PDA

View Full Version : ...3 въпроса?



moni010498
04-04-2012, 19:11
1.Как да провериш дали имаш лош дъх? (като изключим да питаш някого)
2.Можеш ли да си с дъвка докато се целуваш?
3.Когато се целувате с някого усещате ли му духа? Какво ще кажете хубав ли е или не?

moni010498
04-04-2012, 19:21
Айде де толкова ли са ми сложни въпросите :(

Извинете на трети въпрос съм объркала -->дъха.

broken-barbiee
04-04-2012, 19:21
Можеш да си с дъвка докато се целуваш ако мислиш, че можеш да се целуваш достатъчно добре, за да не глътнеш дъвката или тя да не отиде в устата на човека, с който се целуваш. И да, когато се целуваш с някого му усещаш дъха особено ако е лош.

moni010498
04-04-2012, 19:33
и какво бихте направили когато този срещу вас има лош дъх или пък вие?

broken-barbiee
04-04-2012, 19:59
Ако аз имам лош дъх няма да го целуна 100%, но ако той е с лошия дъх може би ще го търпя. Не съм сигурна, защото не ми се е случвало да се целувам с някой с лош дъх, но никога не е късно.. :D

cheburashka
04-04-2012, 20:47
Целувала съм се с дъвка, доста пъти даже, обаче ако става въпрос за по-страстни целувки, може да стане инцидент. :D
И да, дъхът се усеща винаги.

don't say anything.
04-05-2012, 05:52
Можеш да си с дъвка докато се целуваш ако мислиш, че можеш да се целуваш достатъчно добре, за да не глътнеш дъвката или тя да не отиде в устата на човека, с който се целуваш. И да, когато се целуваш с някого му усещаш дъха особено ако е лош.

Това не е така. На първите ми няколко целувки даже помня, че бях с дъвка и нищо не стана.
А сега почти постоянно съм с дъвка, когато се целувам. Някак свикнах с тях и постоянно ги дъвча.
Дъхът винаги се усеща, ако аз съм с лошия дъх (което няма как да стане, защото имам отлична хигиена),
все пак ще дъвча я дъвка, я бонбон ще взема.

dream1707
04-05-2012, 06:17
Лошия дъх по принцип идва главно от стомаха, така че дори и да си миеш зъбите и да имаш супер добрата устна хигиена, не е изключено някой път да имаш и лош дъх .. Аз най-редовно дъвча дъвки, нямам лош дъх по принцип, имам, бих казала, отлична устна хигиена, но проблемите ми със стомаха ми предизвикват някой притеснения и обикновено се подсигурявам по тоя начин. Можеш да си с дъвка, но е малко неудобно, трябва да я пазиш да не попадне в устата на другия или да не я глътнеш, но се свиква с времето. Винаги се усеща дъха, ако е лош просто е нещо ужасно...

bloodyF
04-05-2012, 08:46
1.Как да провериш дали имаш лош дъх? (като изключим да питаш някого)-сложи си ръката пред устата, дъхни и ще усетиш
2.Можеш ли да си с дъвка докато се целуваш?-да
3.Когато се целувате с някого усещате ли му духа? Какво ще кажете хубав ли е или не?-да, зависи от човека

а ако някой има лош дъх-''искаш ли дъвка'' и готово

justasmile
04-05-2012, 11:17
1.Как да провериш дали имаш лош дъх? (като изключим да питаш някого) дъхваш си на ръката, която е пред носа ти ;дд
2.Можеш ли да си с дъвка докато се целуваш? Да, може ;дд на мен едни от първите ми целувки бяха с дъвка или с едни бонбончета (така се случваше все ;дд) и дъвката си остава на зад.. на мен не ми беше проблем ;дд
3.Когато се целувате с някого усещате ли му духа? Какво ще кажете хубав ли е или не? еми докато се целувате точно не - но например, ако е ужасно лош - ще се усети ;дд понеже бившия ми все с дъвки се целуваше и беше приятно - свежо. А после като спре целувката (и човека срещу теб и ти) все ще си дъхне в лицето (няма как) ;дд

Надявам се, че помогнах (; аз си спомням преди първата ми целувка какъв зор беше ;дд

moni010498
04-05-2012, 11:22
А бихте ли скъсали с гаджето си заради лошия му дъх?

RalittyYy
04-05-2012, 14:51
Не ! Но зависи де, ако всеки път е с лош дъх бих му казала по дискретно да вземе някакви мерки

anonymous708973
04-05-2012, 16:25
1.Как да провериш дали имаш лош дъх? (като изключим да питаш някого)
2.Можеш ли да си с дъвка докато се целуваш?
3.Когато се целувате с някого усещате ли му духа? Какво ще кажете хубав ли е или не?

1. Приближаваш си ръката до устата и дъхваш в нея, така дъхът ти се връща обратно към носа. Не е идеален метод, но е добре.
2. Да, не е никакъв проблем. Въпросът е да си я забиеш в една от бузите или да си я залепиш зад горния ред зъби.
3. Усеща се, естествено.

Нямам идея какво бих предприела, ако човекът до мен има кофти дъх. Много ме съмнява да му кажа, как се казва такова нещо?
don't say anything, ако ще идеална да ти е хигиената, пак може да имаш лош дъх.

don't say anything.
04-06-2012, 06:12
don't say anything, ако ще идеална да ти е хигиената, пак може да имаш лош дъх.

Колкото и странно да ти звучи - нямам.
Дори сутрин, дъхът ми е НАПЪЛНО нормален.

bloodyF
04-07-2012, 12:11
оф тя каза че може , а не че имаш
-.-

Зайче..
04-07-2012, 12:14
И аз имам един въпрос, доста странен и сигурно смешен. :D Когато човек хълца може ли след това да има лош дъх, защото то нали пак от стомаха идва? :D