PDA

View Full Version : Завиждате ли?



D1esel
04-03-2012, 11:42
Аз лично доста често завиждам, кога благородно, кога не, ако изобщо може да има благородна завист. Интересното е, че започнах да завиждам от скоро. Преди много рядко се случваше. Според мен всеки човек завижда, но важното е да успееш да останеш човек и да превъзмогнеш завистта си. Т.е. да не позволяваш на завистта да те кара да правиш злини на другите хора, да ги прецакваш, защото те е яд на тях. Аз смело мога да заявя, че наистина никога не ми се е случвало от завист да правя зло. При вас как е положението?

D1esel
04-03-2012, 14:45
Завиждити ли? :oops:

loveca777
04-03-2012, 14:51
Вдигам 100 от лег в серия и правя по 30 чисти силови набирания
Освен това съм aТски забавен , умен и готин със сИиНи Очки xD
Завиждайтеееееееее!!! ;D

flo0pY
04-03-2012, 15:00
Вдигам 100 от лег в серия и правя по 30 чисти силови набирания
Освен това съм aТски забавен , умен и готин със сИиНи Очки xD
Завиждайтеееееееее!!! ;D

И аз дигам 100 от лежанка ама 30 силови не мога да направя чисти никога на 10 издъхвам мн ме съмняяш ;д

loveca777
04-03-2012, 15:02
И аз дигам 100 от лежанка ама 30 силови не мога да направя чисти никога на 10 издъхвам мн ме съмняяш ;д

уе естествено - и ти ме съмняваш ,но ми завиждай :D :D

loveca777
04-03-2012, 15:36
Базик се е , 30 чисти силови на дали някога ще правя особено като кача маса ,защото съм висок
А познавам един нисък изверг ,който доста по-лесно се напредваше на лостовете и от сутрин до вечер си прави по 30 чисти силови без да се уморява ,но като почна да помпи във фитнеса намали малко броя ,обаче предната везна си я задържа дългo.. На него съм завиждал ,но като се замисля не е хубаво да си нисък, ама хич не дар тава

flo0pY
04-03-2012, 15:48
ми то аз не ги и правя като хората тва докато се научих да обръщам толкова съм се чекнал по лостовете не е истина :Д иначе на последните малко се отпускам на корем ам то като качиш маса по трудно става преди като бях слаб правех много ама си бях слаб, но правех много, но слаб е и все пак правех много :D

bebeemalko
04-03-2012, 16:02
Не не завиждам, просто защото не виждам за какво. Е не че аз съм супер просто не гледам другите.. апък и вие в какво превърнахте темата на момчето;д то един път да е сериозно и вие :D

loveca777
04-03-2012, 16:09
Така е , аз искам да кача маса и пак да си ги мога (като негрите и ханибал) ,но това става с много тренировки и постоянство
И аз като начинаещ съм се чекнел за силовото , но така е при всеки човек
Сега силовите са ми по лесни един друг вид - набираш - прехвърляш лакти над лоста и с леко изтласкване се качвам
Докато при чистото силово понякога не ми стига силата от набирането ,за да си прехвърля и двата лакътя
Най-трудния вид силови ,които не ги мога - са тези ,които не свиваш лактите - демек и изправени ръце и с леко изтласкване на краката да и горе Такива силови обаче се учат доста дълго , а и имат различна техника