба с номера си и отпечатък от червило, примерно. После като се приберем, ще и се подиграваме и ще се шегуваме с това колко е "фатална" една седмица поне. :D

Ако ще правиш нещо такова, трябва да имаш обща идея поне доколко въпросните двама са сериозни един към друг. Ако Пенчо и Пенка са заедно от 2 месеца само, за да не са на сухо, иди дойди. Може и да мине номера. Ако, обаче, са поне малко повече един за друг, няма да стане нищо повече от това да се посмеят с теб. Както в поста на The Believer.

Или как си хвърляте поглед един на друг и няма какво да направите, докато мацката не издебне момента, и да не се бута измежду шамарите, ти даде едно листче с телефон и име. Пичът после ще се смее пред приятелите и вечерта ще си удари една едноминутна чекия.

SisiStrange
04-05-2012, 17:57
Да, нали. :D Представям си как седя и се свивам в сенките, и не реагирам никак, докато тя разиграва сцена от "Първичен инстинкт" и след като секси му е набутала номера си, си заминава с бавна клатушкаща се крачка, косата и се вее и за фон се чува: "Dont cha wish your girlfriend was hot like me..." и тн. :D Хората понякога наистина се вкарват във филми. Големи филми. И си вярват. :D Тази тема ми напомни за една бивша съученичка. С нейния тогава ходеха от 2-3 години (вече са 5-6). Та имаше една такава симпатяга, която си заплю момчето и реши да го "краде". Леле, така сме се смяли, облегнати на парното да гледаме как седи и го чака да излезе от час и смешните опити да се направи хубава, да изглежда като нахаканите мацки от американските сериали. Човека хич и не я погледна. Игнорираше я като бъчва с долнопробна ракия пред 80-годишно вино. Впрочем, съученичката ми си беше пълна смотла. Ама явно човека такива си е харесвал и още си харесва.

anonymous708973
04-05-2012, 18:12
Не е вкарала стил, затова така е станало. Ако си беше изиграла правилно картите, най-малкото нямаше да има публика.

SisiStrange
04-05-2012, 18:49
Не е вкарала стил, затова така е станало. Ако си беше изиграла правилно картите, най-малкото нямаше да има публика.

Вероятно си права. Мисля, че все пак нямаше и него да получи. Въпрос на вкусове. Това, че едни определят приятелката му за смотана, далеч не значи, че и той си я възприема така. Ако е по-затворен човек, ще предпочита по-скромни момичета. И обратното. И по средата, разбира се. :P Разделянето на двойки хич не е толкова просто нещо, че да се получи само чрез сексапилно телце и изпипани жестове/намеци. Особено, ако хората си се харесват. Иначе, нямаше да има успешни връзки като знам жените какви сме усойници понякога. XD Един истински влюбен мъж е сляп за жените наоколо. Същото важи и за влюбените жени.

Chacho
04-05-2012, 22:27
Така де. Затова листчето работи, за да избягваш тъпите сцени. Нито пък имаш големи шансове пред мацката му, затова чакаш да мръдне, буташ листчето за 5-те минути докато гаджето му е някъде и 'чезваш. Пък и става на въпрос за пробване на шансове. Ако той си харесва неговата и не иска да гледа другаде, окей, търсиш следващия. Според мен обвързаните ще режат повече, затова не мисля, че има смисъл да се занимава човек с такива. Пък и за тия няколко, които няма да те отрежат, заслужава ли си да си цапаш съвестта?

БожиятАгнец
04-06-2012, 03:38
Оооо, колко много за четене! На пръв поглед най-ме заинтригува онова за "К.И.Ф.Л.И.Т.Е" и Златките, нямам търпение да го прочета. :lol:



Пичове и мацки, понеже говорите така, сякаш всичко опира до тва да можеш да задържиш половинката си. Като ви минат любовните трепети, като почнете да се праскате веднъж месечно и си поомръзнете в някои отношения, ще опре до другия да има самоконтрол и да не се поддаде на някое временно улвечение по трети човек. Тва е илюзия, че винаги ще предлагате на човека до себе си всичко, от което се нуждае. Тогава идват истинските изпитания на една връзка. Затова толкова изневеряват обвързаните. А недай си боже погрешно да се припознаят за някаква любов другаде, си набиват в главата, че текущата връзка е била грешка, че истинската любов тепърва им предстои със съвсем нов човек и си съсипват годежи, бракове. Докато после не им хрумне, че пак е било грешка. В един момент взаимоотношенията стават осъзнати и не се крепят само на чувства. Страстта не е вечна.

