PDA

View Full Version : Какви момчета предпочитате като физика ?



awerw
04-05-2012, 16:30
Да не пускам темата и в Секс реших, че тук посещавате повече........

Та главно има 2 типа момчета, които тренират и сега ще ви ги опиша накратко:

1. Момчета, които имат слабо тяло. През тениска нищо не им личи, но като я свалят имат доста релефни тела.

http://www.free-ab-workout.com/images/ripped-abs-15.jpg





2. Момчета, които имат сравнително здраво тяло. С тениска изглеждат доста здрави, но без нея нямат релеф, а изглеждат просто корави.

http://i3.ytimg.com/vi/RlkFZ6hMElY/hqdefault.jpg

пAteNцЕ
04-05-2012, 16:38
абе не че нещо ама снимките не ми харесват :D дори имам чувството че са пресилени относно написаното и не си отговаря
а колкото до избора ми да, номер 2 като ще е момче да е яко бе(ама не дебело) да няма да се увивам около кокалестото му на вид тяло не че нещо но и втория тип ми харесва но зависи ! мускулите ще са мускули :cool: за самите мускули ок но релефа не ми от е кой знае кво значение за мен макар че ми радва окото :cool: сама си противореча виждам но си зависи

awerw
04-05-2012, 16:51
Не са пресилени точни са си, говорим за спортисти !!! Първия е слабичък, но с преса. Втория е доста корав, но няма релеф..... това е.....

TheBeliever
04-05-2012, 16:57
Не харесвам много корави. Не намирам нищо привлекателно в тяло тип двукрилен гардероб.
И кльощи с едната преса не харесвам.

Типажа от снимка 1 е ок. Този на снимка 2 ми прилича на карикатура.

anonymous708973
04-05-2012, 16:57
Ако трябва да избирам - първият, естествено, ама не ми се вижда реален.
Сега фитнес маниаците ще ме нападнат, ама не ми харесват прекалено развитите перки и трапец (така ли се казват ония мускули, които свързват горната част на раменете с врата?).
Харесвам високи, стройни, слаби момчета, с уговорката, че слаб не означава анорексичен. Обичам широкия гръб и рамене.
И впрочем, на първия тип ще му личи колко е релефен и през тениската. Познавам едно такова момче, всичко си личи.

Chacho
04-05-2012, 17:07
По-добре не качвай снимки, където са се стегнали. Вторият е доста по-мазничък. Качи някой на 100-110 килограма под ръста си, около 10% подкожни мазнини, без да си е стегнал мускулите и виж дали няма да се хареса.

loveca777
04-05-2012, 17:07
awerw кво правиш брат :D
Първия е доста корав дaй снимка на лостаджия
Е както и да е , аз от личен опит ще ти кажа ,че като имаш маса и мускулите ти изпъкват през фланелката и си личи ,че нацепен вдъхновява респект към всички ;d
Аз дето съм сляб на кг трябва да свалям тениската ,за да показвам мускули xD

пAteNцЕ
04-05-2012, 17:10
Не са пресилени точни са си, говорим за спортисти !!! Първия е слабичък, но с преса. Втория е доста корав, но няма релеф..... това е.....

леле...ама къде се мешам и аз :cool: такива "напудрени" не харесвам за мен са хора влюбени в себе си
първия ми е некъв нереален и жилав а втория кофти напомпан
са като се замисля и в двата варианта зависи но като цяло преценката ми е едното нищо за тези хора :cool:

SweetySmallDevil
04-05-2012, 17:17
Нито едно от двете! ... Аз се кефя на слабите! :D

Chacho
04-05-2012, 17:21
Тия хора позират за снимка, не изглеждат същите като си пуснат ръцете. Да не говорим, че първия е със светлини, изкуствен тен (най-вероятно) и т.н.

anonymous708973
04-05-2012, 17:45
По-добре не качвай снимки, където са се стегнали. Вторият е доста по-мазничък. Качи някой на 100-110 килограма под ръста си, около 10% подкожни мазнини, без да си е стегнал мускулите и виж дали няма да се хареса.

Какво ще рече "под ръста си"?
Да бе, аз затова казвам, че първият не е реален. Има изкуствен тен, светлини, намазан е с олио и прочее.

awerw
04-05-2012, 17:52
По-добре не качвай снимки, където са се стегнали. Вторият е доста по-мазничък. Качи някой на 100-110 килограма под ръста си, около 10% подкожни мазнини, без да си е стегнал мускулите и виж дали няма да се хареса.

Този за който ми говориш е просто нормален :D Аз избягвам в двете крайности... а Ице тук става дума за фитнес не за лостове :D

x7aZzy
04-05-2012, 17:52
Нещо такова:

http://www.scaum.org/wp-content/uploads/2010/07/lean-body.jpg

Chacho
04-05-2012, 18:02
Нещо такова:

http://www.scaum.org/wp-content/uploads/2010/07/lean-body.jpg

За това говоря. Този и оня от първата снимка вероятно са с почти еднакво телосложение. Само че горния се е стегнал доста повече.

anonymous708973
04-05-2012, 18:10
Не ми харесват тия вдлъбнатини, които водят към слабините. Хич. Знам, че сигурно са еталон за красота, ама не ме кефят.
Иначе... пак има тен, олио, перфектно обезкосмен е... нормално да предизвиква слюноотделяне от женската част.

