PDA

View Full Version : До момчетата.



Lalalalaa
04-05-2012, 20:04
Момчета, с какво може едно момиче да ви подлуди ? Какви момичета харесвате ? Характер ? Ще се радвам на отговори :)

draid
04-05-2012, 20:11
Ами така или иначе, ако мислиш че като ти кажем нещо и ти например ще се направиш на такава, няма да се получи. Бъди естествена. Иначе колкото хора има толкова и предпочитания. Аз лично обичам жената да има характер, да е интелигентна и да може да се водят с нея разговори и ако щеш градивни спорове на различна тематика. Това разбира се не значи да е инат. Ненавиждам егоизма и лицемерието.

Lalalalaa
04-05-2012, 20:35
как по-точно интелегентни? всеки го разбира по-различен начин

ForzaFelipe
04-05-2012, 20:52
Всички сме различни и има и различни неща който ни привличат и подлудяват.Най-важното е едно момиче(е то се отнася и за момчетата де) да е естествено,да не се превръща в нещо което не е.Аз също харесвам момичето да има характер ( но не и да си налага мнението ),да може да си приказваме по различни теми.Аз също ненавиждам егоизма и лицемерието...

anonymous708973
04-06-2012, 10:28
На колко си?

burpp
04-06-2012, 10:35
Момиче, с което да мога да се отпусна свободно, да се веселя, да я приемам повече като приятел, да е интелигентна (умна и възпитана), лъчезарна и хубава

Chacho
04-06-2012, 10:39
Да ми лази по нервите, но като кажа нещо, да слуша. Ако ми приказва колко съм велик, в кърпа съм й вързан.

radoboy99
04-06-2012, 15:02
Момчета, с какво може едно момиче да ви подлуди ? Какви момичета харесвате ? Характер ? Ще се радвам на отговори :)
Ами .. Може да ме подлуди, с това че не е като другите. Харесвам естествени момичета, който се държат нормално, а не подръжават на някой. Харесвам момичета с чуство за хумор, например, ако се бъзикаш със нея и тя да вземе да ти се обиди ще се получи доста конфузно.

Bomber
04-06-2012, 17:44
В тези теми не знам кой път вече съм писал умна забавна(да не сърди всеки път като се пошегувам със нея)
усмихната(много обичам като видя че някое момиче се усмихва това ме кара и аз да се усмихна )Да е весела
да е симпатична за предпочитане да е със къдрава дълга коса
Като характер искам да не е някоя лоша да не е от тези,на които светът им е крив през цялото време
да е мила да има добро отношение към мен самия,но не всички хора са идеални за това бих направил компромис за някой качества

bReAk3R
04-06-2012, 20:44
Като външен вид лично аз няам претенции за очи, коса и такива, стига да ми хареса. Иначе всеки предпочита различни вътрешно. Срещат се еднакви мнения на някои момчета, ама е рядкост. Аз предпочитам да е умна, красива (колкото на мен да ми хареса), да има характер, чувство за хумор. Високи/ниски нямам също големи претенции, стига да не са по високи от мен де :D Е, аз се изказах отсякъде, дори неща, които не бяха нужни, ама...
А, тва "да бъде себе си, да бъде естествена" е яко банално и така мощно ме дразни, чеее... Все едно ако е някоя с яко тяло и лице и да не е себе си, няма да я вземете 14-годишните загореляци, така ли?
Казах, че ми е банално, но и аз го мисля :D И го мисля истински, ако го няма естественото в нея, всичко отива по-дяволите при мен, тва е..

umri
04-06-2012, 21:35
Да ми лази по нервите, но като кажа нещо, да слуша. Ако ми приказва колко съм велик, в кърпа съм й вързан.

Чак ми е трудно да призная колко истина намирам в тоя коментар. Има и куп други фактори, но тия са в общия случай несъзнателно съществуващи и остават неказани.

Кво ме зариби по тва лъки, бе, копеле.. изневерявам на борото.