Говориш все едно си на 40 и тия неща са ти се случили вече поне десет пъти...В което няма лошо. Прав си, отново.
Обаче, пропускаш най-важното...Ние сме в тийн форум. Сериозни форуми (с възрастни хора) - бол, естествено, че тук ще обсъждаме младежки взаимоотношения (които в повечето случаи са повърхностни).
Иначе, ако спреш да правиш секс с пратньорът си и да му носиш емоции отношенията ви ще са 'на косъм', отново малко или много опира до това да знаеш как да задържиш човека до себе си.
Затова не трябва една връзка да се оставя на произвола на съдбата и да се разчита на нечий самоконтрол или обстоятелствата. Не е до страст. За всичко трябва да се полагат усилия.

БожиятАгнец
04-06-2012, 03:49
Да, нали. :D Представям си как седя и се свивам в сенките, и не реагирам никак, докато тя разиграва сцена от "Първичен инстинкт" и след като секси му е набутала номера си, си заминава с бавна клатушкаща се крачка, косата и се вее и за фон се чува: "Dont cha wish your girlfriend was hot like me..." и тн.

Оооо, първото за което се сетих, като прочетох това беше http://www.youtube.com/watch?v=Bg59q4puhmg :D

fenkaaa
04-06-2012, 08:13
Не бих тръгнала очевидно да се опитвам да свалям момче,което е с приятелката си.Така или иначе както се каза по нагоре жените се надушваме,а ако момичето е от прекалено ревнивите,каквото и да му кажа,ще изляза тази,която иска да и отмъкне гаджето :D Може би бих завързала нещо с него,но само ако му имам номер,фейсбук или нещо подобно.. И все пак това е пример,вероятно не бих го направила :D

П.П .. Последното изречение хич не ме изкефи.Той може да е мъжът на мечтите ти, а момичето до него в твоите очи да е една пикла,но осъзнаваш ли,че тази пикла,може би е много повече за него отколкото ти,дори да си 10 пъти по красива от нея ? Тези неща бих ги прилагала на някой, който е в началото на връзка, защото предполагам ако двойката е в сериозна връзка (говорим за над година) не мисля,че ще си остави "пиклата" заради някое приключение :)

Chacho
04-06-2012, 09:02
Оооо, колко много за четене! На пръв поглед най-ме заинтригува онова за "К.И.Ф.Л.И.Т.Е" и Златките, нямам търпение да го прочета. :lol:



Говориш все едно си на 40 и тия неща са ти се случили вече поне десет пъти...В което няма лошо. Прав си, отново.
Обаче, пропускаш най-важното...Ние сме в тийн форум. Сериозни форуми (с възрастни хора) - бол, естествено, че тук ще обсъждаме младежки взаимоотношения (които в повечето случаи са повърхностни).
Иначе, ако спреш да правиш секс с пратньорът си и да му носиш емоции отношенията ви ще са 'на косъм', отново малко или много опира до това да знаеш как да задържиш човека до себе си.
Затова не трябва една връзка да се оставя на произвола на съдбата и да се разчита на нечий самоконтрол или обстоятелствата. Не е до страст. За всичко трябва да се полагат усилия.

Изхвърли се с тея 40. Имам приятели, които са на по 24-25 с такива взаимоотношения. Просто имат 7-8 годишни връзки.

Niakoitam
04-06-2012, 09:14
"Чуваш ли се какво пишеш" е очевидно сбъркано, затова е забавно. Умишлените грешки са форма на хумор, често сполучлив.


Ами честно казано много ме съмнява че е станало точно така.Пък и да е наистина, заради подобни неща като: "Слушам и не вярвам на очите си" или "Гледам и не вярвам на ушите си" професор Вучков стана за присмех пред цяла България включително и в предавания като Господари на ефира, в които хората би трябвало да знаят за подобен тип ирония.Все пак това им е работата не мислиш ли? :)

x7aZzy...и аз те обичам...:D
Ами точно така.Някои жени или мъже в наглостта си биха дори и отишли по жартиери и биха бръкнали в гащите на гаджето на някой/някоя си само,защото гаджето му/и бил/а в очите им голям/а смотльо/смотла.
Не знам какво правиш на теория,но важното е да го правиш и на практика, а щом се пита нещо как да се направи значи се мисли да се направи някога.

Та ето още една песен по темата:
http://www.youtube.com/watch?v=32DwYTRmmto

И готините. Не забравяйте че в очите на гаджето на някоя/някой смотла/смотльо вие може да изглеждате като най-големите смотльовци в жалките си опити да му покажете колко сте готин/а и да го отмъкнете под носа на "смотаното му/и гадже. :)

Chacho
04-06-2012, 09:34
Ебати епичните спорове, в които влизате. Изяснявам още веднъж ситуацията, за да се не набивате във филми, кой - готин, кой - смотан.

Харесваш си някой. Има гадже. Боли те хуя. Пробваш се. Не те харесва. Реже те. Следващия.

