PDA

View Full Version : как да накарам жена ми да ми пусне отзад?



fenbg
04-06-2012, 02:54
Здравейте, много ми се прави анален секс а жена ми не иска и да чуе :)
Моля дайте съвет има ли някаква тънкост и какво да направя за да не я боли - това е основния проблем

fenbg
04-06-2012, 03:01
моля само за мнения от хора с опит

SisiStrange
04-06-2012, 05:15
Лубрикант. Впрочем, ако наистина не иска, няма да се отпусне и много ще я боли.

Sh@d0w
04-06-2012, 05:52
То и с лубрикант пак може да я боли, най - важното е нагласата, ако се притеснява няма да се отпусне и няма да се получи.

DragonLady
04-06-2012, 08:04
То и с лубрикант пак може да я боли, най - важното е нагласата, ако се притеснява няма да се отпусне и няма да се получи.

+1
Тя като не иска, дори и да го направи ще е на сила, т.е когато ума не го иска, и тялото не го приема, демек ще я боли и то бая щом го прави не по своя воля и с нежелание. Най-добре се примири, че твоята работа няма да я бъде, и заочни да уважаваш малко желанията и ;)
Казвам го това от гледна точка на момиче в нейното положение. И моя мъж искаше отзад, но след като 1 път му казах, че не желая и че за мен това ще означава само болка, той ме разбра и ми каза : Ок, щом не искаш няма, уважавам желанието ти " и повече дори не ми е повдигал тема за това. Според мен така е трябвало да постъпиш и ти - като истински мъж, да походиш с разбиране и да направиш компромис със себе си, ако наистина обичаш това момиче.

marilyn
04-06-2012, 09:49
Съгласявам се с Шадоу

nymphadora
04-06-2012, 10:09
На някои жени (включително и на мен) просто не им допада идеята.Тая дупка си е за друга цел.

anonymous708973
04-06-2012, 10:30
Я обясни по какъв начин си си поискал.

Ако приятелката ти не е пълен пън и е склонна на някакви компромиси, а ти си мъж на място и знаеш какво и кога да кажеш и направиш, няма да има нещо, което единият да иска да опита, а другият - не.

Драгънлейди, а ти пробвала ли си някога?

DragonLady
04-06-2012, 11:09
Драгънлейди, а ти пробвала ли си някога?

Не, и не бих. Както каза nymphadora тая дупка си е за друга цел.

SisiStrange
04-06-2012, 11:26
Всъщност е много хубаво, когато се получи. Има си случаи, в които не се отпускаш достатъчно, боли и не се получава. Друг път няма никаква болка. Със сигурност, обаче, не можеш да го направиш хубаво за някой, който не го иска наистина.

cyclops
04-06-2012, 15:49
Ако сега не е навита, може би след време ще е. Но в никакъв случай не я притискай.

Аз съм на мнение, че ако двама човека са заедно и имат сериозно отношения в един или друг момент може би е редно да направят компромиси относно желанието на другия. Дори и да не му/й хареса е редно да се опита. Ако примерно с моя човек сме заедно и едва ли не решим да сме вечено заедно ще ми е тъпо да му отказа нещо, което иска и той НИКОГА да не го направи (освен ако не отиде при друга, разбира се). Така, че в тези връзки границите на отношенията, желанията и фантазмите трябва да са гъвкави.

FuCKkK13
04-06-2012, 16:47
абе вие нормални ли сте бе .. направо бясовете ме хващат.. как да я накарам да ми прави орална,как да я накарам да ми пусна отзад.. НЯМА такова нещо като ''накарам'' ... сядате и говорите.. ако тя наистина не иска я остави намира..

бтв. направо се учудих как в тая тема нямаше ''ами като не ти дава зарязвай я'' :?

DragonLady
04-07-2012, 20:29
Вие наистина ли ще се жените?

Тази думичка "карам" си я избийте от главиците. Ако обичаш някого, не го караш да прави нещо, което не иска. Във всеки случай ще я боли поне малко, сега си представи как ще се чувства, когато не го иска.Седнете да говорите като бели хора и не я карай да прави нищо.

Да, но няма да е особено скоро ( за сега само годежа ), просто изчакваме някой събития :)

Впрочем мнението на cyclops наистина ме накара да се замисля над някой неща.

umri
04-07-2012, 20:37
Да, но няма да е особено скоро ( за сега само годежа ), просто изчакваме някой събития :)

Впрочем мнението на cyclops наистина ме накара да се замисля над някой неща.

Много бързо размисли, бе, деба? Нали тая дупка е за други работи?

Чувствам се поканен на сватбата.

темата; с бебешко олио е най-добре. Много мазно става и влиза по-лесно.

