PDA

View Full Version : Струва ли си ?



whoiammm
04-06-2012, 06:34
Значи запознахме се с едно момиче преди 2 седмици и половина и вчера направихме 1 седмица от както ходим. Проблемът е обаче че тя учи в моя град но живее в друг град на 100 км от моя град. През седмицата тя е 1-ва смяна аз съм 2-ра свършвам към 6-7 и имаме само около 3 часа време да сме заедно. Събота и Неделя се прибира в нейния град. През ваканцията също е там. Всичко е супер ГАДНО ;хх Ще се побъркамм ! Тя ми каза че искала сериозна връзка. Аз също я искам но не знам как може да продължаваме така. За мене тези 3 часа нищо не са при положение че много я харесвам. Не знам какво да правяя напраоо само се измъчвам тъка и немога да си я избия от главата ;хх Помогнете моля ви! Дайте някой съвет ситуацията е много Ш*БАНА !!!

ПП Лятото отново е в нейния град :((( :@:X@@X

horacio
04-06-2012, 06:36
Пробвай да ходиш в нейния град събота и неделя

whoiammm
04-06-2012, 06:44
Мхм това е идея някой път трябва да опитам но съм на 15 и може да имам проблеми с майка и татко но за нея ще го измисляяя ! Мерси за отговораа :)

anonymous708973
04-06-2012, 10:26
3 часа всеки ден далеч не е малко.
А ти няма да си втора смяна винаги, другия месец ще си първа и ще имате цели следобеди.

Тя може да остава чат-пат в града за уикенда, а ваканцията да идва за по 3-4 дена, после ти да ходиш и т.н.

burpp
04-06-2012, 10:32
Вие от скоро сте заедно, нормално е да искаш да я виждаш така често и за повече време. Не прибързвай... три часа са достатъчни, уползотвори ги!

melany12
04-06-2012, 11:41
аз ако бях на твое място щях да ходя в нейния град за 6 7 часа да прекарвам с нея поне..