Ако мислиш, че некой толко му пука, дали случайно няма да излезе смотан в чуждите очи. Ако не захапе въдицата, дреме ти.

x7aZzy
04-06-2012, 11:45
Niakoitam, не мисля, че начина, по който пиша, и грешките, които правя, имат нещо общо с темата. Вместо да говориш празни приказки и да ме сравняваш с Вучков, напиши нещо смислено. Радвам се, че изпитваш чувства към мен - не си нито първият, нито последният. Само че на мен взе да ми ставаш безинтересен. Не се хаби. Направи си тема, в която да ме храниш колкото си искаш.




а щом се пита нещо как да се направи значи се мисли да се направи някога.


Не съм съгласна.
Аз например ходя на стрелба, но нямам намерение да убивам човек. Нито животно. Това, че на теория знам нещо, не означава, че ще го направя на практика.
Не знам мотивите на авторката, може да пита от чисто любопитство. Пък и откога питането означава действие.



Един истински влюбен мъж е сляп за жените наоколо. Същото важи и за влюбените жени.


Мхмм. Много хубаво звучи. Харесвам.

Niakoitam
04-06-2012, 12:24
Не съм съгласна.
Аз например ходя на стрелба, но нямам намерение да убивам човек. Нито животно. Това, че на теория знам нещо, не означава, че ще го направя на практика.
Не знам мотивите на авторката, може да пита от чисто любопитство. Пък и откога питането означава действие.


Абстрахирам се от другите неща,които каза и ти отговарям на това.
Двете неща нямат АБСОЛЮТНО никаква база за сравнение макар и на пръв поглед да ти изглежда така.
Чрез наученето от стрелбата може да защитиш живота си някога, а даже и да не ти е нужно просто ходиш да позагубиш време и да се позабавляваш,защото явно това ти харесва.
Докато как да откраднеш гаджето на някой без негово знание не ти е нужно изобщо нито за да запазиш живота си,нито да се забавляваш, а единствено да откраднеш гаджето на някой. Другият вариант,който също приемам че може да е верен е на авторката да и е скучно и да си задава някакви въпроси,които просто са и щъкнали в главата на момента за да позагуби малко време и да не обикаля с мнения по останалите теми.

Edit. Всъщност да обясня защо те нападнах така.Защото ме издразни това.Набързо написано.Аз успях да открадна двама,но като ми обърнаха по-голям интерес ги зарязах.Или с други думи.Взех играчките от ръцете на ония двете смотли,но като вече ги имах ми станаха безинтересни и ги захвърлих на боклука. :)

NomNomNom
04-06-2012, 12:25
Мисълта ми беше, че нещата не са толкова прости и като цяло са доста комични жените, които си мислят, че могат да имат всеки мъж.

Всяка жена може да има почти всеки мъж. // С изключение на С. Джобс, който умря, и някакви хора, които живеят далеч от теб.
Очевидно е.
Ако се налага да обяснявам защо, то ще съм рофл.

На теб може да ти е смешно, но както казах, реално всяка жена може да има всеки мъж, стига да се направи необходимото.

Irti
04-06-2012, 12:40
Всяка жена може да има почти всеки мъж. // С изключение на С. Джобс, който умря, и някакви хора, които живеят далеч от теб.
Очевидно е.
Ако се налага да обяснявам защо, то ще съм рофл.

На теб може да ти е смешно, но както казах, реално всяка жена може да има всеки мъж, стига да се направи необходимото.

К'во? Да си отвори краката? Ако жената е грозна.. няма да й върже и да ги отваря и да не ги. Познавам такива.

Сиренето, сиренето.. ще си прасна един такъв аватар. Няма как.

Готово. Ау.. даже е с плесен.

Niakoitam
04-06-2012, 12:47
Номке айде по леко го карай със "скромността". :)
С това "Всяка жена може да има почти всеки мъж" себе си ли визираше или....
Не неможе всяка жена да има почти всеки мъж особено пък ако не му отговаря на критериите или...поне не е визуално прилична според повечето хора че да става само за секс или мъжа не е особено пиян или не може да си намери по прилична да клати за момента или за постоянно. Иначе както се казва: "Никой мъж не търси само секс...Просто има жени,които не могат друго да дадът.
А както казах минимум за секс поне критерият на мъжа за външност трябва да съпада,после идва критерият за мозък,мислене,ако щеш обличане и т.н. :)

x7aZzy
04-06-2012, 12:50
Абстрахирам се от другите неща,които каза и ти отговарям на това.
Двете неща нямат АБСОЛЮТНО никаква база за сравнение макар и на пръв поглед да ти изглежда така.
Чрез наученето от стрелбата може да защитиш живота си някога, а даже и да не ти е нужно просто ходиш да позагубиш време и да се позабавляваш,защото явно това ти харесва.
Докато как да откраднеш гаджето на някой без негово знание не ти е нужно изобщо нито за да запазиш живота си,нито да се забавляваш, а единствено да откраднеш гаджето на някой. Другият вариант,който също приемам че може да е верен е на авторката да и е скучно и да си задава някакви въпроси,които просто са и щъкнали в главата на момента за да позагуби малко време и да не обикаля с мнения по останалите теми.