TheBeliever
04-05-2012, 18:16
Не ми харесват тия вдлъбнатини, които водят към слабините. Хич.

Ох, на мен пък са ми слабост...

Мда, примера на Екстази мога да приема като личен еталон за хубава мъжка физика.

i6mi6
04-05-2012, 18:34
Или 3. Nerds & Geeks

Chacho
04-05-2012, 18:34
То тия "вдлъбнатини" май е неизбежно да ги има. Ако си стегнат - оформят ти се мускулите там и стоят така. Ако си дебел, паласките го заместват. Трябва да си нереално кльощав и без никакъв мускулен тонус, за да не са дори загатнати.

anonymous708973
04-05-2012, 18:47
Засегнати - да, ама така не ми харесва. Имам чувството, че ще се счупи в кръста...

Yancheto
04-05-2012, 18:57
Не ми харесва нито един от тези, аз предпочитам слаби (даже почти анорексични) момчета.

loveca777
04-05-2012, 19:30
Този за който ми говориш е просто нормален :D Аз избягвам в двете крайности... а Ице тук става дума за фитнес не за лостове :D
Абе пусни ти казнам на Тачев снимка и глей кво става

DiabolicalSoul
04-05-2012, 21:39
Дааааааа, определено мъжете сме два дива: от по-слабите релефни машини и едни с маалко по-малко релеф но 30 кг мускули отгоре. Та кажете кой от двата вида харесвате :D :D :D
Други видове мъже няма, така че не се притеснявайте да отговаряте с 1 или 2 :D

Irti
04-06-2012, 10:42
http://storage3.album.bg/6e2/s2010032_b90ff_12624957.jpg

http://storage3.album.bg/ecd/pictures_041_0a73d_12642797.jpg

Мечките доминират. Лека му пръст на Цветко.

anonymous708973
04-06-2012, 11:11
Отвратително. Меко казано.

jghgh
04-06-2012, 11:20
^подкрепям.

Иначе аз сякаш си падам също по слабите момчета, но атлетично слаби. (а съм ходила и с някакви жилави и кокалести, или с анорексици - при мен явно всичко е красиво, като съм си харесала човека)
Имам двама приятели много яки. Някак си, как да кажа, как да обясня... Високи са и двамата, нямат голяма мускулна маса, едва-едва някакъв релеф имат и много нежно и леко очертани мускули. И двамата са височки и са някак ... атлетично слаби. Много атлетичен вид имат, без да изглеждат напънати, или все едно си дават огромен зор да тренират. Нямат голяма маса, ама имат мускули. Тонизирани са, здравички, личи си, че няма да умрат ако им се наложи спешно да избягат някакви обиколки. Трудно ми е да го обясня. Единият е лостаджия, другият е бивш плувец, който просто нищо не му се лепи. И двамата нямат огромни гръбове, но пак са им широчки, де. И всичко при тях е някак издължено.

А сега съм с едро момче за пръв път. Не тренира, ама е някъв доста добре сложен. Голям гръб, широки рамене - и е като мечка малко, без нацепването и някакви огромни мускулни маси, за релеф дума да не става.

От тая анкета аз не мога да избера единия или другия. Първо че нямам определен вкус, второ, че мъжете не са само такива или такива. Има разнообразни типове тяло и на някои хора им седи биреното коремче примерно, други примерно са нацепени по отвратителен начин, а трети са просто секси.

Но, да кажем - харесвам здрави и нормални мъже с ТОНУС. :)

loveca777
04-06-2012, 11:39
^подкрепям.

Иначе аз сякаш си падам също по слабите момчета, но атлетично слаби. (а съм ходила и с някакви жилави и кокалести, или с анорексици - при мен явно всичко е красиво, като съм си харесала човека)
Имам двама приятели много яки. Някак си, как да кажа, как да обясня... Високи са и двамата, нямат голяма мускулна маса, едва-едва някакъв релеф имат и много нежно и леко очертани мускули. И двамата са височки и са някак ... атлетично слаби. Много атлетичен вид имат, без да изглеждат напънати, или все едно си дават огромен зор да тренират. Нямат голяма маса, ама имат мускули. Тонизирани са, здравички, личи си, че няма да умрат ако им се наложи спешно да избягат някакви обиколки. Трудно ми е да го обясня. Единият е лостаджия, другият е бивш плувец, който просто нищо не му се лепи. И двамата нямат огромни гръбове, но пак са им широчки, де. И всичко при тях е някак издължено.

А сега съм с едро момче за пръв път. Не тренира, ама е някъв доста добре сложен. Голям гръб, широки рамене - и е като мечка малко, без нацепването и някакви огромни мускулни маси, за релеф дума да не става.

От тая анкета аз не мога да избера единия или другия. Първо че нямам определен вкус, второ, че мъжете не са само такива или такива. Има разнообразни типове тяло и на някои хора им седи биреното коремче примерно, други примерно са нацепени по отвратителен начин, а трети са просто секси.

