PDA

View Full Version : Мнение..?



slimbo
04-05-2012, 18:12
Как мислите нормално ли е да има разлика по голяма от 3 години в 1 връзка.
Конкретен пример -- 13-14години-момиче и 18-19години-момче /моля говорете за него , че ми е много интересно мнението ви /.

TheBeliever
04-05-2012, 18:25
На една по-късна възраст е напълно нормално.
В тийнейджърските години - не. В примерът, който си дал/а - не. Момчето на 18 ще иска неща, които дете на 13 няма как да му предложи.

slimbo
04-05-2012, 18:42
На една по-късна възраст е напълно нормално.
В тийнейджърските години - не. В примерът, който си дал/а - не. Момчето на 18 ще иска неща, които дете на 13 няма как да му предложи.

Да и аз си за това си мислех ... това запои , това напивания , ... сексуални отношения просто няма как макар че....... зависи от много неща само аз ли си мисля , че на тая земя има 1% хора , които изпитват чиста любов и тия неща не са пречка ....../все пак мненията ви са ми интересни/

БетинA
04-07-2012, 13:16
На една по-късна възраст е напълно нормално.
В тийнейджърските години - не. В примерът, който си дал/а - не. Момчето на 18 ще иска неща, които дете на 13 няма как да му предложи.

На по-късна възраст е нормално- да.
Сега в конкретния случай- категорично не!

SmilezZz
04-16-2012, 17:45
Принципно няма лошо, стига да има разбирателство и обич. За любовта граници няма , както се вика. Но в случая, примера който си дала - не , не е нормално, докато представите за живота и на двамата са различни: единия тепърва започва да се сблъска с трудностите в живота, а другия вече знае голяма част от тях.
Както се изразиха потребителите преди мене: в една по - късна възраст си е напълно нормално да има 3+ години разлика.