PDA

View Full Version : Дали ще ми дойде?



roshlichka
04-04-2012, 22:01
Здравейте! След месец ще ходя с родителите си за около 10 дни до Германия и Франция, но по моя сметка 2-3 дни след като се върна трябва да ми дойде.. таа въпросът ми е от смяната на климата има ли вероятност да ми дойде докато съм там и да ми се провали ваканцията? И ако да: мога ли по някакъв начин да го забавя с няколко дни или поне да намаля кръвотечението, защото ми е малко повече. Чувала съм за витамин С, но не знам как се взима.. чувала съм също и за хапчета с желязо или ако знаете нещо друго, мооля ви помогнете ми. :)

DragonLady
04-04-2012, 22:07
На мен лично ми подрани със 1 сед. и половина лятото заради пътуване, но дали това ще стане при теб няма как да разберем. Най-добре не се тъпчи с хормонални таблетки за изместване на цикъл, пък и те са само с рецепта от гинеколог. А ако стане фал и ти дойде докато си в Германия, ампули витамин Ц и витамин К помагат, по 1 на ден и от двете , ако е по силно течението по 2, но от малките да не се предозираш! Пробвала съм я тази "рецепта" затова си позволявам да я препоръчам и на теб, НО имай в предвид, че следващата менструация може да по-обилна и по продължителна, дори да има и съсиреци - ефекта от преждевременното намаляне на кръвотечението от предната М.; матката не е успяла да изхвърли всичко, затова един вид си наваксва за предният месец.

roshlichka
04-04-2012, 22:27
Благодаря ти много, ще го имам предвид.

TheBeliever
04-05-2012, 11:57
матката не е успяла да изхвърли всичко, затова един вид си наваксва за предният месец.

Ако наистина ефектът е такъв, какъвто го описваш, не искам да си представям последствията от задържането на мъртвата тъкан за цял месец. Перфектната среда за развитие на инфекции.

mileycyrus1992
04-06-2012, 08:38
ами и аз знам за витамин С,ама пробвах и не става поне при мен :(((
От климата със сигурност ще ти дойде по рано, поне така мисля
То понеже на организъма промяната ще е рязка ще ти тече по малко ,
поне при мен беше така :)

roshlichka
04-06-2012, 22:02
Оххх.. дано да е по-малко, защото не искам да си провалям екскурзията.