PDA

View Full Version : Вечния въпрос, който се пита всяка девойка!



shaunaa
04-05-2012, 15:19
Дали ме харесва? Да знам, че има стотици такива теми, н но искам да ми го кажете лично на мен и не правя тази тема за мен, а и за други момичета, коит о се питат същия въпрос и като споделят ттук другите ще отговаряме !!

Така първа е моята история с едно момче от класа ми ! Днес трябваше да говоря пред целия клас с още няколко момичета и въпросното момче не сваляше поглед от мен, аз поглеждах леко към него, за да видя дали ще се обърне на някоя друга страна, защото ми беше някак си неудобно, а той продължаваше да гледа към мен ;дд И после в друг час правехме нещо като избори и той гласува за мен и днес се закачеше с мен ! И не за пръв път съм забелязвала да ме гледа случва се често и не знам какво значи. Честно казано аз си мисля, че съм хубава, все пак всеки си го мисли за себе си, но честно казано много не ми се вярва в това, просто в някои моменти едвам ссе гледам, а в клас ни има много красиви момичета и това момче почти всеки го харесва и се чудя възможно ли е едно толкова харесвано момче да си пада по мен - грозницата ????? и въпроса ми е дали ме харесва

someonlikeyou
04-05-2012, 16:04
Дали ме харесва? Да знам, че има стотици такива теми, н но искам да ми го кажете лично на мен и не правя тази тема за мен, а и за други момичета, коит о се питат същия въпрос и като споделят ттук другите ще отговаряме !!

Така първа е моята история с едно момче от класа ми ! Днес трябваше да говоря пред целия клас с още няколко момичета и въпросното момче не сваляше поглед от мен, аз поглеждах леко към него, за да видя дали ще се обърне на някоя друга страна, защото ми беше някак си неудобно, а той продължаваше да гледа към мен ;дд И после в друг час правехме нещо като избори и той гласува за мен и днес се закачеше с мен ! И не за пръв път съм забелязвала да ме гледа случва се често и не знам какво значи. Честно казано аз си мисля, че съм хубава, все пак всеки си го мисли за себе си, но честно казано много не ми се вярва в това, просто в някои моменти едвам ссе гледам, а в клас ни има много красиви момичета и това момче почти всеки го харесва и се чудя възможно ли е едно толкова харесвано момче да си пада по мен - грозницата ????? и въпроса ми е дали ме харесва

първо мислиш,че си хубава после пък - грозна ? а и както казваш всеки е красив по своему
по темата: и при мен е имало много такива моменти, да видя как ме дадено момче не сваля поглед от мен .. според мене може да не е точно харесване, а по скоро да си му симпатична, но незнам трябва ти да знаеш... заговори го, отиди до него и му кажи нещо още по лесно е,че сте от един клас, имате много вариянти за диалог :)

loveca777
04-05-2012, 16:05
Грозни хора няма
Има комплексикрани
За всеки красотата е различно

melany12
04-05-2012, 16:17
Всеки човек е различен,всеки има различен вкус.Щом те гледа периодично,може би си му симпатична.Ако искаш почни да си говориш с него повече,да си пишете често и ще се разбере какво ще стане,но по въпроса ти,мисля,че не си му безразлична.

Bloody-girl
04-06-2012, 17:09
Ако сте 6-7 клас значи те харесва. Ако сте в по - горен клас / за което се съмнявам / може би просто изразява приятелски симпатии към теб.
Зависи от характера на момчето. Някои ще изразят привличането си с погледи, други биха заговорили момичето, трети биха я опипвали / закачали.. Толкова много варианти за изразяване на едно чувство... х )

umri
04-06-2012, 22:03
Ако сигналите са ти правилно разчетени, поне веднъж си е представял как се давиш със спермата му.

ledenakrasota
04-07-2012, 07:33
Ако сигналите са ти правилно разчетени, поне веднъж си е представял как се давиш със спермата му.


Така не се говори а малки момиченца! :?

Отвърни му на закачките. Търси контакт. Дай му го. :)

DisappointedDreamer
04-07-2012, 07:39
Ако сигналите са ти правилно разчетени, поне веднъж си е представял как се давиш със спермата му.

+1 :lol:
----------

umri
04-07-2012, 08:33
Така не се говори а малки момиченца! :?


Малки, малки, ама лапат бухалки.

SmilezZz
04-07-2012, 13:21
Ти въобще знаеш ли какво чувстваш , мислиш и т.н. ? Имаш ли си лично мнение или просто си изграждаш такова след като чуеш мненията на другите?

Та , както и да е. Последно - за каква се имаш: хубавица или грозница , защото май и ти не знаеш.

По темата:

Възможно е да има симпатии към тебе , щом доста често те поглежда. Започни да говориш повече с него , излизайте , след време сама ще разбереш дали има чувства към теб и дали ще се получи нещо.

Но ние няма как със сигурност да ти кажем: да , харесва те , или не. Никой не може да знае какво се върти в НЕГОВАТА глава. Затова действай. Риск печели - риск губи.