Ок. Извинявай, обърках се. Спорът не беше ли за теорията и практиката? Хубаво е, че ги пишеш тези неща. Но аз все още не разбрах - това, че ЗНАМ нещо, означава, че ЩЕ го направя, така ли? Защото от горното ти мнение излезе така.
То добре звучи, ама не ми се струва достоверно.

Има разлика между това да попиташ, да разбереш, да избереш и да направиш. Пак примера със стрелбата: Питам как се стреля. Разбирам принципа, опасностите, предимствата и недостатъците. Избирам да се упражнявам. Но никога, подчертавам никога няма да насоча оръжие към живо същество.
Хайде упражнението още веднъж - този път със свалянето на чужди мъже. Интересувам се дали е възможно. Разбирам идеята, преценявам дали си заслужава. Избирам. Действам. Респективно не действам.

Irti
04-06-2012, 12:51
Никой мъж не търси само секс...Просто има жени,които не могат друго да дадът.


И това не е съвсем вярно. Ако жената може да даде друго, но и тя и ти искате секс? :)

Chacho
04-06-2012, 13:10
Всяка жена може да има почти всеки мъж. // С изключение на С. Джобс, който умря, и някакви хора, които живеят далеч от теб.
Очевидно е.
Ако се налага да обяснявам защо, то ще съм рофл.

На теб може да ти е смешно, но както казах, реално всяка жена може да има всеки мъж, стига да се направи необходимото.

Някои хора сме такива коне с капаци, че ако е против принципите ни, ще се заинатим вовеки.

loveca777
04-06-2012, 13:18
Гледам по улиците има прекрасни мъже и момчета. Разкошни даже. Говорим чисто визуално, разбира се. И естествено щом са толкова разкошни ще си имат приятелки (говорим за гаджета) с тях.


Нали ти щото виждаш през дрехите кой има плочки и кой няма :D

Niakoitam
04-06-2012, 13:21
Точно така. Това че знаеш нещо означава че вероятността да го направиш е 50%. Щом не го знаеш вероятността да не го направиш е 100%.
Едно е да се опиташ да разбереш позитивите и негативите от това, а съвсем друго е да се учиш как да го правиш по най-професионалният начин.Рано или късно ще те изкуши да го пробваш и да се поупражняваш.
Отгоре на това в твоят случай ти може да се упражняваш и върху мишена.Не е задължително това да са птички,кучета,котки,хора и т.н.
В другият случай упражнениеята няма как да се изпробват върху манекен.Трябва да се изпробват върху човек с чувства и още един човек с чувства,който е неговото гадже в бонус. Това са неприемливи упражнения,но те винаги могат да се приемат като оправдание за чистене на съвестта. И ако като се упражняваш върху мишената не нараняваш никой тук вероятността да нараниш един че дори и двама както може би е било в твоят случай е огромна.Ако хората са от по-големите непусти добре само че някои хора приемат тези неща доста навътре.Друг е въпроса че хем можеш да нарушиш чуждото щастие,хем се набутваш в шамарите.А както казах смотли и смотльовци няма и това зависи кои през кои очи ги вижда.Авторката в началото каза да е с някаква пикла.Е, все пак винаги пиклата може да се окаже тази дето се бута в шамарите.Ако връзката се разпада...хайде.Макар че и това може да доведе до много драми,които после готината може да се чуди откъде са и дошли или в най-добрият случай да си бие камшиците.А защо тогава е трябвало да разваля връзката.Само за да разбере че е готина и да си упражни знанието ли? :)

Irti Ако жената може да даде и друго,но двамата искате само секс това значи че или за момента не може да даде това друго или е преценила че мъжът и харесва,но не е достатъчен за критериите,които има тя и може да му пусне веднъж или някои и друг път,но това май е по-голяма рядкост.Така ги виждам аз нещата.:)

Chacho
04-06-2012, 13:23
Oф, Niakoitam, вече си вадиш от гащите аргументи. Аре моля ти се, кви са тия статистики? Дай да седим на тъмно без информация, да не станем опасни.

loveca777
04-06-2012, 13:23
Всяка жена може да има почти всеки мъж. // С изключение на С. Джобс, който умря, и някакви хора, които живеят далеч от теб.
Очевидно е.
Ако се налага да обяснявам защо, то ще съм рофл.

