PDA

View Full Version : Не заслужавам ли и аз малко щастие..



nadetee
04-04-2012, 19:53
Момиче съм, на 16 години (почти 17). Не се влюбвам често, но случи ли се не се отказвам лесно. И от там идват всичките ми разочарования. Последната година се случи два пъти. Беше брутално за мен. Нали се сещате, как са различни и после БАААМ - прецакват те. И двата случая бяха с момчета на моите години. И след тях си казах, че няма смисъл да се забърквам с който и да е. Да! Но се появи той. 4 години по-голям, умен, видял неща от живота.. Определено има какво да ми даде. Целият проблем идва от това, че се занимаваше с една от ПРЕДИ близките ми приятелки. Тя го харесваше, мисля че още има нещо към него (не съм сигурна). Най-правилното решение е да говоря с нея, да се изясним. Но ако ми каже, че имам чуства... нямам право да съм с него нали ? Но пък от друга страна.. Винаги мисля за другите, винаги те да са добре.. Ами аз ? Аз кога ще съм щастлива ? Ако винаги се съобразявам със всички няма да дойде моето време.... Ох, не знам хора много съм объркана.. Имам нужда от добър съвет определено..

valdesbg
04-04-2012, 20:03
Хващай за ушите тоз момък и другото да не ти пука. Той е свободен, ти си свободна => това е всичко, което има значение.

С таз девойка няма какво да си приказваш. Не те бърка какви насекоми има в стомаха си. Както и нея не я бърка твоите какви са.

a1a2b3v
04-04-2012, 20:08
Виж сега без значение е дали го харесва, ако той харесва теб. Нали се сещаш, че за 1 връзка трябват 2ма. Всеки има право да бъде обичан и да обича, включително и ти, така че не съм сигурна дали трябва да се съобразяваш с нея. Ако ти е толкова важна като приятелка може да поговориш с нея, ако не направо действай. =)
Успех.

djipsito
04-04-2012, 20:11
И право имаш и избор имаш. Просто трябва да решиш дали след разговора ти с нея, ще предприемеш нещо с него или не.
Моя съвет е да не се съобразяваш чак толкова (личен опит..)

nadetee
04-04-2012, 20:17
Страхотни сте, благодаря ви! Това имах нужда да чуя. Споделих на приятелки, които също са и нейни приятелки. Единственото, което чух беше " Егати педофила. " Никаква подкрепа от никъде, еб**и и хората. Писна ми да мисля само за другите и за тяхното мнение. Сега идва ред на егоизма. Благодаря ви много :*

melany12
04-04-2012, 20:17
не се съобразявай милаааа: ))) когато гледаш да угодиш на околните,никой не ти отвръща това най-добре АЗ го знам ..така ,че ако си поговориш с нея ще направиш грешка..Бъди щастлива,Господ ти дава момче след всички разочарования,недей да пренебрегваш нуждите си и хич да не ти пука кво ще каже бившата ти приятелка или там квато е..

horacio
04-04-2012, 20:24
За кво ще се съобразяваш, няй-малкото че ако беше някой друг на твое място хич нямаше да му пука. Живей си и си се кефи.

changedthewayukissme
04-04-2012, 21:47
Това,да се съобразяваш с другите ще е една голяма грешка,която можеш да направиш!
Ако и двамата се харесвате какво значение има момичето дали все още има чувства към него..