PDA

View Full Version : Една дълга история, която може да ни научи какво всъщност е живота..



Skullbreaker
04-04-2012, 06:20
........................

Lalalalaa
04-04-2012, 06:35
Тя не те заслужава ;)

vermili0n
04-04-2012, 06:43
Ако не си егоист няма начин да успееш. Без значение за какво става въпрос. Не трябва да се раздаваш така! Хората се възползват и забравят. А ти си оставаш с едната болка от нещо неочаквано. Въпреки че не искаш съвети а само да споделиш бих те посъветвала да посетиш психолог... може би малко крайно, но мисля, че би ти се отразило добре... и все пак ти си решаваш. А тази неблагодарница, просто направи всичко възможно, за да я забравиш!

Irti
04-04-2012, 06:50
Така постъпват повечето и после се радват и си вдигат егото. Подиграват се с теб и ти серат с най-здравото разстройство в устата. Ама и ти си тичал подир нея много дълго време и се се унижавал твърде много пъти. К'во да ти кажа.. рипа ти куреца. Ще намериш друга, която пак може да е такава.. после друга и трета и пета и дрън дрън. Не всички са такива (макар, че вътрешно си знаем какви са). Не се увличай толкова и не тичай след никоя. Всяко зло за добро.

Инак те винаги се разфучават за всичко, когато не са прави. Не се коси. В природата им е.. не се пробвай и да ги разбираш, защото който се е пробвал е откачил.

Ама си ходил на карти.. човече ти си.. бали го е.

И живота не е любов, връзки, секс, а доста по-сложно.. животът е кур четвъртит.

Тоз' холандеца ще я натресе, тя ще забременее и той ще избяга пак в Холандия. После баща й ще й строши главата. Утешавай се с това. :)

ПС: Мен ме е яд за горивото, което си изгорил с колата, за да може оназ да си вози мазния гъз.

Забравих!

Плачи за нещо наистина важно. Жените не са нищо в живота ни и никоя не заслужава мъжки сълзи.

kitty02
04-04-2012, 06:59
Аман от парцали, които се правят на хавлиени кърпи :(

jghgh
04-04-2012, 07:06
И ти сам си си го направил...
Мъже, запомнете - слагайте женките на отреденото им място, деъм! Като ги видите че прекаляват голямата ножица и това е. Отстоявате правата си и тва е.

За бога.. Като четох темата, макар че съм момиче, си давам сметка, че нашият пол са един дол дренки. Много гадни използвачки. И колкото и да ми е неприятно да го призная, май всичките ми разговори с разочаровани момчета като теб са се заключвали с това, че жените не желаят да ги обичат, а да ги лъжат, мачкат и унижават. Има нещо поначално сбъркано явно в женската природа, та не търпим да са добри с нас и пр.
Много ме натъжи темата ти.

Надявам се скоро да се оправиш и никога вече да не ти се случват подобни лайна.

Sanguine
04-04-2012, 07:12
Сега- напред. С гордо вдигната глава. Не забравяй това, което ти е се случило, не забравяй поуките, но и не решавай, че това "всъщност е животът", че всички са такива и всякога ще е така. Ами, не,няма да е. Не е толкова просто. Наранили са те, стъпкали са те, и то защото ти си позволил, но не е сигурно, че всеки път, когато се разкриеш и раздадеш, ще те ограбват така без срам. Обаче е сигурно,че ако нямаш смелостта да го направиш, ще изпуснеш много. Историята трябва да те е научила да внимаваш, но не и да се свиваш в себе си от страх, от слабост и подозрителност. Продължавай напред, а тази си оставяш зад себе си и на ухото като обица. Поотъпкваш миналото и на негово място градиш. И започни да си отглеждаш гордост и любов към себе си.


Мани ги тия врачки, стегни се. Наранили са ти сърцето, но не са ти ампутирали мозъка,нали.
Съвсем безплатно ще ти направя друго предсказание-вероятно тя ще иска да се върне при теб след време. Когато й залипсва возенето и носенето на ръце. Твое ще е решението дали отново ще си слаб.

anonymous708973
04-04-2012, 07:33
Жените не са нищо в живота ни и никоя не заслужава мъжки сълзи.

Браво бе.

Авторе, абсолютно неадекватно си реагирал в повечето случаи - ще се обяснява тя на друго момче, ти няма да я скастриш, а ще й прощаваш? Ще си режеш ръката с нож? Ще й казваш, че е егоист, а 2 секунди по-късно ще й се извиняваш? Запомни, че когато се караш с някого, не му давай личностни характеристики (ти си егоист), а окачествявай поведението му в ситуацията (постъпваш егоистично в момента). Ако реагираш така и наистина го мислиш, няма да има нужда да се извиняваш и да й тичаш подир гъза.
Не виждам защо ти е такава. На 18 години станала, държи се напълно детски и вечно е във филма. Ти си същият, затова си намери по-спокойно и зряло момиче, което няма да се прави на луда калинка.

