PDA

View Full Version : Гонорея..какво да взема?



trifon9191
04-05-2012, 06:39
Така разбрах,че имам гонорея излиза ми жълта течност от пениса и ми пари и прочетох,че е това ..какво да взема кажете

amnessia
04-05-2012, 18:44
Отиди на лекар , вземи си направление , направи си изследвания и тогава ще ти кажат какво да пиеш !! В аптеката няма да ти дадат нещо за гонорея без рецепта..

DragonLady
04-05-2012, 20:03
Отиди на лекар , вземи си направление , направи си изследвания и тогава ще ти кажат какво да пиеш !! В аптеката няма да ти дадат нещо за гонорея без рецепта..

+1
десет буквиииии

draid
04-05-2012, 20:19
Ами не е задължително да е гонорея/трипер, така че отиваш при личната искаш направление за уролог и отиваш при него. Той те изслушва/преглежда. Вероятно ти казва да дойдеш сутринта и да му донесеш първа урина или еякулат за ДНК изследвания. Вероятно изследванията са около 50-60 лв. Обаче обикновено тестовете може да се пуснат и за хламидии тъй като заболяванията са съпътстващи. След като излязат резултатите ги носиш на чичко доктор. Той преценява какво да ти даде. Може да гълташ на веднъж голяма доза да речем 2гр или пък да пиеш хапчета 15-20 дни, това си го решава доктора де не им разбирам много. След това ако симптомите са изчезнали се прави нов тест. Ако е положителен се продължава лечението и т.н.и т.н. Обикновено се дават силни антибиотици, които могат да предизвикат гъбички доколкото знам,та може да ти изпишат и някакъв мехлем. Това общо взето е системата на лекуване на повечето венерически заболявания, направи си сметка дали може сам да се излекуваш.