PDA

View Full Version : На кого да вярвам ? Какво да правя ?



whoiammm
04-03-2012, 19:21
Значи запознах се със едно момиче преди около 2 седмици и така края на първата седмица тръгнахме. Заедно сме почти 1 седмица. Но започвам да се обърквам тя ми каза че иска сериозна връзка. Но в същото време неин приятел от класа ми каза че ходела с 4 момчета на веднъж. Един друг авер ми каза че знаел много неща за нея аз му викам кажи какви са. Тои ми каза като скъсате ще ти кажа ся не искам да късате заради мен! Супер се обърках и незнам какво да правяя! Дайте някои съвер ! Мерси :)

TheBeliever
04-03-2012, 19:24
Ами така става, като се гаджосвате без да се познавате.

Попитай я директно дали има нещо вярно в слуховете, които достигат до теб.

shmatarok
04-03-2012, 19:26
Ъъъ, доста бързо действате Оо. Рано ти е да почваш да се объркваш. Ти какво искаш всъщност, че реагираш така за нейната "сериозна връзка"?
Да не е нещо тези двамата да й се дразнят и затова да я нареждат? ТИ изобщо познаваш ли я, поне малко? :D

DisappointedDreamer
04-03-2012, 19:33
Ти за 1 седмица въобще успя ли да узнаеш дали изобщо я харесваш? Или така на пръв поглед ти излежда симпатична и яка пичка.

valdesbg
04-03-2012, 21:30
И кво лошо има че са тръгнали след седмица? Съвсем нормално е.

Ми.. питай я и виж как ще ти отговори. Ако почне да суче локуми - ясна е работата. Ако ти отговаря точно, честно и ясно.. може и да лъжат.

don't say anything.
04-04-2012, 07:17
Попитай я директно дали има нещо вярно в слуховете, които достигат до теб.

И да се фръцне, че отсега вярвал на другите, а не на нея и да 'почне с номерцата?

TheBeliever
04-04-2012, 07:51
И да се фръцне, че отсега вярвал на другите, а не на нея и да 'почне с номерцата?

Да, точно. Защото само по това фръцване ще си проличи има или не хляб в цялата история.

anonymous708973
04-04-2012, 07:57
Искам в тоя форум да се въведе бутон "Говори с него/нея."

melany12
04-04-2012, 16:24
говори с нея.Никой друг няма да ти каже със сигорност..по принцип слуховете са ебати неверните понякога,така че ...трябва да я питаш и кажи кво ти е казала

Remy
04-04-2012, 19:37
За всички, които реагираха от сорта на "ООооо една седмица, много бързате.." или нещо то сорта, няма никакво значение. Аз с моята приятелка тръгнах на 3-я ден след като се запознахме и сме си хепи и си прекарваме страхотно вече почти 2 месеца....
Та по темата - хвани я, седнете поговорете, ако отрича, после мааалко повече си отваряй очите и се ослушвай за да се увериш сам.
Внимавай обаче, защото има шанс, ако е хубавка, да има завист от околоните и да се опитват да ви разделят...

SmilezZz
04-16-2012, 14:04
Поговори с нея, а недей да действаш по слухове, които може и да не са верни. Мога да ти кажа от личен опит, че когато аз тръгнах с настоящия си приятел , ми говореха какви ли не неща и аз просто реших да седна и да поговоря с него. (това става на третия ден, откакто сме тръгнали), та ми обясни как стоят нещата, пък и след време разбрах, че слуховете са били пълни измислици , поради завистта и лицемерието на някои хора. Така , че.. В една връзка трябва да има разговор - схващаш ми мисълта предполагам.