Chacho
04-04-2012, 07:34
Пич, в една връзка можеш да дадеш много повече от няколко литра бензин и безброй прошки. Същият мухльо си като повечето, които пишат тук. Мислите си, че като си мълчите, угаждате, прощавате, подарявате, сте много добри, обичащи и всеотдайни. Еми не сте! Докато не спрете да си режете вените, да пращате слъзливи, мъченически смс-и и да си раздавате душата на кой да е още след първата седмица, все ще сте си такива.

Обичаш я, но тя теб не. Такъв е живота. Тва, че си си вложил чувствата във връзката, не я задължава да направи същото. Не можеш да й насадиш любов. Не те е използвала, а й е било гузно, че ти си бил прекалено влюбен, а тя не е имала как да ти върне. Старала се е, ама като я няма искрата, няма как да стане. Накрая е взела решение и ти е казала "не". За твое добро.

Айде псувайте ме после, че ви приказвам как да се държите и всичко било по учебник, и бизнес сделка, и безчувствено. Оправяйте се със несподелените си любови, които са ви толкова необясними. Могъл си много по-рано да спреш да й ходиш по задника, ма сам си спрял да се цениш и да мислиш за себе си. Чак сега ти е досвидяло за това, което си си причинил. Забравяй я тая, нямаш повече работа с нея. Намери си друга и тоя път си имай едно наум, че връзките са от двама души и се съсипват, ако не получават и двете страни.

r0073x
04-04-2012, 07:40
Горе-долу същата работа е и при мен - тръгнах с нея преди 3 месеца, през които се опитвам (и все още) да давам всичко от мен, но тя по незнайни за мен причини не отразява сторените от мен неща и се държи супер-безразлично с мен. Миналата седмица ме заеба в труден за мен момент, вместо да ми помогне с някой друг порведен диалог. В смисъл, не скъсахме, но тя просто си хвана гората за към тях, независимо от проблема ми (претоварване от подготовка за изпити + ядове с разни хора).

Правилото ABCDEFG и GFEDCBA явно е вярно:
A Boy Can Do Everything For a Girl
Girls Forget Everything Done and Catch Boy Again

Когато сме добри с тях, бягат при лошия. А когато той наистина си покаже рогата, почват да пискат, че всеки се отнася зле с тях и ги третират като вещи.

Irti
04-04-2012, 07:48
Браво бе.


Сега кажи, че си заслужава? Защо? Както можеш с жена (момиче).. така можеш е без жена. Нито те храни, нито те пои, нито ти помага с парите.. особено на тези години. Само ДАЙ иска (не всички.. почти) ! Ако е жена на място, ама жена с дете примерно.. това е друга тема, но и за нея не си заслужава да ревеш и да се унижаваш. Бих плакал за бебето.

В случая на автора, защо трябва да реве и да прахосва силите си по едно обикновено момиче? На тези години много рядко някоя да ти предложи някаква опора, ама разбирай да ти помогне с парите, ако не можеш да си платиш някоя голяма сметка примерно. Ако се пръкне бебе да го отгледа (те) , а не да е зависима от техните. Да умувате и двамата как да изкарате пари, а не МАМО ДАЙ!

Каква опора ще даде това момиче на тези години? Ще го гушне и ще каже "ще мине" после ще го целуне и това ще подейства? Ще подейства зад едно фалшиво лице.. вътре проблема си остава. Еми мога да се оправя и без такава.

Зряла връзка не е кафе, филми, секс и разходки!

Аз мисля, че никой не заслужава сълзите на един мъж.

Не се засягай, че лесно се палиш. Това е моето виждане и не се обиждай, ако нещо съм те засегнал.

Аз наистина се убеждавам всеки ден, че жените над 22-25 са... жени (ех.. и пак не всички). Всичко друго е плод на мозъка и заблуда за зряла връзка. Зрялата връзка идва след много време.. и аз съм минал по този път.

Щом и jghgh го натърти... прави сметка.

anonymous708973
04-04-2012, 07:55
В случая далеч не си заслужава дори едно извинение, защото въпросната очевидно е мръхла.

Точно в зрялата връзка на хората им пука за грешките обаче. Когато ти пука, спориш, караш се, убеждаваш, извиняваш се, плачеш. Не става въпрос само за цупене, после прегръдка и айде - всичко е цветя и рози отново. След като аз мога да плача, защо да не може той?
На мнение съм, че животът без човек от срещуположния пол не е пълноценен. Който каквото иска да казва. Нека чука наред, през ден да е пиян под масата или да се сбива по улицата и да се заблуждава. Ако няма пред кого да се открехнеш, на кого да се довериш и от кого да поискаш съвет, кел файда? Приятелите ти не могат да заместят момичето до теб. А ако за това момиче не си струва да плачеш, за кого?

Skullbreaker
04-04-2012, 07:55
...........................

Chacho
04-04-2012, 07:58
В случая далеч не си заслужава дори едно извинение, защото въпросната очевидно е мръхла.

