PDA

View Full Version : Проблем!



sunman
04-05-2012, 21:06
Здравейте,ще я карам накратко!
Харесах си едно момиче,запознахме се,водим разговори,тя също има интерес,намекнал съм за нещо по-сериозно,но тя каза,че проблема е на религиозна тематика(родителите й ще и попречат и такива ми ти глупости),та ако може някой да изкаже мнение или съвет! :)

Благодаря предварително! :)

Sanguine
04-06-2012, 05:56
Каква е въпросната религия? Как и за какво точно да й попречат? Да се виждате ли? На по колко сте?
Явно е накратко не е хубаво :D

NarutoShippuuden
04-06-2012, 06:21
Сатанисти ли са? :D

sunman
04-06-2012, 10:51
Каква е въпросната религия? Как и за какво точно да й попречат? Да се виждате ли? На по колко сте?
Явно е накратко не е хубаво :D

Ами тя е туркиня! Днес ми каза,че е говорила с родителите си и,че са я гледали накриво,но нищо конкретно не са й казали! :)
Иначе аз съм на 17 тя на 15! :)
Ще видим как ще се развият нещата и ще споделя,ако има нещо! :)

@NarutoShippuuden - Всичко е възможно! :D

evil_boy
04-06-2012, 10:59
Здравете, имам проблем в даскало и ако ми помогнете ще съм много благодарен.
Значи има едно момче по-голям от мен и от началото на втория срок само се закача със мен.Стигало се е до бой но той пак продължава да ме закача.
Как да постъпя със него?
Благодаря предварително.

complicated_
04-06-2012, 12:54
и при мен проблема е същитя,само че е обратното ;д .. ако и двамата се обичате и найстина искате да сте заедно ще намерите начин .. ( ние вече 6 месеца караме така с моя фр.. не слушаме другите) :)

FuCKkK13
04-06-2012, 14:07
запознай се с родителите и ги успокои,че няма да се жените ;д;д; .. говорете заедно с тях,че сте малки и няма смисъл да се притесняват.. абе като цяло спечели им доверието и това да гледат с хубаво на теб :)

sunman
04-06-2012, 15:41
запознай се с родителите и ги успокои,че няма да се жените ;д;д; .. говорете заедно с тях,че сте малки и няма смисъл да се притесняват.. абе като цяло спечели им доверието и това да гледат с хубаво на теб :)

Да,ще се опитам да направя това! :D

SmilezZz
04-16-2012, 13:57
Същият проблем, но не съм се отказала от приятеля си. Няма и да го направя, само защото някой е ограничен (в случая родителите). Та , поговорете и решете какво ще правите. Може да се криете до едно време и след време , когато им кажете , че сте заедно от години - щат не щат, ще си замълчат и ще разберат, че нямат право да се бъркат и да развалят връзката.