На теб може да ти е смешно, но както казах, реално всяка жена може да има всеки мъж, стига да се направи необходимото.http://www.google.bg/imgres?q=%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB&um=1&hl=bg&sa=N&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=WgXliS0NG-mIaM:&imgrefurl=http://lifestyle.ibox.bg/news/id_947035127&docid=euSqsxvLcFW6yM&imgurl=http://images.ibox.bg/2008/03/14/fatman/519x426.jpg&w=519&h=426&ei=7-1-T5T9CISp4gS895zVBw&zoom=1&iact=hc&vpx=399&vpy=47&dur=86&hovh=203&hovw=248&tx=171&ty=101&sig=111035214511058041442&page=1&tbnh=136&tbnw=219&start=0&ndsp=19&ved=1thttp://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0+%D0%B4%D0%B0+%D0%B8%D0% BC%D0%B0%D0%BC+%D0%B2%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%B0+%D0% B6%D0%B5%D0%BD%D0%B0&source=web&cd=2&ved=0CDIQFjAB&url=http%3A%2F%2Ftv7.bg%2Fnews%2F2556002.html&ei=Yu1-T6eLHozS4QS3-tmwBw&usg=AFQjCNFkfS3dhF-9wKYZsv0DBH5RC1YMxA:429,r:1,s:0,i:79

loveca777
04-06-2012, 13:26
http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0+%D0%B4%D0%B0+%D0%B8%D0% BC%D0%B0%D0%BC+%D0%B2%D1%81%D1%8F%D0%BA%D0%B0+%D0% B6%D0%B5%D0%BD%D0%B0&source=web&cd=2&ved=0CDIQFjAB&url=http%3A%2F%2Ftv7.bg%2Fnews%2F2556002.html&ei=Yu1-T6eLHozS4QS3-tmwBw&usg=AFQjCNFkfS3dhF-9wKYZsv0DBH5RC1YMxA

Niakoitam
04-06-2012, 13:40
Виж сега Chacho.Това не са статистики, а са си напълно реални факти.Стига да пожелаеш винаги може да не ми четеш мненията. И да има някои неща, за които е за предпочитане да се седи на тъмно.Дай на маймуната автомат,пусни я на някакъв уживен площад или университет и се "радвай" на резултатите след това. ;) А и всъщност малко навътре взимаш разговора ми с x7aZzy,гледам и на еднакви години сте.Да не сте партия нещо :)

djipsito
04-06-2012, 14:47
На мен не ми се налага да свалям или да правя нещо, за да привлека вниманието на нечие гадже, щото те сами го правят :D
Няколко пъти ми се е случвало, 3ма от тях са го правили когато гаджето им е било наоколо (не до тях, а в едно помещение).. сигурно ако бях от майсторките щях да се възползвам, ама не ми е такава философията, нито имам нужда да си вдигам самочувствието по този начин. Не съм толкова отчаяна...

Колко жалка трябва да си ? :D

Иначе, ако не гледаме толкова сериозно на нещата, да... винаги надушваме коя, кво, що, даже преди момчето. А много пъти той дори не е разбрал, докато не си отворим устите.

SisiStrange
04-06-2012, 15:03
На мен са ми противни квачките, които се натискат на хубави двойки. Под хубави визирам сериозни, такива, които са заедно от дълго време и си личи, че се обичат. Тогава ми е супер изумително какво точно си мислят и се надяват да постигнат. Изглеждат жалки отстрани.
Що се отнася до връзки от ден до пладне, в които си личи, че двамата не са на място, тогава не го намирам нито за хубаво, нито за кой знае какъв грях. Ако съм необвързана и открия много общи неща, че и здраво хлътна по някого в такава връзка, бих се пробвала без да иде реч за натрисане и лигавене пред гаджето му. Колкото ще да е смотана.
И в двата случая трябва да имаш някакъв обзор над връзката. Да имаш поне бегла идея доколко има нещо истинско в нея.
Това с непознатите и просто опит/не става/айде пак ми звучи супер тъпо. Най-много да създадеш неприятни емоции на хора, които са си живяли спокойно досега.

Chacho
04-06-2012, 15:04
Виж сега Chacho.Това не са статистики, а са си напълно реални факти.Стига да пожелаеш винаги може да не ми четеш мненията. И да има някои неща, за които е за предпочитане да се седи на тъмно.Дай на маймуната автомат,пусни я на някакъв уживен площад или университет и се "радвай" на резултатите след това. ;) А и всъщност малко навътре взимаш разговора ми с x7aZzy,гледам и на еднакви години сте.Да не сте партия нещо :)

В случая сме партия по мнение. Ако момичето има акъл, ще прецени кое да прави и кое не. Не сме авторитет да решаваме, кое е полезна информация за някого и до кое не бива да имат достъп. Нито пък ще ги спрем, ако са си наумили. А живота си знае работата да ги поучи, няма да инициират масови безредици, не бой се.