Точно в зрялата връзка на хората им пука за грешките обаче. Когато ти пука, спориш, караш се, убеждаваш, извиняваш се, плачеш. Не става въпрос само за цупене, после прегръдка и айде - всичко е цветя и рози отново. След като аз мога да плача, защо да не може той?
На мнение съм, че животът без човек от срещуположния пол не е пълноценен. Който каквото иска да казва. Нека чука наред, през ден да е пиян под масата или да се сбива по улицата и да се заблуждава. Ако няма пред кого да се открехнеш, на кого да се довериш и от кого да поискаш съвет, кел файда? Приятелите ти не могат да заместят момичето до теб. А ако за това момиче не си струва да плачеш, за кого?

В живота има и други работи освен любов. Справка: "До моето първо либе"

@Skullbreaker, вината не е изцяло нейна и надали е знаела от самото начало, може и тя да е искала да се получи.

Irti
04-04-2012, 08:13
В тази крехка възраст освен да плачеш за някакви дребни проблеми.. не виждам за какво друго. И момчето да плаче, защото сте се скарали? Не знам..

Имам един приятел, който идеално замества момичето. Споделям и ме разбира повече от добре. Само дето още не съм го изчукал.. хъх.

За вашите си струва. За сериозните проблеми, като смърт в семейството си струва. За проблема, ако останеш сирак. Имам един приятел, който около една година беше без работа и му беше много тегаво. Всеки ден не спираше да търси и чат пат плачеше от безсилие и накрая намери. Беше в един вид депресия. За детето си също си струва, ама за някакво момиче, което не ти дава нищо повече от един съвет, който в повечето пъти е далеч по-слаб от другите..

Чачо го каза..

Нямам нищо против любовта и там да се обичате и т.н, но тя не храни и не дава пари. Без тези неща.. нищо не става. :)

ПС: Защо, ако момичето плаче и аз съм длъжен да плача? Че кой го кара? :)

Skullbreaker с времето болката ще изчезна и даже ще се чудиш, защо си бил с този човек и ще се смееш на себе си.

x7aZzy
04-04-2012, 08:14
Малко си се заблудил, мисля аз.

Обичал си я - тук спор няма. Но защо не си забелязал, че тя не те обича. Може би не си искал да видиш фактите, защото истината боли. И това не те оправдава. От поста ти разбирам, че мацката, едва ли не, е стояла, за да не й е гузно. Постъпила е несправедливо спрямо теб като не ти е казала "край" мноого по-рано. Ти обаче си я задушавал. И двамата сте виновни.

Правил бил ВСИЧКО за нея - това, че си й угаждал на капризите, не е израз на обич. Много хора си мислят, че е, но не е. Не ми се задълбочава. Самият факт, че търсиш благодарност за любовта си, доказва, колко незряла е била тази любов.

Всеки по един или друг начин е минал по този път. Не се самосъжалявай. Вземи си поука и давай напред. Не знам дали болката ще изчезне, но ако ти е по-леко да мислиш така - така е. Винаги боли, когато загубиш нещо скъпо за теб, но не е краят на света. И не това "всъщност е животът". Има толкова повече.

umri
04-04-2012, 08:24
Здравейте.. Имам нуждата да напиша цялата си история, да я прочетете, да вземете поуките и да разберете..

Аз съм на 19..Тя е на 18.


Всичко започна преди 1 година и 2 месеца. Всичко свърши преди 3 седмици. За мен всичко свърши днес.


Беше романтично начало..Аз я харесвах много, много тичах след нея но тя се дърпаше.. Накрая тръгнах с друго момиче и нещата се обърнаха.. Тя започна да ме иска и в крайна сметка се събрахме.. На 5-ти февруари..

И така, нещата започнаха.. Не се движиха винаги по мед и масло, не винаги всичко беше наред.. Но аз вярвах че се обичаме..
Тя ми разказа за морето, където за малко е щяла да преспи с някакъв холандец.. Не го е направила в последния момент, нещо я спряло.. Така се случиха нещата, че аз се превърнах в първия и мъж, в първия и секс..

Всичко беше хубаво, чудесно.. Семейството ми я приемаше, приятелите ми я приемаха.. Водих я на селото ми, водих я на разни места, водих я..Предложих й да дойде с мен в Германия с мой билет..

Сега запомнете, че вътрешния глас никога не греши.. И вътрешното чувството винаги е правилно.. Честно се карахме, защото усещах че не ме обича достатъчно.. Че може би не прави достатъчно..
Тя ме опровергаваше в крайна сметка, всичко ставаше хубаво.. Всичко беше наред.

Аз наистина дадох всичко за нея.. Постоянно я карах с колата из цяла София, прибирах я до тях.. Изслушвах я, разбирах я, помагах и за всичко.. Уредих й курс за матурите..

След това дойде първия голям проблем.. Отидох на бала си с най-добрата си приятелка, с която се бяхме разбрали от много много време.. Не отидох с гаджето си, защото наистина се събрахме в момент, в който нямаше как. НО какво направих аз? Взех гаджето си с мен на купона със семейството ми, представих я на всички.. Всичко беше чудесно.

