PDA

View Full Version : Програма на С++ ?



galab
04-04-2012, 19:48
Много ви моля за помощ .. утре ще имам контролно по програмиране и се сдобих с условието на задачата, а тя се оказа доста трудна .. та въпроса ми е може ли някой който ги може тия неща да я напише да я поразуча ? Ето го и условието:

1.Трябва да се разработи програма за управление на автомобилен салон.
2.Един автомобил може да се опише в системата чрез БУКВА (char), разход на 100км (float) и година на създаване (int).
3.Да се напишат методи за създаване, изтриване и принтиране на даден автомобил.
4.Да се напишат методи за принтиране и изтриване на масив от автомобили.
5.Да се напише метод "справка" колко от наличните автомобили в даден масив са под избрана година.
6.Да се тества приложението с 3 примерни автомобила.
ЗАБЕЛЕЖКА: Не е необходимо да приемате данни от потребителя. Използвайте "hardcore"-нати в системата.

Ако някой успее да напише нещо, каквото и да било, дори и да не е цялата .. примерно първите 2 точки или нещо такова ще съм му задължен много дълго време .. Благодаря предварително! : ))

MaGuSs
04-05-2012, 12:03
Ти въобще имаш ли си на понятие на каква програма трябва да го правиш това :D?

Седни си на четирибуквието, слушай в час и няма да имаш проблеми или пък се рови в нета за уроци, а не чакай на готово.

galab
04-05-2012, 17:20
пич я по-спокойно ... ти май имаш проблем с четенето или нещо такова ... написал съм, че трябва да е на С++, ако знаеш кво е тва де .. а може би за да питам има причина, а? щом нямаш да ми кажеш нещо по същество няма нужда да пишеш нищо. : ))