Но, да кажем - харесвам здрави и нормални мъже с ТОНУС. :)
Значи това е твоя човек ;d


http://www.vbox7.com/play:00a5e18c9c&start=2


ili toq http://www.vbox7.com/play:86569d2263&start=2

againstyou
04-06-2012, 11:44
Aз харесвам хърбави,проблем ? ;д

ShinySmile
04-06-2012, 12:02
Да е стегнат (все ми е тая за плочките), да не е някой кльощав и по-тънък от мен, нито пък някой дебелак дето не може да си види к**а.

awerw
04-06-2012, 14:48
Не четете всичко...... написал съм момчета Които ТРЕНИРАТ !!!!!! Къде видяхте написано ВСИЧКИ мъже ???? Знам, че и има и момчета, които пак си тренират и са нещо средно между тези 2 типа, но аз избягвам в двете крайности, колко пъти да го повторя.................................... ....

Незнам
04-06-2012, 16:06
Не ми харесват тия вдлъбнатини, които водят към слабините.
Без ингвиналния канал (в случая говорите за lig. inguinale) момченцата нямаше да има тестистченца, да не говорим за момиченцата. "Успешно" изброявате мускули (това важи и за почти всички трениращи в залите, дори много от самите инструктури, нямащи и понятие за истинската функция на дадените мускули – най-често срещаната грешка например – трениране на m. brachialis, вместо на m. biceps brachii при позиция на ръката в полу-пронация (полу-супинация, междинното положение)).
Всички мъже/жени, които нямат увреди (няма да споменавам какви) имат нормален мускулен тонус (мускулите, особено постуралните /тези с червени влакънца/ се намират в леко контрахирано/тензионно състояние, поддържайки позата ни /най-малкото/). Тоест тонусът не е критерий за тяло, както и силата, но това е друг въпрос.
Надявам се авторът да постне други снимки, защото очевидно тези не отговарят на точността на темата.

tomboy
04-06-2012, 20:22
The 1st one !!!!...

Chacho
04-06-2012, 20:42
Без ингвиналния канал (в случая говорите за lig. inguinale) момченцата нямаше да има тестистченца, да не говорим за момиченцата. "Успешно" изброявате мускули (това важи и за почти всички трениращи в залите, дори много от самите инструктури, нямащи и понятие за истинската функция на дадените мускули – най-често срещаната грешка например – трениране на m. brachialis, вместо на m. biceps brachii при позиция на ръката в полу-пронация (полу-супинация, междинното положение)).
Всички мъже/жени, които нямат увреди (няма да споменавам какви) имат нормален мускулен тонус (мускулите, особено постуралните /тези с червени влакънца/ се намират в леко контрахирано/тензионно състояние, поддържайки позата ни /най-малкото/). Тоест тонусът не е критерий за тяло, както и силата, но това е друг въпрос.
Надявам се авторът да постне други снимки, защото очевидно тези не отговарят на точността на темата.

Браво! Получаваш дъвка с косъм. Поради липсата на дъвка, само косъм.

justasmile
04-06-2012, 20:48
Като първия тип, че даже и с малкооо по-малък релеф ;дд Вторите са ми много набити... а и като ходят, ръцете им изглеждат много смешно ;дд

babity
04-06-2012, 20:53
При така поставен избор, нoрмално да искам да избабаня първия. Реално бих склонила и до по - средни стойности, а ако има по - добра фаца и говори членоразделно, дори и втория.

jghgh
04-06-2012, 21:55
Значи това е твоя човек ;d


http://www.vbox7.com/play:00a5e18c9c&start=2


ili toq http://www.vbox7.com/play:86569d2263&start=2

само момчетата от първия клип
много развитите перки са гняс

Rebirthing
04-07-2012, 16:03
Нито една от двете снимки. Но за всеки влак си има пътници, така че без жени няма да останат мъжете с тези тела. Аз лично не предпочитам момчета, предпочитам мъже, ако може със силно изразена мъжка фигура, развити рамене, бицепс, плочки, но не като на културисти. Абе мъже с една дума, а не момченца в пубертета.

loveca777
04-07-2012, 16:17
Нито една от двете снимки. Но за всеки влак си има пътници, така че без жени няма да останат мъжете с тези тела. Аз лично не предпочитам момчета, предпочитам мъже, ако може със силно изразена мъжка фигура, развити рамене, бицепс, плочки, но не като на културисти. Абе мъже с една дума, а не момченца в пубертета.
То пък щото тялото е предпоставка за намиране на приятелка
Познавам анорексии и всякакви , които имат гаджета
Защото важното е какво има в главата , дали е забавен , умен и тнт

Chacho
04-07-2012, 16:30
Както е важно момичето да има подходящо характер, за да я вземеш за сериозна връзка. Ма нема да откажеш чифт яки цици.

awerw
04-07-2012, 16:33
Нито една от двете снимки. Но за всеки влак си има пътници, така че без жени няма да останат мъжете с тези тела. Аз лично не предпочитам момчета, предпочитам мъже, ако може със силно изразена мъжка фигура, развити рамене, бицепс, плочки, но не като на културисти. Абе мъже с една дума, а не момченца в пубертета.
а те нали много мъже имат "плочки", развит бицепс и рамене............... мога да кажа, че момчетата са по-яки от мъжете ако ги вземем като цяло, говоря за момчета, които тренират, ти как мислиш един с бирено шкембе ще се мери с активно спортуващо момче ? Еми не може..........

loveca777
04-07-2012, 16:59
а те нали много мъже имат "плочки", развит бицепс и рамене............... мога да кажа, че момчетата са по-яки от мъжете ако ги вземем като цяло, говоря за момчета, които тренират, ти как мислиш един с бирено шкембе ще се мери с активно спортуващо момче ? Еми не може..........