Тя ми каза, че иска на нейния бал да съм с нея, че не си представя друг и че ме обича адски много..
Обаче един ден ми писа и ми заяви "Аз днес говорих с едно момче от училище и ще ходя с него на бала." .. След като сме се разбрали, обещала ми е, искала е и тн.. Естествено аз не можех да остана ненаранен.. Всичко направих обаче, ПРОСТИХ Й това и продължихме.

Мойте грешки.. И най-голямата ми грешка - Давах твърде много за нея, обичах я твърде много, зарязах твърде много неща за нея, тя не ги разбираше не ги оценяваше не искаше да ги разбере..

Преди да се събере с мен, тя тичаше след едно момче, което не й обръщаше внимание.. Когато карахме вече 6-тия месец от връзката ни, тя ми заяви че той й липсва понякога и му изпрати огромно съобщение в което му обясняваше чувствата си, но че вече било късно и тн.. Приех това, разбрах я. Простих й.

Прощаването не е хубаво нещо.. Всеки път аз палих колата, отивах до тях и правих всичко за да се оправим..
Тя бягаше, винаги бягаше.. Веднъж, след като й се обидих за нещо дори и пред погледа на родителите ми избяга от моят дом.. Просто стана от масата, излезе и се затича нанякъде..

През цялото време аз си повтарях едно и също - това е любовта, бори се за нея, това е истинската любов.. И всичко беше прекрасно, когато беше хубаво.. Когато аз нямах изисквания и претенции..

Стигна се и до този фатален ден, в който аз направих огромна грешка.
Скарахме се заради някакъв филм..Заради някаква глупост.. Аз й казах, че според мен разсъждава повърхностно върху нещата, тя се разфуча обиди се и заяви че си тръгва.. Аз заключих врата и нарязах ръката си с нож.. В израз на пълна слабост, на пълно отчаяние.. Огромна грешка, която няма да повторя никога повече.. Но тя остана в крайна сметка, в крайна сметка се разбрахме някак.. Всичко тръгна наново..

Докато не дойде и ужасния ден в който се скарахме за някаква пълна глупост по телефона... Тя ми заяви, че не можела да разбере какво иска да запише, не била сигурна какво висше иска да следва.. Аз й казах, че така или иначе малко хора си работят по специалността и ако не иска да записва има вариант да започне да работи вместо това.. Тя ми се разкрещя че не можела да повярва, че й говоря така и тн..

Този път не се обадих.. 2 дни.. Накрая се чухме.. И тя каза "Край.".. Обясни ми че се мрази за това, че въпреки всичко сега било по-важно за нея тя да си е сама, да си гледа нещата и така.. Аз плаках, молих й се.. Тя ме уби, разби сърцето ми, докара ме до дъното..

От там нататък до ден днешен направих всичко, ВСИЧКО за да я върна.. Промених се, премахнах слабостите си, започнах да мисля по друг начин за някакви неща..
Но не.. Виждахме се 3 пъти..Тя винаги казваше "не". Винаги обясняваше как след всяко каране любовта й изчезвала.. Когато й казвах, че ако истински обичаш някого нищо не може да спре да се бориш за него..Тя просто казваше "Не.".. Малко по малко разбирах, че тя всъщност никога не ме е обичала а просто е използвала връзката .. Използвала е това, че я водих навсякъде че й купувах всичко че правих всичко за нея.. Тя отговаряше на това с малко..

Тя все пак ми даваше надежди, пишеше си колко й е гадно обясни ми как я обмисляла дали да се съберем, но тъй като майка ми й звъняла, някой друг и бил звънял и това я отблъснало..
Аз направих последно усилие вчера.. Отидох казах й в очите всичко, казах че ще дам всичко за да сме заедно за да направим нещата добре.. Тя отново каза "Не"..

Тогава не издържах и й казах в очите.. "Ти си пълен егоист." .. Тя естествено ми изкрещя да не я докосвам и избяга.. Догоних я, казах й "Съжалявам че ти го казах" и тя ми заяви, че не го чува за първи път и значи наистина го мисля.. Казах й "Ей, ето ме.. Тук съм.. Това съм аз.. Какво ти казва сърцето.." .. Тя отново каза "Не.".. Тогава свалих от гърба си суитчера, който тя ми беше подарила когато се върна от Лондон (за да замине за Лондон пак аз трябваше да й помогна, да убедя да я вземат..), хвърлих й го и и казах.. "Време ти е да порастнеш".. И се махнах, махнах се..

По-късно ми се обади една нейна приятелка и ми каза "Тука имам някакъв суитчер да ти давам" и аз отговорих "Върни си го на неблагодарния човек, който ти го е дал сега.." ..

След това изпратих смс. "Можеше но не. Ти така и не се осмели да обичаш, така и не доказа че ме заслужаваш.. Сега наистина ме загуби." .