Сиси, те хората, ако са сериозни, сами ще те отрежат рано-рано. Кво правим с пичовете или мацките, които не знаем дали са обвързани? Пробваш се, казва ти, че си има гадже и не иска нищо, махаш се. Някои ще напират и в двете ситуации, ние това не сме го коментирали.

SisiStrange
04-06-2012, 15:11
Да, така е. Няма спор. Това не пречи да е тъпо. Опитвам се да си се представя на мястото на авторката, за да и вляза в духа на темата. И не го виждам някак. Да видя някъде двама души, хванати за ръчичка, примерно, и да ида да се завра между тях уж незабелязано да флиртувам. Никакъв шанс. Като видя двама влюбени се усмихвам и ми става мило. Може да са така само на външен вид и в действителност тя да е пияна кифла, а той - хронично изневеряващ пройдоха. Ама аз не го знам това.

Chacho
04-06-2012, 16:56
За мен също е тъпо. И според мен ще си изпати, ако се опита да се меша. Тя си знае обаче, всеки сам си преценява действията. Щом иска, нека пробва.

babity
04-06-2012, 20:24
Според мен проблема не е в т'ва, че жената няма да те остави да се пробваш с нейния, а т'ва, че въпросният този в 95% (посочвам ги с голям аванс, да няма ревящи засегнат) от случаите няма да има топки да те овършее при тези обстоятелства.

Едит: И много се дразня когато ме подозират в такива неща, защото в общия случай когато съм заподозряна, де факто нямам претенции към конкретното мъжле. Просто съм пич!

djipsito
04-07-2012, 01:10
Едит: И много се дразня когато ме подозират в такива неща, защото в общия случай когато съм заподозряна, де факто нямам претенции към конкретното мъжле. Просто съм пич!

И мен тва много ме дразни. Даже се разправях с една и тряаше да й кажа, че не съм умряла за гаджето й и вместо да ми изтерясва на мен, дето съм на путки си майни, да вземе да види кво прави гаджето й в съседното село.. Тогава взе, че млъкна. Големи кокошки има...

anonymous708973
04-07-2012, 07:22
Всяка жена може да има почти всеки мъж. // С изключение на С. Джобс, който умря, и някакви хора, които живеят далеч от теб.
Очевидно е.
Ако се налага да обяснявам защо, то ще съм рофл.

На теб може да ти е смешно, но както казах, реално всяка жена може да има всеки мъж, стига да се направи необходимото.

Присъединявам се.

Irti, има страшно много отчаяни мъже, които биха се хвърлили на първата, която покаже някъв минимален мерак, само и само в името на топването на чушката. Пък нека да е грозна.
И моля ви, не ми показвайте снимки от гугъл на 120 килограмова девойка. Знаете какво имам предвид.

ledenakrasota
04-07-2012, 07:30
Това ми напомня за сценария, където най-добрата приятелка отмъква момчето. Тогава си най-прецакана, защото всичко ти е било пред очите, но си спяла. :lol:

loveca777
04-07-2012, 07:38
Присъединявам се.

Irti, има страшно много отчаяни мъже, които биха се хвърлили на първата, която покаже някъв минимален мерак, само и само в името на топването на чушката. Пък нека да е грозна.
И моля ви, не ми показвайте снимки от гугъл на 120 килограмова девойка. Знаете какво имам предвид.
http://www.google.bg/imgres?q=%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B0&hl=bg&sa=X&gbv=2&biw=1014&bih=674&tbm=isch&tbnid=3G0jDCDbO33lxM:&imgrefurl=http://www.razkritia.com/37525/%25D0%25B1%25D1%258A%25D0%25BB%25D0%25B3%25D0%25B0 %25D1%2580%25D0%25BA%25D0%25B0%25D1%2582%25D0%25B0-%25D1%2586%25D1%258F%25D0%25BB-%25D0%25B6%25D0%25B8%25D0%25B2%25D0%25BE%25D1%2582-%25D0%25BD%25D0%25B0-%25D0%25B4%25D0%25B8%25D0%25B5%25D1%2582%25D0%25B0-%25D0%25B8-%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25BA%25D1%2580%25D0%25B0 %25D1%258F/&docid=pwClklzM5cq6lM&imgurl=http://razkritia.com/wp-content/uploads/786.jpg&w=600&h=464&ei=wO5_T5vXL4XO4QTslJ2lBw&zoom=1&iact=hc&vpx=109&vpy=21&dur=612&hovh=197&hovw=255&tx=163&ty=68&sig=111035214511058041442&page=1&tbnh=142&tbnw=193&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:0,i:75

umri
04-07-2012, 08:47
Заглавието току-що го видях за друга тема и в мъжки род, но реших да го използвам, защото ще си говорим баш за майсторлъци...Игри за напреднали, както се казваше в една реклама. 8-)

Така, едва ли някоя от вас ще има идея, но все пак, поне можем да си почешем пръстите.