Волята им е много по-голяма на момичетата в целта си да се състезават на равно с мъжете , така че ако биха обърнали пола си щяха да ни минат веднага ;d

loveca777
04-07-2012, 17:02
а те нали много мъже имат "плочки", развит бицепс и рамене............... мога да кажа, че момчетата са по-яки от мъжете ако ги вземем като цяло, говоря за момчета, които тренират, ти как мислиш един с бирено шкембе ще се мери с активно спортуващо момче ? Еми не може..........

Не МОМЧЕТА не могат да бъдат по-яки от мъже брат абсурд

awerw
04-07-2012, 17:23
абе пак не четеш ице :D имах предвид, че повечето мъже не се занимават със спорт, а тя беше писала, че харесва по-здрави мъже, но те са много малко, повече момчета има с хубави тела, защото те имат стимул да тренират, а мъжете са рядкост в това отношение......

Rebirthing
04-07-2012, 17:38
Аз не избирам мъже чиято главна цел е да постигнат по-хубаво тяло и да се пъхтят по цял ден във фитнеса, надувайки мускули и перчейки се пред огледалото. Моят мъж си е трениран, точно такъв какъвто го описах, но той не го прави за да ми гали окото, а за да бъде в добро здравословно състояние, както са казали хората "Здрав дух, здраво тяло". Това разбира се, не значи, че мъжете които не тренират ще останат девствени.

Впрочем под момчета разбирам такива до 15-16 години, и да, повечето от тях не ги виждам да имат плочки и телосложение на мъж.

loveca777
04-07-2012, 18:34
Е точно слабите момчета им изпъкват плочките ,но това е друга тема
awerw не ми викай Ице ,ако обичаш :D
Иначе мъжете на 25 - 30 години ,които тренират не са малко! Малко са тези ,които продължават със спорта след 35 - 40 годишна възраст

slimbo
04-09-2012, 07:47
Мразя фукльовци дето не са хора апък имат плочки !!!! Иначе сега си падам по 1 момче дето не е кой знае колко напомпан даже по едно време имаше и леко коремче обаче е мнооооого сладък и добричък :):)

awerw
04-09-2012, 07:55
Аз не избирам мъже чиято главна цел е да постигнат по-хубаво тяло и да се пъхтят по цял ден във фитнеса, надувайки мускули и перчейки се пред огледалото. Моят мъж си е трениран, точно такъв какъвто го описах, но той не го прави за да ми гали окото, а за да бъде в добро здравословно състояние, както са казали хората "Здрав дух, здраво тяло". Това разбира се, не значи, че мъжете които не тренират ще останат девствени.

Впрочем под момчета разбирам такива до 15-16 години, и да, повечето от тях не ги виждам да имат плочки и телосложение на мъж.

Имаш доста лоша представа за спортист...... никой не стои по цял ден във фитнеса............ и много малко са тези, които се перчат, ама то така става без да знаеш и да говориш. А за теб ако на 17-18 вече са мъже.... не си слагай граници на които на теб ти е удобно.

loveca777
04-09-2012, 08:06
На времето е било прието след казармата и навършени 18 да си ставал мъж.
Това е много разтегнато понятие .
Може да си на 30 ,но пак да се държиш като малък .
А пък някои викат и на 25 годишните момчета ...

Hilary_
04-09-2012, 08:30
Нито един от двамата. :?

bloodyF
04-09-2012, 09:03
Нито един от двамата. :?

да.

/55 букви/

awerw
04-09-2012, 15:13
Виждам, че вота на Номер 2 е доста нисък, затова ще помогна с въпрос... Няма ли да се чувствате по-защитени с момче Номер 2, все пак онзи си е слабичък каквото и да говорим, а момче Номер 2 с неговата маса внушава доста респект, както към другите, така и към момичето :)

loveca777
04-09-2012, 16:08
Виждам, че вота на Номер 2 е доста нисък, затова ще помогна с въпрос... Няма ли да се чувствате по-защитени с момче Номер 2, все пак онзи си е слабичък каквото и да говорим, а момче Номер 2 с неговата маса внушава доста респект, както към другите, така и към момичето :)

Първия брат , ако е слаб - аз съм бамбук
;D
Виж от такива теми няма смисъл
Всяка жена харесва различно
Има момичета ,които харесват плочки , други големи ръце и тнт - има една статия ,в която се обяснява характера на жените по това какво харесват в мъжа ;d

tonique
04-09-2012, 20:15
Ето идола: http://www.vbox7.com/play:809576e57c - :d

Violenza
04-09-2012, 20:28
И двете са ми грозни, но ако са единствения вариант, бих избрала първия.

awerw
04-10-2012, 06:06
Първия брат , ако е слаб - аз съм бамбук
;D
Виж от такива теми няма смисъл
Всяка жена харесва различно
Има момичета ,които харесват плочки , други големи ръце и тнт - има една статия ,в която се обяснява характера на жените по това какво харесват в мъжа ;d

виж ся различно харесвали, ама анкетата показва на 100% кой е :D

loveca777
04-10-2012, 08:44
виж ся различно харесвали, ама анкетата показва на 100% кой е :D

Е да, повечето не харесват масивни и омазнени , но анкетата ,ако имаше и трети възможен отговор за никой от двамата щеше той да е на 100% ,защото коментарите са различни

awerw
04-10-2012, 08:58
но тук говорим за спортисти, не ми добавяй различни въпроси от тези в темата........

loveca777
04-10-2012, 09:00
но тук говорим за спортисти, не ми добавяй различни въпроси от тези в темата........

