PDA

View Full Version : Към момичетата: странни отношения с приятелка.



nikipp
04-05-2012, 11:42
Здравейте,
Искам да попитам най-вече момичетата за отношенията ми с моята най-добра приятелка. Та ние се познаваме от вече близо 2 години и сме си много близки, казваме си всичко, помагаме си в трудни моменти и т.н. Накратко... уважаваме се и си допадаме, разбираме се много добре. Отношенията ни обаче са малко странни. По-близки сме си отколкото е нормално за едни приятели. Скоро не ни се е случвало, но преди като ходехме по купони и сме някъде примерно и трябва да се спи, винаги сме спали заедно, и то не един път... много пъти се е случвало. Не сме правили секс, но може да се каже, че сме си пускали ръце под завивките, гушкали сме се и т.н. но секс в истинския смисъл на думата не сме правили. Много хора като ни гледат отстрани ще кажат, че сме гаджета, защото сме си по-близки от нормалното, дори са ни питали дали сме. Прегръщаме се, целувки по бузата... През тези 2 години аз имах 2 приятелки, нищо кой знае колко сериозно, тя разбира се знае за тях. Тя също, в момента дори си има сериозен приятел, преди това също беше излизала с други момчета. Сега напоследък не се виждаме всеки ден, поради различни ангажименти, пък и приятеля й..., но допреди известно време бяхме почти всеки ден заедно. Сега откакто си има сериозен приятел, се съобразяваме и не си позволяваме на места, където има негови и наши познати да правим такива неща, но когато сме само двамата... не че правим кой знае какво, но... наскоро ми направи смучка на врата... :D :D Идея си нямате какви неща съм измислял за пред приятели, щото не идва да кажа истината... :D :D :D

Въпроса ми е... Тя дали изпитва нещо към мен? Никога не сме говорили по този въпрос. Просто става нещо малко по-интимно, но не говорим за това. Много странно, но факт!

Та какво Ви е мнението? Аз не знам всъщност какво изпитвам към нея... Наистина... От една страна ми е като някой много близък човек, като роднина, бих направил всичко за нея. От друга понякога ми се иска да правим бурен и див секс. :D :D Не изпитвам и ревност заради приятеля й, радвам се, че се разбират и тя е щастлива с него, което е странно, защото аз по принцип съм ревнив.

TheBeliever
04-05-2012, 11:49
Вероятно те харесва, но не иска връзка с теб. Приятни са й закачките и лекия флирт, който си поддържате, но нищо повече. И аз съм имала подобни отношения с приятел.
Най-добре не се задълбочавай в размисли са естеството на отношенията ви защото ще се вкараш в някой филм и ще развалиш всичко.

li0n
04-05-2012, 12:12
Тя пък и тя.. Ако и беше толкова "сериозен" приятеля, нямаше да се занимава с теб изобщо! :)

LeprikonA
04-05-2012, 12:34
подкрепям идеята, че "сериозен" приятел хич не е думата. възможно е да има симпатии към теб, а и ако сте малки да се чуди дали няма "да разбие такова хубаво приятелство". вземи подхвърли нещо по темата като сте заедно пак двамата, нещо не много ангажиращо, колкото да поразбереш каква е почвата. ако имаш намерения и мераци за нея де. ако не - здраве да е.

djipsito
04-05-2012, 13:47
И аз съм така с моя авер. Е, чак ръце не сме си пускали, най-много аз да го обарам по задника... и смучки не съм му правила, ама сме си близки. Таа... почти съм убедена, че той ме възприема както ти нея. А аз го възприемам като.. ми само приятел. В смисъл нямам нещо повече към него, въпреки близостта ни.

Chacho
04-05-2012, 14:22
Кво им даваш да та пипат и да си играят с теб, като нищо не искат? Пипаш - плащаш. И аз имах една, дето ми се чеплезеше на хуя, ма не искала нищо сериозно. Първите пъти се чуди що й не давам да ме целуне, сега си знае мястото. Не им давай да те разгирават.

ivcheto0o
04-05-2012, 14:22
Не мисля,че има нещо към теб,въпреки това че сте близки и т.н.Но пък нищо не пречи да седнете и да се разясните.

anonymous708973
04-05-2012, 15:07
Кво им даваш да та пипат и да си играят с теб, като нищо не искат? Пипаш - плащаш. И аз имах една, дето ми се чеплезеше на хуя, ма не искала нищо сериозно. Първите пъти се чуди що й не давам да ме целуне, сега си знае мястото. Не им давай да те разгирават.

Ама на него явно му харесва положението.

Пич, никакви най-добри приятели не сте. Ама никакви.

melany12
04-05-2012, 16:20
ми напълно е възможно да има някакво влечение към тебе,но ако не се дразни за приятелката ти,значи не е нищо сериозно.Винаги съм си мислела,че няма истинско приятелство м/у момче и момиче,не знам..може и да се закача с тебе само,но аз лично ако НЕ харесвам най-добрия си приятел няма да тръгна да му правя смучки и т.н

nikipp
04-05-2012, 18:11
Не мога да кажа, че не ми харесва тая близост. Просто на моменти ми се струва наистина не на място, заради приятеля й пък и аз от известно време съм насочил усилията си към едно друго момиче, с което има една нечовешка драма :D

Chacho
04-06-2012, 10:06
Ти целия си една нечовешка драма. Реши се кво искаш и спри да се държиш като нечия играчка. Ако те кефи тая - еби го у гаджето и я накарай да взима решение. Ако другата те кефи, гони си я нея и си избий филмите, че май сам си ги създаваш.

jghgh
04-06-2012, 11:34
Чачо, малко насилваш нещата пак :D Всичко или нищо.

На мен ми изглежда че авторът не е прегорял да има връзка с приятелката си. По-скоро и двамата ги кефи да си се лигавят един на друг, но от никоя страна няма някакви силни и огромни чувства. Как може да си изигран, ако няма излъгани очаквания?

Мен ми се струва, че авторът няма огромни очаквания към момичето, а е само любопитен. И двамата се занимават със странични хора. Просто за близкото приятелство това лензене идва някак естествено. Идва и любопитството, идват и въпросите. Ама честно, много ли я искаш? Ако да, постави въпроса. Ако не, правете си вашите лигавщини и какво толкова.
Един живот се живее, щом ви е кеф .. не знам, забавно е някак си :Ь
Въпросът е да няма излъгани очаквания, да няма изиграни.

Мен ми се струва, че във вашия случай не е така. И няма разиграване, единият да бъде излъган, другия преебан. Просто си се кефите. И най-вече, между вас дори няма кой знае каква химия, ами любопитство, желание да се натискате и пр., без задължително да не можете един без друг. Супер яко, кво. Няма драма, най-малкото.

Chacho
04-06-2012, 13:06
Няма драма, най-малкото.

Само стой и гледай.