PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията.



DrinkingAlot
04-04-2012, 21:02
С приятелката ми наскоро започнахме да водим полов живот и тогава се появи моят проблем, отначало всичко върви добре, аз съм в ерекция, всичко точно, но когато сложа презерватива, замирам, губи се всичко и след това ми е трудно отново да го "вдигна". Не ми казвайте, че се притеснявам и тем подобни, отпуснат съм и се чувствам добре, интересува ме дали може да е здравословен проблем.Ако има някакво значение, на 21 години съм. Благодаря предварително.

DragonLady
04-04-2012, 21:28
Когато слагаш презерватива боли ли те? Ако има болка, значи се протрива главичката, и заобикалящата я кожа. Затова и спада, а после едва се дига.
Ако не е протриване, значи всичко е в главата ти.

DrinkingAlot
04-05-2012, 08:09
Мне, нямам никакви проблеми когато слагам презерватива. Интересува ме дали може да е здравословен проблем.

besso
04-05-2012, 11:08
И на мен ми се случваше с първото гадже, падаше ми като си събличаш дрехите или като си слагах презерватив. Проблема е психологически. Отскоро го правите и още се притесняваш, дори да не си наясно, че е така. Споко, с времето ще се оправиш.

Aku7ab1
04-05-2012, 11:32
Аз имам въпрос пич. С предишната Аверка ссъс или без го правехте.
Понеже аз със последните 3 аверки дето съм излизал за п одълго време е било всеки път без. Ако сложа презерватив мнее FAILLLL. Просто чувството е толкова поразлично. Дори и да си със супер тънките и бла бла квито и да са там разликата е огромна.Поне аз я усещам така де.
Ако с предишната си бил без презерватив миии обеди си гаджето да мине на противозачатъчни. Има доста добри на билкова основа но да отиде на генеколог да и предпише той най добре. Хем излиза по евтино и хем е по приятно и за двама ви.

DragonLady
04-05-2012, 21:03
обеди си гаджето да мине на противозачатъчни. Има доста добри на билкова основа но да отиде на генеколог да и предпише той най добре. Хем излиза по евтино и хем е по приятно и за двама ви.

Ти не си добре!!!
Такова нещо като противозачатъчни на билкова основа НЯМА!!! Противозачатъчните са хормони, подтискащи овулацията на жената. Образовай се малко: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=304

MagicSmiles23
04-13-2012, 08:34
миии обеди си гаджето да мине на противозачатъчни. Има доста добри на билкова основа но да отиде на генеколог да и предпише той най добре. Хем излиза по евтино и хем е по приятно и за двама ви.
Не тровете момичето! =(

me_gustas_tu
04-14-2012, 15:04
И аз смятам , че без презерватив удоволствието е много по- голямо и самото изживяване е по-различно. Казвам го като мое мнение, а и приятелят ми мисли така(все пак той ми предложи да пробваме така, въпреки че първоначално не бях навита, защото само си мислех как сигурно ще забременея, как ще свърши в мен без да иска и т.н.) Той не губи ерекцията си така да се каже, когато си сложи презерватив, но споделя, че не е толкова приятно с него, затова сега разнообразяваме преди да свърши и го правим известно време без. Моят съвет е да поговориш с приятелката ти и ако ти има известно доверие, да пробвате така и да го правите без. Ако не и хареса- продължете с презервативи. :) Нямам си на представа дали е от твоята нагласа, тъй като сам казваш, че не е на психическа основа, но все пак смятам, че с времето и това ще отмине, стига човека до теб да знае как да те възбуди по правилния начин, който да е много силен, независимо дали си или не си с презерватив. Успех:)

me_gustas_tu
04-14-2012, 15:06
МММ.. друго нещо, току що прочетох nick-а ти.. drinkigalot .. Понякога от алкохола не може да го вдигнат хората, just sayin`:D