Е то пък щото си дол голям избор от спортисти :D
1 ОТГ

2 ОТГ
3 - Нито един от двамата - 100% :D

Rebirthing
04-10-2012, 10:29
Имаш доста лоша представа за спортист...... никой не стои по цял ден във фитнеса............ и много малко са тези, които се перчат, ама то така става без да знаеш и да говориш. А за теб ако на 17-18 вече са мъже.... не си слагай граници на които на теб ти е удобно.

Представата ми за спорта не е никак изкривена. Нали разбираш, че не говоря буквално ? Аз съм във фитнеса два дни в седмицата, други са всеки ден там. А колкото до тези които се перчат, зависи къде ще попаднеш. Пък на 17-18, може да не са мъже, а по-скоро младежи, но определено не мога да ги сравня с 13-14 годишни момченца.

Irti
04-10-2012, 10:45
Виждам, че вота на Номер 2 е доста нисък, затова ще помогна с въпрос... Няма ли да се чувствате по-защитени с момче Номер 2, все пак онзи си е слабичък каквото и да говорим, а момче Номер 2 с неговата маса внушава доста респект, както към другите, така и към момичето :)

Големите падат много тежко от по-малките. Колкото по-малък.. толкова по-пъргав. Това, че си планина от мускули не означа нищо на улицата. Пример: В София на една спирка седи един баджанак.. много здраво копеле и се заяжда с една шушумига. Говорим за разлика в ръста поне 40 санта, а в килата... много. Шушумигата само го погледна, направи се, че го плюва, но не го наплю, а целта му беше този да си затвори очите. И както ги затвори няма да ти казвам какво стана. Големеца стана за срам. Пример: Мой познат жилавец вдига 180кг от лежанка. Хилка е. Надутия балон не можа да отлепи стотака и отново стана за смях. Има и други примерни.. може да ти ги драсна на Лс, ако искаш. Вземи за пример Брус Лий. И не е бил някаква измислена звезда. Проучи му тренировките. :) А, виж какъв е.. http://lichentrenior.com/wp-content/uploads/bruce-lee-side-press_500f.jpg

Ти ще дадеш обратен пример предполагам, но мускулите на улицата на означават нищо. Важно е какво можеш всъщност. :)

DisappointedDreamer
04-10-2012, 10:48
Прав е Ирти. Нали знаете Давид и Голиат от Библията. Важното е да си хитър.

loveca777
04-10-2012, 10:55
Големите падат много тежко от по-малките. Колкото по-малък.. толкова по-пъргав. Това, че си планина от мускули не означа нищо на улицата. Пример: В София на една спирка седи един баджанак.. много здраво копеле и се заяжда с една шушумига. Говорим за разлика в ръста поне 40 санта, а в килата... много. Шушумигата само го погледна, направи се, че го плюва, но не го наплю, а целта му беше този да си затвори очите. И както ги затвори няма да ти казвам какво стана. Големеца стана за срам. Пример: Мой познат жилавец вдига 180кг от лежанка. Хилка е. Надутия балон не можа да отлепи стотака и отново стана за смях. Има и други примерни.. може да ти ги драсна на Лс, ако искаш. Вземи за пример Брус Лий. И не е бил някаква измислена звезда. Проучи му тренировките. :) А, виж какъв е.. http://lichentrenior.com/wp-content/uploads/bruce-lee-side-press_500f.jpg

Ти ще дадеш обратен пример предполагам, но мускулите на улицата на означават нищо. Важно е какво можеш всъщност. :)

Не бъркаш се
Мускулите и масата на улицата са важни не толкова за боя , колкото за респект
Защото винаги вероятността да нападнат някой по-слаб изглеждаш е по-голяма ,от колкото някоя мечка
Друг е въпроса кой всъщност е по-силен и кой може да се бие
И при един обикновен човек ,който не се занимава с бойни изкуства е по-хубаво да има някаква маса , защото ,килограмите ,когато са повече би трябвало и удара да е силен 75 кг е добре , то 60 - 65 кг е малко ,за не трениращ бойно изкуство човек

Irti
04-10-2012, 11:09
Има лудаци, които въобще не им пука колко е здрав еди кой си. И такива, които не са тренирали нищо, а просто могат да се бият и не им дреме.

