PDA

View Full Version : Егати и филмите



balsamkata
04-03-2012, 17:26
Сигурно ще ми се смеете, но все пак ще питам за съвет. Значи, преди няколко месеца се занимавах с едно момче[Д] - нещата с него не се получиха и приключихме отношенията, сега сме на ''здравей''/''здрасти''. Въпросът е в това, че от скоро неговия най-добър приятел[К]се опитва да ме сваля. [К]преди това е ходил с доста мои познати. Иска ми се да опитам с [К], но като цяло ми се струва доста тъпо = от единия приятел, на другия. А ако кажете нещо по въпроса, че е обвързан, това не ме притеснява, знам как стоят нещата там. Проблема ми е, че ще се забъркам в егати и филмите, ако реша да съм с К, ще има доста коментари и има доста неща, които ме спират.. не знам наистина

DisappointedDreamer
04-03-2012, 17:34
Кой е обвързан?

TheBeliever
04-03-2012, 18:12
Ако наистина искаш да си с някого, последното, за което ще се чудиш е какви коментари ще има.

А ти харесваш ли го тоя К. или просто се ласкаеш от това, че някой ти обръща внимание?

balsamkata
04-03-2012, 18:47
изобщо не се лаская, че ми обръща внимание, харесвам го, но не достатъчно, че да се впусна в тази връзка..

TheBeliever
04-03-2012, 18:49
харесвам го, но не достатъчно, че да се впусна в тази връзка..

Тогава не се впускаш. Какъв е проблемът?

melany12
04-03-2012, 19:10
недей според мен.тоест аз съм човек,на който мнението на околните е супер важно и ще ми е тъпо ако тръгна с най-добрия приятел на момчето,с което си се занимавала..не бих го направила абсурдно е.то се вижда какви приятели са всъщност,но това е друг въпрос.

melany12
04-03-2012, 19:10
ако пък не ти пука от другите,действай : ) ти си решаваш

marilyn
04-03-2012, 20:25
Ако искаш да си с него няма да ти пука какво е мнението на околните. Ноо щом е обвързан... това е нещото, което трябва да те притеснява.

anonymous708973
04-04-2012, 07:39
Ако наистина искаш да си с някого, последното, за което ще се чудиш е какви коментари ще има.

Да.
Друг е въпросът, че може да не ти стиска.

balsamkata
04-04-2012, 10:40
За всичко дето казвате сте прави, но мен ме притеснява само мнението на околните, а и принципите ми са против това да се занимавам с приятел на някои мой ''бивш'' ( не точно бивш ).. но някакси си мисля, че може да се получат нещата, а в същото време не ми се иска да се забърквам в тн филми.................

Bomber
04-04-2012, 12:25
Щом си приключила със първото момче и нямаш вече чувства към него>Относно този втория по-добре не се забърквай щом бил обвързан(Не разваляй семейства :D) и един съвет хич да не пука какво ще си помислят другите ако (K) го харесваш истински давай ти си решаваш какво да правиш
Един въпрос:От колко време не сте заедно със [Д)

balsamkata
04-04-2012, 14:24
средата на януари.. занимавахме се около 2 месеца и за това време се случиха много неща м/у нас, но до сериозна връзка така и не се стигна..

anonymous708973
04-04-2012, 14:40
За всичко дето казвате сте прави, но мен ме притеснява само мнението на околните, а и принципите ми са против това да се занимавам с приятел на някои мой ''бивш'' ( не точно бивш ).. но някакси си мисля, че може да се получат нещата, а в същото време не ми се иска да се забърквам в тн филми.................

Подходящото момче може и даже е препоръчително да преобърне някои от принципите ти.
Филми няма да има, ако не натрапвате връзката си пред първото момче, приятелят ти не му разказва за нещата между вас и т.н. Малко тактичност, тоест.

fenkaaa
04-06-2012, 08:19
Щом е бил с доста други,сега е във връзка и би бил с теб.. какво очакваш от това момче? След седмица,две ще си в ситуацията не сегашната му приятелка предполагам :)

SmilezZz
04-16-2012, 14:00
Щом не ти харесва въпросния К. и не си готова за връзка с него - тогава какъв е проблема. Сама си отговори на въпроса.