PDA

View Full Version : Видове презервативи



healmeup
04-06-2012, 13:59
Здравейте,

В последно време много четох в интернет по тази тема, но не можах да достигна до отговор на един въпрос и точно поради това си направих регистрация тук! Хаха, та към въпроса - има ли мъжки презервативи, които са по-широки от останалите, тоест с по-голяма обиколка. Надявам се, че се изразявам правилно, ако може да дадете мнението си ще съм ви признателен.
Нека да кажа, че не правя тази тема с цел да се хваля или нещо от сорта, просто искам да съм информиран и не я правя за флуудърите с по 10k+ мнения, които просто спамят за да се "отбележат". Ако можете да ме информирате с нещо конкретно свързано с типове, цени или линкове към дадени продукти ще съм ви признателен.

Поздрави, поредният объркан индивид от нета.

granger
04-06-2012, 14:12
Естествено е ,че има размери на обиколката. Не съм сигурна колко точно са, на различните марки презервативи са различни. Можеш да видиш надписите с милиметровката отзад на кутийката. Пише нещо от сорта: 52мм, 54 мм и така нататък.

healmeup
04-06-2012, 14:18
Така, чудесно, а колко е обиколката на нормалните презервативи. Питам, защото посетих един кабинет по лични причини и дежурната сестра, която работи там, ми даде към 20-30 кондома, хахаха, но на тях нищо не пише, а е логично да ми е дала кондоми, които са с нормален размер. Можете ли някакъв линк да ми дадеш към сайт, който показва вариациите на тези продукти по българските пазари, примерно?

granger
04-06-2012, 14:23
Durex
Arouser - големи
Classic - нормални
Extra Safe - големи
Select - нормални
Elite - големи
Performa - нормални
Sensation - нормални
Love - големи
За дюрекса тва намерих.

http://www.bgdrogeria.com/index.php?main_page=product_info&cPath=122&products_id=3968

healmeup
04-06-2012, 14:50
Аххх, благодаря ви! Напълно достатъчно е.

Амм, искам да ви кажа, че явно сте се "поправили". Правя ви едно евала, че давате конкретна,бърза и точна информация без ненужни коментари, или може би съм оцелил правилният момент, когато няма флуудъри. Но както и да е, ще си купя няколко "модела" и ще видя как стоят нещата. И все пак ако има някой друг, който може да каже нещо по темата, ще прочета мнението му/й с удоволствие :) Едно мерси отново.

Приятен ден

ShtrudeL
04-06-2012, 15:14
Durex
Arouser - големи
Classic - нормални
Extra Safe - големи
Select - нормални
Elite - големи
Performa - нормални
Sensation - нормални
Love - големи
За дюрекса тва намерих.

http://www.bgdrogeria.com/index.php?main_page=product_info&cPath=122&products_id=3968

love и arouser са си напълно нормални и като цяло всички презервативи са ми еднакви :> (сигурно, защото съм момиченце ^^)