PDA

View Full Version : Вашият избор?



Tqnko94
04-04-2012, 17:46
Здравейте,въпросът ми е към дамите. Бих искал да им задам въпроса: Ако един мъж е корав (ходи на фитнес) с големи ръце,но не е най-големият красавец на света би ли могъл да ви плени още с първия поглед,ще привлече ли вниманието ви дори и да не ви е много симпатичен?

ShtrudeL
04-04-2012, 17:58
Не.
Не се комплексирай.
Неувереността отблъсква.

Иначе не се кефя на мускулести пичаги, които приличат на гардероби. Може да е със добре оформено (стегнато) тяло просто, но нищо по-фрапиращо. + това теЗ напомпаните са ниски, набити и груби и не искам да ме гушка скалисто тяло. ^^

TheBeliever
04-04-2012, 17:58
Не, не би могъл.

paradosou
04-04-2012, 18:14
Тц. Тва, че изглежда мускулест, невинаги значи, че не му изневерява силата :Д По принцип не си падам по мускулести, харесва ми когато е леко загатнато.

an0nimn0
04-04-2012, 19:02
Не. ( 10 )

NambyPamby
04-04-2012, 19:02
Не се комплексирай.
Неувереността отблъсква.

Това. Инак това, че не си привлекателен за една не значи, че си непривлекателен за всички. По-важното е да имаш чар и да си лъчезарен. И да си вярваш, нда. Язък за усилията, които си полагал за външността си, като не можеш да се презентираш като хората.

melany12
04-04-2012, 19:04
всеки има различен тип.Лично аз няма да ме привлече,ако не е хубав,но моята приятелката за разлика от мен -харесва точно такива : )

Sanguine
04-04-2012, 19:53
Не ме привличат двукрилни гардебори, пълни с химия. А ако го зърна(или го направи на мен) да буботи "Пипни тука,пипни бицепс" направо се задушавам от смях. Иначе мъжете, които биха ми хванали окото, нямат строго определен тип нито за коса, нито за цвят на очи, телосложение или дори правилни и красиви черти на лицето. Всичко е до походка, поглед, излъчване,държание. Не очите, а погледът, не дрехите,а излъчването, не обиколката на бицепса,а движенията му, не чертите на лицето,а изражението.

А ако когато се запознаем се окаже симпатичен, умен и т.н. ред други качества, които идват далеч преди външния вид в класацията, няма да ме интересува грозноват ли е, кльощав ли е и др. Външният вид е просто бонус.

smilelady
04-05-2012, 07:04
Ами не...не обичм много напомпаните...някак изкуствено ми изглеждат :)

justasmile
04-05-2012, 11:30
Не.
Не се комплексирай.
Неувереността отблъсква.

Иначе не се кефя на мускулести пичаги, които приличат на гардероби. Може да е със добре оформено (стегнато) тяло просто, но нищо по-фрапиращо. + това теЗ напомпаните са ниски, набити и груби и не искам да ме гушка скалисто тяло. ^^

+1 ! същото щях да напиша ;дд

LeprikonA
04-05-2012, 12:39
Не ме привличат двукрилни гардебори, пълни с химия.


е това е вярното изречение. да не казвам голяма дума, но никога не съм харесвала момче, дори случайно по улицата да съм го видяла и да ми е направил впечатление, който да е баш двукрилен гардероб, отблъскващо е.

ivcheto0o
04-05-2012, 14:27
Не.
Не се комплексирай.
Неувереността отблъсква.


Напълно съм съгласна.Сигурна съм че ходенето на фитнес и това че не си най-големия красавец не са ти най-големия проблем-не е това нещото което привлича вниманието.

anonymous708973
04-05-2012, 15:05
това теЗ напомпаните са ниски, набити и груби и не искам да ме гушка скалисто тяло. ^^

Мда.
Харесват ми големите ръце и рамене, разбира се, но описанието "корав" не ме кефи.
И не съм благотворително дружество, че да приемам "не много симпатични".

xoxi
04-05-2012, 17:06
Аз лично предпочитам по-клечковидни. :D
Големи мускули и непривлекателно лице - не бих се впечатлила, ако срещна такова момче на улицата.

horacio
04-06-2012, 06:40
Ами не...не обичм много напомпаните...някак изкуствено ми изглеждат :) < мдам ;д 1о букви

fenkaaa
04-06-2012, 08:00
Лично мен не, харесват ми мъже с мускули,но не съм им фенка.

sapphire5
04-06-2012, 08:37
Зависи. Няма да му гледам само " големите ръце" .

SmilezZz
04-16-2012, 13:59
Всеки си има някакъв чар, така че е тъпо да обсъждаме тая тема. Пък и всеки с вкуса си. Мен принципно не ме кефят някакви мускулести , но пък ако ми е симпатичен - защо не?