Гледам по улиците има прекрасни мъже и момчета. Разкошни даже. Говорим чисто визуално, разбира се. И естествено щом са толкова разкошни ще си имат приятелки (говорим за гаджета) с тях. Това, че хубавите ябълки ги ядат свинете е друга тема, затова ще се въздържа да я коментирам. Та (на въпроса), се замислих как се заговаря мъж, който е с приятелката си?

Знам на теория как в обратната ситуация (мъж да сваля жена, докато тя е с гадже) може да стане, но пък как да го направи жена си нямам и на идея. Мъжете са по-лоялни (само в повечето случаи, естествено), а и дори да не са биха го изиграли. Въобще е сложно, затова трябва да се направи по такъв начин, че приятелката да не разбере за намеренията към мъжът. От друга страна пък и жените на едно подсъзнателно ниво можем лесно да разбираме за намеренията на хората по езика на тялото, интонацията на речта и т.н. и т.н. затова трябва да се изиграе много добре, така че да не се усети, защото усети ли се тя всичко отива на вятъра. А как става номера тя да не разбере пък той да разбере? 8-)

Има ли някакъв начин, примерно да вземеш телефона, на мъж, който е с приятелката си, но да изглежда невинно, поне за пред нея? И да бъде с финес, естествено.

Питам чисто теоритично, пък и не е лошо да се знае за вбъдеще (представете си утре видя мъжът на мечтите си на улицата и единствената причина поради, която не съм се запознала с него е някаква пикла). Не съм тръгнала да заговарям всеки, който е с приятелката си, нито пък съм си набелязала някой конкретен, нито съм тръгнала да разрушавам връзки. Просто се замислих дали въобще е възможно.

И така, лейдис (енд джентълмен), оставям ви да мислите, пък, ако някоя/й може да говори и от опит - още по-добре.
Толкова нагли и самонадеяни мъже има, макар и да са рядкост, но жени... не съм виждал. В по-честия случай съм бил свидетел на нападателни жени, които са били дебели/грозни.

Жените супер рядко заговарят непознат, който е сам, а кво остава, ако той е с приятелка. Нямате топките, просто.


Всяка жена може да има почти всеки мъж. // С изключение на С. Джобс, който умря, и някакви хора, които живеят далеч от теб.
Очевидно е.
Ако се налага да обяснявам защо, то ще съм рофл.

На теб може да ти е смешно, но както казах, реално всяка жена може да има всеки мъж, стига да се направи необходимото.

Единственото, което доста жени могат е да имат спермата на голям % мъже в трахеите си. То, ако ставаше така... Ако за теб да спиш с някой, означава да го имаш.. ахахаах

Violenza
04-07-2012, 18:53
На теб може да ти е смешно, но както казах, реално всяка жена може да има всеки мъж, стига да се направи необходимото.
Реално да, като в някои случаи "необходимото" е да го отвлече и завърже някъде. Буквално.

therichbitch
04-07-2012, 19:06
Той ако обича приятелката си, няма да ходи по чуждо.


Това, с което btw всички се оправдават, не е баш така, на мъжете им е генетично заложено, ако им се отдаде възможност, да се възползват от нея и ако в даден момент не е успял да се контролира, това не означава, че не обича приятелката си.

Това, с което авторката искрено ме засмя, е изкзването за мъжа на мечтите и пренебрежителното й отношение към останалите хора. БожиятАгнец, някога замисляла ли си се, че значителен % от въпросните мъже няма да искат да зарежат 'момичето на мечтите си' заради някаква пикла? (това е другата страна на медала, в случая пиклата си ти)

Гледам темата е доста коментирана и интересна (което до някаква степен е леко жалко, щом може да има толкова много спорове дали такова нагло поведение е правилно или не), аз само мога да кажа: what goes around comes around :)

x7aZzy
04-07-2012, 19:21
И това ако не е оправдание!
Правилно ли те разбирам - ако той ми изневери и започне да ми мрънка "Миличко, аз... такова... Не можах да се стърпя. То си ми е заложено", а аз му кажа: "Ако ме обичаше, нямаше да го направиш", ще излезе, че АЗ се оправдавам, така ли?
Хората могат да контролират действията си. Всичко останало са оправдания.
И като стана дума - най-честото оправдание за изневяра е алкохолът.


what goes around comes around :)

А това, бтв, е изречението, с което всички се успокояват.