Отидох да ми гледат на карти.. Казаха ми, че молитвите ми са чути, но ми казаха че тя не е момичето за мен.. Че тя никога няма да ме обича истински както заслужавам и че няма смисъл.. От тогава се боря с това.. Боря се с болката..


Исках да разбера истината, затова тази сутрин влязох във фейсбука й.. Видях, че се сваля с онзи холандец от морето и той планира да дойде за рождения й ден, където тя възнамерява да спи с него.. Видях, че пак си е писала с този, след който тичаше.. Видях как обяснява, че много съжалявала, че много съм й лиспвал но си била взела решението и ще си го следва..

Написах едно огромно съобщение на най-добрите й приятелки, в което ги помолих да да й пожелаят успех с холандеца.. Казах им, че всичко това ще остане само един спомен.. Казах им че съм обичал истински.. И казах "Сбогом."..

Имах наистина нужда да видя тези неща във фейсбука й, защото така наистина знам че е време за "Сбогом".

Ето как след като наистина давах всичко за едно момиче, след като й подарих сърцето си, тя го сдъвка и изплю.. Аз направих някой големи грешки, но все пак ако истински обичаш някого се бориш и продължаваш...
Разбрах, че тя никога не ме е обичала.. Разбрах, че няма смисъл от повече надежда и копнеж.. Разбрах, че е време да продължа напред, да развивам себе си.. Промених се след тази връзка, промених някой лоши черти в мен.. В крайна сметка тя не го оцени и предпочете да избяга..

Най-тъжното е.. Господи, още я обичам. Блокирах я от скайп, от фейсбук..Изтрих смс-ите, снимките.. И сега просто боли.

С разбито сърце, със сълзи на очите, търсещ спасение и с огромна нужда да продължи напред но и да сподели историята си..
Искрено ваш, Т.

Като са ти гледали на карти, са ти казали нещо, което аз без пари щях да ти кажа. Че си се унижил много - унижил си се. Нищо не можеш да промениш от миналото. Единствената услуга, която можеш да си направиш, е да възприемеш преживяното като опит и да разбереш истинските си грешки и в пълния смисъл да се промениш. Не можеш да се 'промениш' за 2 седмици, да се върнеш при нея и да й обясняваш колко си се променил. Коренът на промяната е в начина на мислене и става по-бавно от това.

Достатъчно си изстрадал покрай тая. Сега е време да си развържеш хуя и да станеш по-добър човек за самия себе си.

пп. Как ше й върнеш суитчъра, бе.. Или го носи, или го дай на някой бездомен, а ако не е ползван може да мине и за подарък.

assd
04-04-2012, 08:26
Споко, след време ще ти мине. На всички им минава.
На мен ми трябваха 2 години и половина да преживея наистина голямата си любов, след която и аз бях като теб, напълно смазан, защото толкова мечти и неща не се сбъднаха, а останах предаден, но не съжалявам. За две години имах много време да помисля и да си оправя живота коренно, сега се чувствам супер и повече не правя грешката да разчитам на някого, освен на себе си.
Ще видиш, че след време само ще си спомняш хубавите неща, поне при мен е така. Успех

Irti
04-04-2012, 08:28
^ И хубавите неща също избледняват. След време забравяш, че е съществувал такъв човек.

assd
04-04-2012, 08:47
^ И хубавите неща също избледняват. След време забравяш, че е съществувал такъв човек.
Е всеки си знае за себе си, в моя случай няма да я забравя никога, защото бяхме говорили за сватба и т.н. неща, които се провалиха, а не за мимолетна някаква връзка от няколко месеца или година. Да си спомняш не е лошо, аз обичам да си спомням, все пак с този човек си имал и много хубави моменти, той е бил с теб в известен период от време. Зависи си от човека, но да мразиш е глупаво и не става, аз не можах да намразя никого конкретно, мразя само общо - всички и всеки :D

За автора - колкото и да не му се вярва, живота продължава, сега е още на 19, след 1-2 години ще го оплете със съвсем други проблеми и няма да се върти изобщо около жени, има много по-важни и сериозни неща, отколкото размисли за жени. Жените са само окраса на ежедневния живот, ако се върти света ти около жена - лошо. Всеки след това среща следващата, която е всичко, после още една, и още и така до тази, която сама ще те намери и ще е истинската. До тогава си живей живота и не изпадай в депресия, че си загубил нещо много стойностно. Не е като да не може да се преживее :)

fenasf
04-04-2012, 10:03
Тая е пълен боклук мен. Радвай се, че не сте заедно...

Bomber
04-04-2012, 12:43
Не е трябвало чак толкова да се раздаваш и да правиш абсолютно всичко за нея да и даваш всичко от себе си по-този начин тя явно те е имала за човека,който и изпълнява всяко нейно желание и нищо повече.На моменти показва някакви чувства само за да те задържи на въдицата така че другия бъди мъж и не позволявай това да се случва не и давай всичко на готово един съфорумник беше казал"на час по лъжичка"

li0n
04-04-2012, 13:19
Е, не.. Аман от такива боклуци! Мога всичко да правя, но да се държа с приятеля ми като с боклук и да го унижавам по какъвто и да било начин - НИКОГА!