Удара зависи от бързината и техниката.. не от теглото. То един глиган докато се завърти.. ще му напълниш главата.

loveca777
04-10-2012, 11:23
Масивен не означава тромав и бавен
Значи масата не играе роля при удара ?
Сега аз знам ,че има всякакви лудаци ,но при един нормален човек 60 кг ,който не се бие и се изправи срещу един 90 кг също силен ,който и той не се бие - кой мислиш ,че ще победи ?
А твоя познат ,който вдигал 180 на мъртва тяга ли или .. Защото от лег се съмнявам да може нещо повече освен да ги бута щом хилка е бил

Chacho
04-10-2012, 11:30
Ако масата е за сметка на скоростта, не играе. И Irti е прав, може да има някакви предимства мускулатурата, както и стажа в бойните изкуства, но навън всичко може да се случи. Тая тема е дъвкана, но в повечето случаи и оръжие могат да ти извадят или па да те наобиколят 15.

Irti
04-10-2012, 11:32
И защо по-масивния трябва задължително да победи?

Еми аз съм написал какво. Колкото и повторения да прави това няма значение. Важното е, че масивния не можа да ги отлепи.

Всичко е до организъм и вътрешна сила. Без добавки и т.н. Както казах.. вземете за пример Брус.

Не ми се водят спорове. Просто споделих моето наблюдение. Лек ден. :)

loveca777
04-10-2012, 11:55
лежанка предпоставка ли е за сила ,защото имам един приятел ,който няма гърди и не може да вдига много от лег ,но си е силен
Иначе съм напълно съгласен ,че не е нужно да си масивен ,за да си силен и жилав .

Chacho
04-10-2012, 11:58
Ирти за това говореше, че размерът не винаги е от значение. Дали на лежанка, дали на бой, винаги можеш да останеш изненадан.

loveca777
04-10-2012, 12:01
Ирти за това говореше, че размерът не винаги е от значение. Дали на лежанка, дали на бой, винаги можеш да останеш изненадан.

Да така е ,но някак си масивните на улицата по-малко ги нападат от колкто слабите ,които не им личи нищо
Ей това имах в предвид

Chacho
04-10-2012, 12:16
Хората със силна психика - също. А понеже awerw питаше дали жените не се чувстват по-защитени с по-едър, отговорът е да. Също така размерът има много по-малко значение от психиката за това, дали ще накараш една жена да се чувства защитена. Както и дали ще те хареса.

Колкото до снимките, изровете си по-нормални, а не как се пъчат.

loveca777
04-10-2012, 12:36
Хората със силна психика - също. А понеже awerw питаше дали жените не се чувстват по-защитени с по-едър, отговорът е да. Също така размерът има много по-малко значение от психиката за това, дали ще накараш една жена да се чувства защитена. Както и дали ще те хареса.

Колкото до снимките, изровете си по-нормални, а не как се пъчат.

http://www.vbox7.com/play:2cf89591&start=2
http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE%20%D0%BC%D1%8A%D0 %B6%D0%B5%20%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B2%D 0%B0%D1%82%D0%B5&source=web&cd=2&ved=0CDMQFjAB&url=http%3A%2F%2Fintimno.rozali.com%2Fmajete%2Fp17 98.html&ei=LymET77wFKSg4gT1j9GzBw&usg=AFQjCNG19L7uvIo46VwjfPRbejQcCPAsNw

Scarface_
04-10-2012, 13:02
за боя е много относително,тоя бой който го гледате по Евроспорт и по филмите не е като онзи бой от улицата.При бойните изкуства също има много значение...Ако тренираш бокс не може да ходиш във фитнеса да блъскаш да правиш маса,рамене,гърди и т.н ,защото това те забавя.Истината е ,че най-важното в тоя спорт е да си бърз.Вярно е,че на по тежкия ударите биха били по-тежки,но по-бавни.Примерно слабия и дебелия удрят с една сила,единия компенсира с бързина ,другия с маса.Др. преимущество е,че дебелия има шанс да издържи повече на удари,отколкото слабия(чисто физически,не конкретно) , но и би се изправил по-трудно.Така че всичко е много относително и индивидуално.При борбата не може си 50 кг и да се бориш с някой 90...просто ще е трудно да го мръднеш... На улицата е важно опита и колко си луд... Така че,тея дето са по 120 кг пичове и с 50 санта ръка нищо че му е 2 пъти по-къса от мойта , и ходи с бръсната глава и черни тениски , само някой който не се е бил достатъчно може да го е страх от тях...познавам всякви хора и мога кажа че 75 % от силата е в главата на човек.Казваш си тея кг мога ги вдигна-лягаш и ги вдигаш, тоя ще го убия - скачаш и го мачкаш...тва е . И все не трябва да се спира да се тренира!

awerw
04-10-2012, 18:33
Представата ми за спорта не е никак изкривена. Нали разбираш, че не говоря буквално ? Аз съм във фитнеса два дни в седмицата, други са всеки ден там. А колкото до тези които се перчат, зависи къде ще попаднеш. Пък на 17-18, може да не са мъже, а по-скоро младежи, но определено не мога да ги сравня с 13-14 годишни момченца.
тези на снимките да са на 13-14 ???

А тук в спора ви намерих няколко грешки, вие момчета май не си спомняте navar-100кг е и беше казвал, че на ден тича по над 5км и е доста пъргав, така че масата не означава да си бавен, а много ясно че масивния ще има предимство на улицата освен ако слабия не е някой Брус Ли..... аз предпочитам да съм масивен отколкото слаб, все пак едни плочки..... ама с друго око те гледат.......

loveca777
04-10-2012, 18:36
тези на снимките да са на 13-14 ???

