PDA

View Full Version : Нуждая се от съвет ..



JustForFun
04-06-2012, 18:17
Ще разкажа на кратко, но преди това искам да ви помоля да ми дадете съвет, а не да ме упреквате, че съм си "изпуснала шанса" и т.н.
Има едно момче, с което бяхме заедно, бяхме неразделни, но по едно време си казах, че не искам да сме заедно. И той го прие много лесно.. (Това беше през лятната ваканция) В училище се държеше с мен както преди, но на мен не ми беше до връзки, беше ми много напрегнато.. И така се отдалечихме.. От най-добри приятели, започнахме да се държим като непознати. Питах го какво става, че ми липсва, а той отговори, че има друго момиче... Търпях известно време, бяха заедно, виждах ги всеки ден. Докато един ден той ме попита дали имам гадже и така започнахме разговор.. После той ми каза, че всъщност изобщо не му пукало, а аз му казах, че на мен все още ми пука за него и му казах за чувствата си.. Той просто се засмя и каза , че може и да се получи нещо.. И така оттогава си пишем почти всеки ден както преди- по 5-6 часа. От непознати отново сме близки.. Той ми пише първи.. Но това момиче? Те не са гаджета вече, но по неговите думи се целуват, държат се за ръце - аз го виждам в училище .. Какво да направя? Да чакам, докато я забрави ?! А не мога да намеря друг- или поне ми е много трудно.. Моля ви , кажете ми какво трябва да правя, има ли надежда? Той се държи супер мило както преди ..

nIkEnCeTy_bE
04-06-2012, 18:23
Ами един път си го отхвърлила, какво очакваш, да ти ходи след гъза ли? Или искаш да си с него, или не. Детски работи правите. За толкова време не можа ли да му кажеш какво чувстваш. Ревнуваш го, кого си залъгвала, не знам. Момчето може да харесва това момиче, ти не можеш да го виниш, както казах, няма да ти ходи след гъза, само защото ти не знаеш какво искаш.

JustForFun
04-06-2012, 18:41
Зная, но както казах той си го прие много добре, сякаш беше съгласен с мен. И ако не иска да върви зад гъза ми , защо ме пита имам ли си гадже, пише ми първи и ме кара да си мисля, че може би имам шанс?!

nIkEnCeTy_bE
04-06-2012, 19:17
Може да го прави по много причини, защо просто не го питаш?

GoldenHeart
04-06-2012, 19:19
Недей да го чакаш да я забрави. От личен опит ти го казвам!!! Тебе ще те има като втора цигулка и ще си играе с чувствата ти, щом го е приел по такъв начин. Не се заблуждавай с това, че се държи мило с теб.

melany12
04-06-2012, 19:34
ми действай.или тя или ти

SmilezZz
04-16-2012, 18:39
Толкова е объркано. Голяма каша е , не само тука, но и в главата ти.
Първо: били сте неразделни, има ли сте чувства един към друг и сте ходили? Или? Защото някъде след това ми се губи смисъла с това от "най - добри приятели станахме непознати" ?
Ако е първото: какво очакваш да стане? Той да ти върви постоянно след гъза и да изпитва чувства само към тебе ли? Е, ако си мислила така, жестоко си се излъгала.
А ако просто се били най - добри приятели и просто си поискала да не си общувате, виждате - пак си ти виновна.
Второ: Казал ти го е направо - не изпитва същите чувства към тебе, каквито е изпитвал преди. Така, че независимо, че не е обвързан - не прави грешката да си даваш празни надежди.

А иначе какво да направиш ли?
Просто спри да гледаш на него като на нещо повече от приятели. Изпуснала си възможността, която си имала и сега освен да съжаляваш и да приемеш, че сте си само приятели - не ти остава друго.
Вярно е, че ти е трудно - разбирам те, но си налагаш воля и си казваш "така и така" , и се опитваш да не мислиш за това как може да сте заедно с него.

PLEYGIRL
04-16-2012, 19:12
Толкова е объркано. Голяма каша е , не само тука, но и в главата ти.
Първо: били сте неразделни, има ли сте чувства един към друг и сте ходили? Или? Защото някъде след това ми се губи смисъла с това от "най - добри приятели станахме непознати" ?
Ако е първото: какво очакваш да стане? Той да ти върви постоянно след гъза и да изпитва чувства само към тебе ли? Е, ако си мислила така, жестоко си се излъгала.
А ако просто се били най - добри приятели и просто си поискала да не си общувате, виждате - пак си ти виновна.
Второ: Казал ти го е направо - не изпитва същите чувства към тебе, каквито е изпитвал преди. Така, че независимо, че не е обвързан - не прави грешката да си даваш празни надежди.

А иначе какво да направиш ли?
Просто спри да гледаш на него като на нещо повече от приятели. Изпуснала си възможността, която си имала и сега освен да съжаляваш и да приемеш, че сте си само приятели - не ти остава друго.
Вярно е, че ти е трудно - разбирам те, но си налагаш воля и си казваш "така и така" , и се опитваш да не мислиш за това как може да сте заедно с него.

И аз мисля така ... ако не друго моят съвет е да говориш с него и да си изясните нещата може и да е много гадно ,но така е най-добре. Бъди смела и приеми всичко с усмивка има и други момчета не е задължително да си имаш гадже бъди свободна и си гледай интересите. Това ,че се държи мило може да означава ,че просто те харесва като човек и въпреки всичко ти е приятел , но не означава ,че иска да ходи с теб. Според мен той няма да се занимава повече с теб като с гадже просто го приеми.

DisappointedDreamer
04-16-2012, 19:36
Питай го директно. Все пак сте били заедно преди, били сте и много добри неразделни приятели. Попитай го направо и го накарай да не увърта. Според мен обаче не трябва да се занимаваш повече с него.

TheNormalGuy
04-17-2012, 10:59
Ти си го отхвърлила, и най-вероятно си го наранила, въпреки че той не го е показал, и сега мисля че ще си играе с теб, и ще те прецака, за да ти го върне. ;)

awesomeness
04-17-2012, 17:46
Щом прибягваш до варианта да намериш някой друг, значи явно не го харесваш чак толкова много, защото просто нямаш шанс - глупави работи :)