DragonLady
04-07-2012, 20:42
Много бързо размисли, бе, деба? Нали тая дупка е за други работи?

Чувствам се поканен на сватбата.

темата; с бебешко олио е най-добре. Много мазно става и влиза по-лесно.

Нямах в предвид толкова посредствено приемане на думите и. Ставаше дума за компромисите ( не само в сексуален аспек ), които трябва да се правят в една връзка, и по точно онези, при които е по добре да сложиш интересите на партньора преди собствените ти такива.

flyingmonkey
04-07-2012, 20:44
Истината е в психо атаката, не я ли обработиш с думи, забрави с друго хахаха.

anonymous708973
04-08-2012, 04:52
Нямах в предвид толкова посредствено приемане на думите и. Ставаше дума за компромисите ( не само в сексуален аспек ), които трябва да се правят в една връзка, и по точно онези, при които е по добре да сложиш интересите на партньора преди собствените ти такива.

Драгънлейди, замисли се и над следното: в темата за оралния секс (или няква подобна) беше писала, че не е редно да отказва преди да е опитала и т.н. Приложи собствения си съвет тук. :) Недей да отричаш нещо, което никога не си пробвала. Не можеш да знаеш дали ще е само болка, може да се изненадаш после. Никой не е казвал да ти го вкара до сливиците отведнъж. Заигравайте се, нека ти пъха пръст чат-пат... после със супер обилна смазка и пробвайте. Не може да знаеш предварително, представи си, че супер много ти хареса :)

DragonLady
04-08-2012, 19:00
Драгънлейди, замисли се и над следното: в темата за оралния секс (или няква подобна) беше писала, че не е редно да отказва преди да е опитала и т.н. Приложи собствения си съвет тук. :) Недей да отричаш нещо, което никога не си пробвала. Не можеш да знаеш дали ще е само болка, може да се изненадаш после. Никой не е казвал да ти го вкара до сливиците отведнъж. Заигравайте се, нека ти пъха пръст чат-пат... после със супер обилна смазка и пробвайте. Не може да знаеш предварително, представи си, че супер много ти хареса :)

Имаш право, но за някои неща имам твърди принципи, като този да не правя нищо против волята си. Пък и ако вземе да му хареса ... още по зле за мене, а не вярвам че на мен би ми харесало. Пък и той не ми е повдигал темата от няколко месеца насам, така че всичко е минало заминало.

bijou
04-08-2012, 19:07
Щом тя не иска, не ми се вярва да я навиеш. (:

anonymous708973
04-08-2012, 20:16
Имаш право, но за някои неща имам твърди принципи, като този да не правя нищо против волята си. Пък и ако вземе да му хареса ... още по зле за мене, а не вярвам че на мен би ми харесало. Пък и той не ми е повдигал темата от няколко месеца насам, така че всичко е минало заминало.

Няма как да знаеш. И аз бях изненадана.
Това, че не е повдигал темата нищо не значи... Бъди сигурна, че си го мисли и му се иска.

den4o7
04-08-2012, 20:29
zazcho :D http://zaz.bg/preview.php?id=15948&mp3=Orkestyr_Kamenci_Kashkaval_kiuchek_

Sex_idol92
04-08-2012, 20:54
Епа земи и каи ама ооооо яла тука че ти праим дупката 30 цола маа и тя жа са насере от кеф и после онаа земи да те ебе с вобратор че чустваш че летисх ма да не голям че тя ше ти разпори онее дупка

Lilly777
04-09-2012, 07:54
На някои жени (включително и на мен) просто не им допада идеята.Тая дупка си е за друга цел.

ИМЕННО!!!

Постави се на нейно място малко!! Ако тя те накара да направиш нещо,което на теб никак не ти си иска какво би направил? Добре ли ще ти е някой да настоява да го правиш?

cyclops
04-09-2012, 12:18
Няма как да знаеш. И аз бях изненадана.
Това, че не е повдигал темата нищо не значи... Бъди сигурна, че си го мисли и му се иска.

Така е, съгласна съм. И аз мислих, че много неща няма никога да пробвам, но с времето се научих да не казвам "никога". Пък и наистина, както споменах, не бих искала да го лиша поне да опита нещо. Животът и без това е кратък :)

marin4itu
04-11-2012, 09:41
На мен ми е досадно приятелят ми да ми мрънка "хайде, хайде, хайде", така ми се убива желанието. Правя го, когато на мен ми се прииска и се кефя на 24 каратовата му усмивка. Но трябва жената да е наистина отпусната, за да може да се наслади, иначе се изпитва само болка. Подкрепям Umri за бебешкото олио.