А тук в спора ви намерих няколко грешки, вие момчета май не си спомняте navar-100кг е и беше казвал, че на ден тича по над 5км и е доста пъргав, така че масата не означава да си бавен, а много ясно че масивния ще има предимство на улицата освен ако слабия не е някой Брус Ли..... аз предпочитам да съм масивен отколкото слаб, все пак едни плочки..... ама с друго око те гледат.......
И аз така
Айде ми излязят 50 хилки срещу един 100 кг културист от тез хилки 1 няма да оцелее :D

NambyPamby
04-10-2012, 19:07
виж ся различно харесвали, ама анкетата показва на 100% кой е :D
Много ясно, тоя втория тюфлек въобще няма място за сравнение и идея си нямам коя харесва подобно нещо. Прекрасните му изваяни мускули, за които се говореше, че ги има някъде по-назад са явно скрити някъде дълбоко, дълбоко, под дълбок слой мазнини.
Първият показва красиво тяло, въпреки че имам друг идеал, но безспорно няма как да се отрече, че е забележително колко стегнат е и как всяко мускулченце от тялото му е добре оформено и изпъква.

Инак, нямам строго определен идеал. Понякога ме привличат гардероби, друг път - по-слаби и кльощави, веднъж много високи, друг път - по-ниски(към 1.75 примерно), всичко опира до излъчване. Колкото до снимковия мат'риал:
Красиво ми е (http://images2.fanpop.com/images/photos/7900000/Raoul-bova-raoul-bova-7903130-1565-2103.jpg)
... (http://controcampoblog.files.wordpress.com/2011/02/bova.jpg)
и пак (http://www.igossip.it/wp-content/uploads/2011/11/upozjfyorq4m1wyz10wv.png)

4 (http://2.bp.blogspot.com/_JxAjkCJPhdc/SnGFPyx30PI/AAAAAAAABwE/4yfAlPVChqw/s400/hugo_silva_playa.jpg)

Violenza
04-10-2012, 19:49
Много претенции, много нещо. Разбирам да си някоя секси мадама да имаш претенции, ама кой знае каква си плоска в циците. Много е смешно когато някакви плоски момичета искат мускулест пич до тях. Мускулестите пичове обикновено искат мадами на тяхното ниво - т.е. надарени, секси, женствени. Не е нужно да са дойни крави, но не и някакви с плоски цици.
Ти пък как определи к'ви са й циците?
Много си запознат с предпочитанията на "мускулестите пичове". Страшна работа, сигурно ги познаваш всичките?

bloodyF
04-10-2012, 23:56
оф девственик такъв, ако си мислиш че циците са единственото нещо, което е важно в едно момиче си много далеч от истината
но докато имаш такова повърхностно мнение ще си fap-ваш all night long


аман от дебили.

TheNormalGuy
04-11-2012, 00:00
michel1@ Всеки има право да харесва каквото си иска, ясно ли ти е бе пубер?

ccdesigns
04-11-2012, 00:04
Предпочитат мен.

loveca777
04-11-2012, 05:14
Лол оказа се ,че тук някои хора харесват сланини и плоскости xd

Rebirthing
04-11-2012, 10:22
Много претенции, много нещо. Разбирам да си някоя секси мадама да имаш претенции, ама кой знае каква си плоска в циците. Много е смешно когато някакви плоски момичета искат мускулест пич до тях. Мускулестите пичове обикновено искат мадами на тяхното ниво - т.е. надарени, секси, женствени. Не е нужно да са дойни крави, но не и някакви с плоски цици.

Много ми е интересно как й определи гръдната обиколка ?! Може би имаш някакви свръхестествени способности ? Да не си провеждал средностатистическо изследване за това какво харесват мъжете ? Защото изследванията показват, че мъжете харесват различни размери гърди, от много големи, до по-малки, но всъщност по-важно е съотношението на ханша с талията. И в крайна сметка да не би всички момичета във фитнеса да са с големи гърди ? Съмнявам се или поне аз не виждам да преобладават. Ако искат момичета на тяхното ниво, би трябвало да си хванат някоя слаба, мускулеста, но по мой наблюдения не винаги е така. Разбирам да се хванеш за тлъстините и целулита, ама ти се оля.

anonymous708973
04-11-2012, 10:38
Много ясно, тоя втория тюфлек въобще няма място за сравнение и идея си нямам коя харесва подобно нещо. Прекрасните му изваяни мускули, за които се говореше, че ги има някъде по-назад са явно скрити някъде дълбоко, дълбоко, под дълбок слой мазнини.
Първият показва красиво тяло, въпреки че имам друг идеал, но безспорно няма как да се отрече, че е забележително колко стегнат е и как всяко мускулченце от тялото му е добре оформено и изпъква.