SisiStrange
04-07-2012, 19:29
Алкохолът пък е едно от най-тъпите възможни оправдания.

therichbitch
04-07-2012, 19:35
Не, за оправдаването имах предвид, че когато някой/я тръгне да краде нечие гадже, си казва: 'еми, той ако я обича, няма да ми върже, затова аз не съм виновна ни най- малко, каквото и да стане.' Не е точно така, има си вина и човекът, който тръгва да се меси в нечии отношения.

"Хората могат да контролират действията си. Всичко останало са оправдания."- да, с това съм съгласна, могат, а именно на това се основават някои връзки над 5-6 години (някой беше го писал по- нагоре). Това, че един обвързан мъж няма да спи с дадена жена, няма да е, защото не го иска (ще го иска, естествено, нищо че си има половинка), а защото умее да се самоконтролира и знае, че това ще попречи на връзката му. Ако не умее да се котролира, не означава моментално, че не обича жената, с която е. Аз имам такова впечатление, но никъде не съм казала, че го одобрявам, не бих приела такова оправдание :)

За третото- е не е ли успокояващо? :D На такива клишета никога не гледам едностранчиво. Да, мисля си, че когато някой ми направи нещо лошо (най-простичко и обобщително казано), то ще му се върне, но пък отчитам факта, че тов важи и за мен, затова бих казала, че не го използвам само за успокоение, а и за нравствен коректив на собственото си поведение.

x7aZzy
04-07-2012, 20:11
Извинявай, не съм те разбрала правилно. Иначе темата за вината е супер объркана. За мен и тримата са виновни. Но най-много мъжът. Естествено зависи от конкретните обстоятелства, история и т.н. Моята логика е, най-добре да не се разправям с такива истории. На който му се занимава, той ще си носи последствията.

Ако някой ми направи нещо лошо, може и да му се върне. Но не разчитам много на това. Концепцията е добра, но нямам наблюдения, затова няма да пиша.

anonymous708973
04-08-2012, 05:07
Нямате топките, просто.

Аз и не желая да имам топките, благодаря.
Не е моята роля. Достатъчно реагирам типично мъжки понякога, остава и съвсем за иззема мъжките функции в тия отношения. Чарът на една жена е в умерената свенливост.

П.С. every boy wants a good girl, who will be bad just for him. you know what i'm talkin' about. :)

Niakoitam
04-10-2012, 07:24
Присъединявам се.

Irti, има страшно много отчаяни мъже, които биха се хвърлили на първата, която покаже някъв минимален мерак, само и само в името на топването на чушката. Пък нека да е грозна.
И моля ви, не ми показвайте снимки от гугъл на 120 килограмова девойка. Знаете какво имам предвид.

И от това следва че всяка жена може да има почти всеки мъж? Добра логика. Само дето даден мъж трябва да е наистина прекалено отчаян за да погледне даже само като сексуален обект жена,която му се струва тъпа и грозна.Другите би ги поизчеластрил,но това за мен не означава че дадената жена го има :)

loveca777
04-10-2012, 08:53
П.С. every boy wants a good girl, who will be bad just for him. you know what i'm talkin' about. :)

ай донт спеак инглиш Йу ис ин Булгария !
http://www.google.bg/imgres?q=%D0%94%D0%95%D0%91%D0%95%D0%9B%D0%90&um=1&hl=bg&sa=N&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=hmDJRSIv2ry2tM:&imgrefurl=http://shopping.bg/teniska-zasednal-myj-v-zadnik-na-debela-jena&docid=ktOSLdC5AqXT4M&imgurl=http://shopping.bg/img/products/Teniska-Zasednal-myj-v-zadnik-na-debela-jena-snimka-0.jpg&w=250&h=250&ei=LvSDT5nyA-bb4QTH2aj4Bw&zoom=1&iact=hc&vpx=472&vpy=25&dur=2544&hovh=200&hovw=200&tx=108&ty=87&sig=111035214511058041442&page=1&tbnh=114&tbnw=114&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:16,s:0,i:109

http://www.vbox7.com/play:2aadbdad&start=2

http://www.google.bg/imgres?q=%D0%94%D0%95%D0%91%D0%95%D0%9B%D0%90&um=1&hl=bg&sa=N&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=MnJQKoWyTeGrCM:&imgrefurl=http://www.dklasa.com/viewtopic.php%3Ff%3D4%26t%3D426%26start%3D135&docid=IGHLU3SlWuDEdM&imgurl=http://izismile.com/img/img3/20100708/640/the_life_of_640_04.jpg&w=640&h=427&ei=LvSDT5nyA-bb4QTH2aj4Bw&zoom=1&iact=hc&vpx=200&vpy=176&dur=552&hovh=183&hovw=275&tx=121&ty=151&sig=111035214511058041442&page=2&tbnh=152&tbnw=234&start=21&ndsp=24&ved=1t:429,r:0,s:21,i:125