PDA

View Full Version : Не мога да тегля торенти ..



Natinka1123
04-05-2012, 12:29
Здрвейте , от бая време не мога да тегля торенти от замунда .. с никаква програма не става натискам там да се тегли нищо не става ..идеи ?
Ще съм ви благодарна

Natinka1123
04-05-2012, 13:33
Явно съм направила да се тегли с интернета (фирефох) .. нали знаете като натиснете на доънлоад и ви пише отвори с .. а сега не ми излиза нищо .. как да го направя пак да се тегли с програма ?

raror
04-05-2012, 13:55
Значи .. ъъ или аз съм дебил и нищо не разбрах или ти не можеш да се изкажеш. Пиши ми на skype: raror- , но предварително си изтегли TeamViewer, а аз ще ти отговоря колкото се може, по-скоро ;)

torVPN
04-05-2012, 14:48
Значи .. ъъ или аз съм дебил и нищо не разбрах или ти не можеш да се изкажеш. Пиши ми на skype: raror- , но предварително си изтегли TeamViewer, а аз ще ти отговоря колкото се може, по-скоро ;)

По-вероятно е да си дебил, а не искам да си помислиш, че те обиждам с истината.

На Natinka1123
Не знам как точно си го задала, но пробвай да свалиш/не да отвориш/ торентфайла на харда и от там вече избираш да го отвориш с utorrent.

raror
04-05-2012, 17:38
По-вероятно е да си дебил, а не искам да си помислиш, че те обиждам с истината.

На Natinka1123
Не знам как точно си го задала, но пробвай да свалиш/не да отвориш/ торентфайла на харда и от там вече избираш да го отвориш с utorrent.

Не ми го казват за първи път :razz:
Сега като го прочетох се сетих, че и аз имах същия проблем преди много време, но се оправи от самосебе си :P
Ами по твоето може и да стане ддз .. ако го имах проблема щях да кажа..

Natinka1123
04-06-2012, 10:25
Тнх .. на всички , но аз намерих начин да тегля :)