Goddess
04-06-2012, 22:04
Чак ми е трудно да призная колко истина намирам в тоя коментар. Има и куп други фактори, но тия са в общия случай несъзнателно съществуващи и остават неказани.

Кво ме зариби по тва лъки, бе, копеле.. изневерявам на борото.

Ментоловите ? ;д Много са яки, ама не мога да пуша дебели цигари и т'ва си е.
Мда..спам.

Chacho
04-06-2012, 22:05
Хахахаха и аз се пристрастих. Важното е да се сещаш от дъжд на ветър за борото, то ше си живее в заблуждение. Аз имам друг проблем, че си мачкам филтрите на обикновените цигари :D

umri
04-06-2012, 22:35
Ментоловите ? ;д Много са яки, ама не мога да пуша дебели цигари и т'ва си е.
Мда..спам.

Не е кат да не беше захапала бялото боро на една снимка. Вземи си ева ментолови има, ко ти е само за ментата.

И аз го направих няколко пъти и май се усети тва боро.. усети, че съм сменил техниката и съм научил нови трикове, които никога досега не съм му прилагал.

anonymous708973
04-07-2012, 05:14
Чак ми е трудно да призная колко истина намирам в тоя коментар. Има и куп други фактори, но тия са в общия случай несъзнателно съществуващи и остават неказани.


Хаха, помислих си същото, когато прочетох написаното от Чачо.

bloodyF
04-07-2012, 12:07
ох тия ментоловите на лъки страйк са адски 8-)
а за авторката, не съм момче, обаче ако се правиш на някаква където не си, никак няма да е яко ;]

Зайче..
04-07-2012, 12:13
Само аз ли не съм пробвала тези ментоловите? :( :D

Rattlesnake
04-07-2012, 12:18
Аз веднъж съм се влюбвал, и то беше от пръв поглед - т.е. само красотата може "да ме подлуди"(предполагам) . :D

amaz1nG
04-07-2012, 13:59
Момчета, с какво може едно момиче да ви подлуди ? Какви момичета харесвате ? Характер ? Ще се радвам на отговори :)

Няма нищо по чаровно от усмивката на готино момиче . В сегашно време момичетата не трябва да са срамежливи и напоследък забелязвам , че те правят първата крачка . С добър характер и да си имат свое лично мнение .С една дума да бъдат себе си .


Да ми лази по нервите, но като кажа нещо, да слуша. Ако ми приказва колко съм велик, в кърпа съм й вързан.
XHAHXHAHXH

peace94
04-07-2012, 18:00
Като ви чета мненията чак лошо ми става. Кво се правите на интересни, момчета?? Едно поне 90% от вас няма да се хванат с наистина умни момичета, защото не са ви лесни да ги въртите и да се изкарвате пред тях голямата работа :)

DarkTemplar
04-07-2012, 23:31
Може да ме подлуди с акъл, чар и доза женственост. Няма нужда да ме изкарва кой знае какъв, стига ми да ме уважава.

anonymous708973
04-08-2012, 06:07
Като ви чета мненията чак лошо ми става. Кво се правите на интересни, момчета?? Едно поне 90% от вас няма да се хванат с наистина умни момичета, защото не са ви лесни да ги въртите и да се изкарвате пред тях голямата работа :)

Не се пали. Всеки си има определение за "умна", нали знаеш?
Свестните момчета не се комплексират от умни момичета и уважават и търсят такива - точно защото не могат да ги въртят както си искат.

Ако бях мъж, щях да съм ебати претенцията.

forside1
04-08-2012, 20:45
Тука говорим за човек когото искаш до себе си. Не да си го въртиш на пръста, да го сучеш, да го мотаеш и каквото там му викате. Естествено че, предпочитам умни момичета. Как ще може човека до мен да ми помогне когато имам нужда, как ще може да ме подкрепи ако не знае къде се намира и няма нищо в главата? Защо ти звучи толкова невероятно момчета да предпочитат умни момичета не мога да разбера ?