Тя не те заслужава.. Не мога да ти кажа - Забрави я! , но се надявам да намериш момичето, което ще е с теб въпреки всичко и ще оценява какво правиш за нея!

npp
04-04-2012, 13:38
за съжаление светът все още се управлява от духовни служители/работници, които нямат истинска любов към останалите хора, човешката религия е причината за това жени и мъже да се оказват лоши в отношенията си към другите чрез нечисти форми на сексуалност, любов, потребност и задоволяване, и поради това немалко от нас често сме срещали: лоши колеги, лоши шефове, лоши съученици, лоши любовни/брачни партньори, лоши съграждани, и т.н., наистина на немалко хора неведнъж им се е искало да не съществуват в такъв свят, но защо трябва човек да живее заради личността на другиго, след като другият не проявява дори и уважение към него?!, живей носейки си "кръстта" сам т.е. това значи да не си пристрастен към каквато и да е неправда, защото те и децата не са виновни за това че Бог ги е създал в този свят и че са попаднали в "матрицата" на суетата, а всеки от нас някога е бил невинно дете, но колко от децата бяха превръщани в злонрави?!, някога малкото чисто и невинно момиченце сега е превръщано в женище, която е оръжие на сатанинските кроежи за нараняване на мъжки "сърца", а някога чистото и невинно малко момченце сега е превръщан в клетник на обратната сексуалност или също като оръжие за разочароване на пленени женски "сърца", обаче духовните служители/работници си продължиха да си мислят че предавайки цялото човечество на своята "духовност", едва ли не им правят някакво добро, но в сравнение с Исус и Неговите Ученици, "земните" духовници нито Спасяват, нито Изцеляват, нито Възкресяват, нито Осигуряват, нито Проповядват, но единствено "потапят" цялото човечество в голяма суета, как обаче продължават да си мислят че не са по-долу от Исус и Неговите Ученици, след като са такива очевадни суетни верчески/духовни човеци, и сега "грехът" отново го има "благодарение" на тяхното упорство, и цялото човечество отново е под греха, така че, ако се яви Ромео да не може да намери своята Жулиета и да бъдат щастливи заедно до краят на определените им от Бога дни, "какво да ги правиме децата?!" казват поне малко истински загрижените за тях, "как да ги осигуриме?!", но те дори не знаеха кой ги държи "потопени" в цялата тази суета, хората не знаят кой е същинският им враг, който се крие зад маската на: болестотворни вируси, бедствия, престъпност, кризи, неправди, злоба, генетика, и пр., дано истинският Господ Бог да освободи скоро човечеството от цялото това верческо/духовно беззаконие на човеците, които си мислят че са богове.....

"Тогава Исус продума на народа и на учениците Си казвайки: На Моисеевото седалище(т.е. на светото място) седят книжниците и фарисеите(т.е. неправедните духовни служители, които)..... свързват тежки и непоносими бремена, и ги налагат върху плещите на хората, а самите те не искат нито с пръста си да ги помръднат(т.е. но не искат да изпълняват свещеният си дълг, който е да разтоварват човеците от бремената)." Матей 23: 1-4

Chacho
04-04-2012, 14:09
Не искаме да ловим бого за рого, мерси.

Skullbreaker
04-04-2012, 15:16
Благодаря за разбирането от всички.. Моля да бъде изтрита темата, както тази страница се затваря от живота ми..

vermili0n
04-04-2012, 15:49
Поздравления за взетото решение! :)

mirin
04-05-2012, 08:29
сам си си виновен.Никой не ти е виновен, че си путка.Момичето е видяло, че може да си прави квото си иска и щом не си предприел мерки, е продължила.Лошото е, че си слаб характер и докато не го промениш, все това ще се случва.

NomNomNom
04-05-2012, 12:27
Аз само не разбрах къде тя си е правела каквото иска, според мен е твърде изкривено през призмата на ревльото, което не ми харесва /не обичам такива явно субективни разкази/, и смятам сега, за да има равновесие, да го нахраня само него.

Не те е харесвала, защото, както изглежда, си слабохарактерен и момичето е имало нужда от по-твърдо рамо.
Бил си й скучен.
Каквото и да правиш, ако се вкарваш в такива филми и си такъв, явно емоционален - не знам какво да ти кажа, но това не вдъхва никакво мъжество и няма да можеш да задържиш нито едно момиче, което се нуждае от силна подкрепа и мъжки наставления.
Тя те е питала - какво да запише, имала е нужда от съвет, защото се колебае кое й е интересно, кое й е по силите и най-вече - в кое ще има пари.
Ти - работи ...
Кво да работи, сервитьорка ли? И да не учи ? И ако 2г. изпусне, е 80% сигурно , че няма да запише никога.

Значи, видимо неадекватен и и слабохарактерен си.
Когато се колебая какво да правя и питам приятеля си, очаквам той да ми даде най-адекватното мнение от всичките ми близки, защото е малко по-дърт и е видял за какво става дума.

