PDA

View Full Version : уголемени срамни устни



randi
04-04-2012, 19:17
така, влизам да се къпя сега и изведнъж виждам как сраамните ми устни са супер големи ... някой да има представа от какво може да е, че съм се панирала доста ?

Goddess
04-04-2012, 19:38
Кога за последно прави секс ?

randi
04-04-2012, 20:15
в понедник сутринта ... обаче е подуто и отпред при клитора, щипе при допир и е доста чувствително

DragonLady
04-04-2012, 20:26
Пазихте ли се? И попринцип пазите ли се? Имам в предвид презервативи, не другите методи.

Goddess
04-04-2012, 20:27
Ако е бил малко по-груб секса, ако сте го правили с презервативи, които принципно не сте ползвали преди, или пък си била по-суха и мястото се е прежулило....а може даже и да не е свързано със секса..просто варианти много. Ако до утре не ти се оправи, при всички положения ще трябва да идеш на лекар.

randi
04-04-2012, 20:51
а понеже знам че така става от протъркване, и наистина е жероятно да е от това, но може ли да стане толкова време след акта, защото жчера и онзи ден го нямах

Goddess
04-04-2012, 21:19
Ами не знам да ти кажа, не ми се е случвало и не искам нито да те стряскам, нито да те успокоявам напразно. Но ако сексът е бил с презерватив или поне с постоянен/сигурен партньор, мисля че няма нужда да се плашиш толкова. И все пак, както ти казах и по-горе, ако не се оправи до 1-2 дни, иди на лекар.

randi
04-04-2012, 21:23
еми да, с постоянен партниор и с презервативи които винги сме ползвали,.. имам добра лична хигиена и не знам от какво може да е. утре ако е така отивам на лекар просто исках да видя дали на някой му се е случвало. мерси :)

randi
04-04-2012, 21:24
единственото което се сещам е че взех нови ежедневни превръзки и днес бях с тях

Goddess
04-04-2012, 22:00
единственото което се сещам е че взех нови ежедневни превръзки и днес бях с тях

А, виж, възможно е и от това, особено ако са ароматизирани..

DragonLady
04-04-2012, 22:02
единственото което се сещам е че взех нови ежедневни превръзки и днес бях с тях
Ако не си ги ползвала преди, е твърде възможно да е от тях. И преди бях чела за момиче, което се подуло от използването на нови за нея превръзки. Спри да ги ползваш най-добре. Интимни бани със смрадлика би трябвало да облекчат положението.