Инак, нямам строго определен идеал. Понякога ме привличат гардероби, друг път - по-слаби и кльощави, веднъж много високи, друг път - по-ниски(към 1.75 примерно), всичко опира до излъчване. Колкото до снимковия мат'риал:
Красиво ми е (http://images2.fanpop.com/images/photos/7900000/Raoul-bova-raoul-bova-7903130-1565-2103.jpg)


Едно към едно с моето мнение.
michel1, много нереално-пуберско-девствена представа за нещата имаш. Никой никога не е казал, че момчето не може да има претенции към вида на момичето. И двамата пола ТРЯБВА да имат претенции. Точка.

DisappointedDreamer
04-11-2012, 11:16
Мацките във форума са луди по D1esel по принцип, той е техен тип и бас държа, че PinkPan7her и bloodyF галят котето гледайки аватара му. :)

Ъъъ, двете имат истински мъж до себе си, не им трябва картинка.

DisappointedDreamer
04-11-2012, 11:22
Мда, но какъв човек? Някъв дришльо, където дори не може да се мери с приятелите на блъдито и пантерката.

Таа, мишел, защо просто не пропълзиш обратно под комъка изпод който си дошъл?

Chacho
04-11-2012, 11:42
Ти май живееш в собствен свят, пич, с преобладаващ цвят кафявото. Не е хубаво да се допира с реалността.

Cold_Tearsss
04-11-2012, 11:54
Защо си толкова афектиран?

Cold_Tearsss
04-11-2012, 12:01
:cry: Защото ми писна от всичко.
Това сарказъм ли е?

Ако не е по-добре си намери хоби, поне да се разсейваш. ;)

granger
04-11-2012, 12:07
ЕЛа да те гушна :cry:

bloodyF
04-14-2012, 00:18
мале колко тъжничко ми стана ;/
а дизела като го видя направо свършвам, без да има нужда да си галя котето ;]

loveca777
04-14-2012, 08:31
вижте и ще свършите на секундата
http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=OiAWYkJ7QIIvuM:&imgrefurl=http://www.myspaceantics.com/image-myspace-graphic/funny-pictures/steroid-freak.jpg.html&docid=s0fDiuS6VSrAXM&imgurl=http://www.myspaceantics.com/images/myspace-graphics/funny-pictures/steroid-freak.jpg&w=320&h=399&ei=rTWJT5C1CNP54QStsNyLCg&zoom=1&iact=hc&vpx=299&vpy=161&dur=358&hovh=251&hovw=201&tx=102&ty=130&sig=111035214511058041442&page=1&tbnh=142&tbnw=109&start=0&ndsp=26&ved=1t:429,r:1,s:0,i:77

anonymous708973
04-14-2012, 10:13
мале колко тъжничко ми стана ;/
а дизела като го видя направо свършвам, без да има нужда да си галя котето ;]

Тамън се чудех дали само аз съм така.

PullMeCloser
04-14-2012, 10:46
http://data.whicdn.com/images/21856152/tumblr_ly3zr8o9RO1qdwjb5o1_r1_500_large.gif

http://tengossip.com/wp-content/uploads/2009/07/jared-abs-298x300.jpg

Значи, като му видя тялото и... ми минават разни картини през главата :Д Страшен е, точно това ми е идеала за тяло. И е висок... <3

anonymous708973
04-15-2012, 08:39
Ууу, ценителка :P
Само да ги нямаше тия вдадените навътре неща към слабините, щеше да е направо идеален. Хубаво тяло, много ми харесва. Умерени мускули, умерени плочки. Пич, определено.

awerw
04-15-2012, 16:28
Окончателен победител е: Номер1

Не очаквах толкова нисък вот за Номер 2, но все пак ваше мнение е :)

PullMeCloser
04-15-2012, 17:53
Ууу, ценителка :P
Само да ги нямаше тия вдадените навътре неща към слабините, щеше да е направо идеален. Хубаво тяло, много ми харесва. Умерени мускули, умерени плочки. Пич, определено.

На мен пък тези дупки там ми харесват ужаасно много... Обичам да пипам и целувам точно там. :Д
Иначе тялото му просто е невероятно... абсолютен идеал ми е. Примлясквам с устни без да се усетя, когато видя снимките. :Д

Furious?
04-15-2012, 20:09
mn forumni mi6ki ste momi4etata , 4e se depresirate ot mnenieto na nqkakvo mom4e 4e ste bili ploski nqmam namerenie da gledam nazad da vi tursq snimki no jalki ste i 2te strani ne mislite li ako se imate za hubavi kakvo zna4enie ima mnenieto na nepoznat

p.s. ne moga da si sloja kirilica v momenta a me murzi da puskam kirilizator , molq mnenieto mi da bude kirilizirano a ne trito

bloodyF
04-15-2012, 20:52
На мен пък тези дупки там ми харесват ужаасно много... Обичам да пипам и целувам точно там. :Д
Иначе тялото му просто е невероятно... абсолютен идеал ми е. Примлясквам с устни без да се усетя, когато видя снимките. :Д

един човек да ме разбира =д

тая част ми е слабост направо..

ledenakrasota
04-15-2012, 20:55
Брад Пит в "Троя". Такова тяло харесвам. Заради него прочетох цялата "Илиада", когато бях на 12 г.

Харесвам нормално стегнато лъчезарно момченце. :-)

SmilezZz
04-16-2012, 15:57
По - ми допада номер 1. Вторият някак си , не е по мой вкус. :D