Та, искам да кажа, че като я обичаш, и като правиш всичко за нея, не значи, че трябва тя да те обича обратно.
И никой не те е карал да правиш неща за нея, не е като да те е хванала за гушата и е казала - дай.
Да си спрял на време.

Ако няма химия, каквото и да правиш - няма да те иска.

И защо изтъкваш само колко си дал?
Че аз не виждам нищо подходящо за момиче на 18 - правехте ли заедно интересни неща, опитвахте ли нови неща - да хванете влака и да отидете на майната си, да спите навън и да се приберете?
Или да пушите наргиле с водка разредител, примерно, и после да се смеете колко умряло е било.
Ходехте ли по купони? Умееш ли да се забавляваш?
Момичетата на тази възраст искат и човек, с когото да се забавляват, ти ако си пееш песента - ооо, аз това съм го надраснал - няма как да стане . //майка ми още не го е надраснала, какво остава за момчета твой набор, които, видимо, не се занимават с нищо сериозно.

Възмущавам се искрено от автора, защото предизвиква нападки срещу бившата му + си повдига самочувствието така.
Това изобщо не е честно.
Много се ядосвам на такива субективни текстове, ужас.
//Както казах, само него храня, за да е честно спрямо момичето.

NomNomNom
04-05-2012, 12:32
Благодаря за разбирането от всички.. Моля да бъде изтрита темата, както тази страница се затваря от живота ми..

А сега ти е гузно, защото знаеш, че имаш отговорност за случилото се, и заради това си изтри всички коментари + темата.
Познай какво.. мненията ти не са изтрити, в кешираните страници на гугъл могат да се видят // евентуално, така изтрити мнения съм си търсела.
Темата също няма да бъде изтрита.
И имаш луд късмет, че сега излизам за курс, защото имам приятелки в НМУ-то, + ти столкнах мненията и е въпрос на време да видя за кое момиче става върпос, след което да дам линк към темата ти + да те нахраня сравнително публично, защото цялата ти изява тук е нелепа.

Набиеш ли ми се още веднъж на очи, ще си отделя минутите за спане, за да те нахраня подобаващо.

Chacho
04-05-2012, 13:14
Аз само не разбрах къде тя си е правела каквото иска, според мен е твърде изкривено през призмата на ревльото, което не ми харесва /не обичам такива явно субективни разкази/, и смятам сега, за да има равновесие, да го нахраня само него.

Не те е харесвала, защото, както изглежда, си слабохарактерен и момичето е имало нужда от по-твърдо рамо.
Бил си й скучен.
Каквото и да правиш, ако се вкарваш в такива филми и си такъв, явно емоционален - не знам какво да ти кажа, но това не вдъхва никакво мъжество и няма да можеш да задържиш нито едно момиче, което се нуждае от силна подкрепа и мъжки наставления.
Тя те е питала - какво да запише, имала е нужда от съвет, защото се колебае кое й е интересно, кое й е по силите и най-вече - в кое ще има пари.
Ти - работи ...
Кво да работи, сервитьорка ли? И да не учи ? И ако 2г. изпусне, е 80% сигурно , че няма да запише никога.

Значи, видимо неадекватен и и слабохарактерен си.
Когато се колебая какво да правя и питам приятеля си, очаквам той да ми даде най-адекватното мнение от всичките ми близки, защото е малко по-дърт и е видял за какво става дума.

Та, искам да кажа, че като я обичаш, и като правиш всичко за нея, не значи, че трябва тя да те обича обратно.
И никой не те е карал да правиш неща за нея, не е като да те е хванала за гушата и е казала - дай.
Да си спрял на време.

Ако няма химия, каквото и да правиш - няма да те иска.

И защо изтъкваш само колко си дал?
Че аз не виждам нищо подходящо за момиче на 18 - правехте ли заедно интересни неща, опитвахте ли нови неща - да хванете влака и да отидете на майната си, да спите навън и да се приберете?
Или да пушите наргиле с водка разредител, примерно, и после да се смеете колко умряло е било.
Ходехте ли по купони? Умееш ли да се забавляваш?
Момичетата на тази възраст искат и човек, с когото да се забавляват, ти ако си пееш песента - ооо, аз това съм го надраснал - няма как да стане . //майка ми още не го е надраснала, какво остава за момчета твой набор, които, видимо, не се занимават с нищо сериозно.

Възмущавам се искрено от автора, защото предизвиква нападки срещу бившата му + си повдига самочувствието така.
Това изобщо не е честно.
Много се ядосвам на такива субективни текстове, ужас.
//Както казах, само него храня, за да е честно спрямо момичето.

Казахме му го и според мен тва е основния проблем. Но и мацката е могла да го отреже много по-рано, вместо да го крепи на заблуди. Тва според мен не бива да изпада от полезрението.

anonymous708973
04-05-2012, 15:18
Момичетата на тази възраст искат и човек, с когото да се забавляват, ти ако си пееш песента - ооо, аз това съм го надраснал - няма как да стане . //майка ми още не го е надраснала, какво остава за момчета твой набор, които, видимо, не се занимават с нищо сериозно.

Идея си нямаш колко си права.
Не обичам да ми се правят на сериозни и на много зрели. Искам да си купим сладолед, да седнем на тревата и да го омацам по носа със сладолед, след което той да ме хване и да ми омаже цялата физиономия. И да се смее с мен. <3

fenasf
04-06-2012, 22:16
А сега ти е гузно, защото знаеш, че имаш отговорност за случилото се, и заради това си изтри всички коментари + темата.
Познай какво.. мненията ти не са изтрити, в кешираните страници на гугъл могат да се видят // евентуално, така изтрити мнения съм си търсела.
Темата също няма да бъде изтрита.
И имаш луд късмет, че сега излизам за курс, защото имам приятелки в НМУ-то, + ти столкнах мненията и е въпрос на време да видя за кое момиче става върпос, след което да дам линк към темата ти + да те нахраня сравнително публично, защото цялата ти изява тук е нелепа.

Набиеш ли ми се още веднъж на очи, ще си отделя минутите за спане, за да те нахраня подобаващо.

Ти в ред ли си бе, откачалко :O Такава олигофрения пък не бях чел. Толкова ли си зле, че да сталкваш/да ровиш в личния живот на човек, който е решил да сподели историята си в интернет форум? Кого ще храниш, кого ще проследяваш, ти от тайните служби ли си? Бахти деградиралото същество, то дори човек не си :(

musicinmyveins
04-07-2012, 08:49
А сега ти е гузно, защото знаеш, че имаш отговорност за случилото се, и заради това си изтри всички коментари + темата.
Познай какво.. мненията ти не са изтрити, в кешираните страници на гугъл могат да се видят // евентуално, така изтрити мнения съм си търсела.
Темата също няма да бъде изтрита.
И имаш луд късмет, че сега излизам за курс, защото имам приятелки в НМУ-то, + ти столкнах мненията и е въпрос на време да видя за кое момиче става върпос, след което да дам линк към темата ти + да те нахраня сравнително публично, защото цялата ти изява тук е нелепа.

Набиеш ли ми се още веднъж на очи, ще си отделя минутите за спане, за да те нахраня подобаващо.
К'во ми се вживяваш на няква много лоша дето ше преследва хора и ше ги излагаш публично бе?Пахаххахаха...Имаш късмет,че момчето е някво скромно и вероятно наживо нищо няма да ти каже,щот ако попаднеш на някой по-така ше те направи на 2 стотинки най-малкото,защото МЪЖЕТЕ мразят някви п*тки да им се правят на много страшни.И като гледам май май ти е супер натоварен живота и щом имаш време да "столкваш" постове и профили в някав си форум.Ае "столкни" ме и мене да ме намериш.Ако имаш приятелки и в мойто даскало добре дошла си ;*
off topic: Срамота е момче да се излага по тоя начин.Нищо де.За урок ще ти е.Не искам да повтарям @irti и @chacho - те са ти го казали достатъчно изчерпателно.А с времето ще ти мине.Засега обаче нищо не можеш да направиш освен да си живееш живота - на 19 си все пак ; )

SisiStrange
04-07-2012, 16:13
И аз не видях трагизма, нито голямата любов. Това, че си втълпяваш, че обичаш някого и си играеш на саможертви в името на любовта няма нищо общо. Хората, които са наистина един за друг и се обичат се подкрепят, помагат си, говорят си, излизат, смеят се... Не е всичко драма, драма, драма. Щом е харесвала други момчета, какво точно си очаквал? Значи тя пише любовни излияния на друг мъж пред тебе и ти седиш и я разбираш? Ми не, ако моя приятел направи така, ще го скъсам. Честно. Едно, че е зверски анти-мъжка реакция и две, че все едно въобще не ти дреме. Един човек на място (дори не казвам мъж, защото това и за жените е в сила) ще и хлопне вратата и ще я прати да си върви при другия. Никой дума да не казва за голямата любов, защото това някой да ти се катери на главата и да се моли драматично на друг пред тебе е чиста гавра. Само много, ама много жалък субект няма да реагира никак, че и ще я разбира, моля ти се.

Мен също ме впечатли съвета да била ходела на работа. Щом е попитала за специалност, значи иска да учи. От теб се иска да я подкрепиш. Да и дадеш съвет, да и дадеш мнение. Да си до нея, каквото и да реши. Да и помагаш в ученето. Да следиш за изпитите и. В такива неща се изразява ИСТИНСКАТА любов. Не в мрънкане, лежане по корем, докато ти стъпват по главата, молби и прошки.

Във възгледите ти и въобще в маниера ти има нещо много сбъркано. На твое място бих потърсила професионална помощ. Боже... скарали се били за филм и той си накълцал ръката. Логика... Ако някой ми разиграе такава сцена, ще ме е страх от него, честно.