PDA

View Full Version : Големи прасци и глезени



DistressedWithTime
04-06-2012, 19:16
Здравейте! Искам да споделя един мой много голям комплекс и да видя вашите мнения и коментари (:
на 14 съм висока 1 70 и тежа около 65 кг и най-гадното имам много едри кости.Не ми е голям проблем ,но прасците ми са многоо широки глезените ми също ако сте чували за cankles да точно това е. Знам ,че хората няма да ми гледат краката и т.н ,но тези *плавници* (41 номер обувка) дори и да вляза в страхотна форма ще развалят цялата гледка.
Така да попитам някой има ли такъв проблем? ако да и вие ли отказвате да го приемете?

FuckingFreak
04-06-2012, 19:43
Имам подобен проблем, но нося 38-39 номер обувки. Не можеш да го промениш, а аз направих голяма грешка, като тренирах баскетбол и сега имам леко очертани мускули.....

DistressedWithTime
04-06-2012, 19:48
знам,че не мога да го променя е доста кофти ,но глезена ми буквално е свързан директно с прасеца и има много малка извивка

FuckingFreak
04-06-2012, 19:52
Нещо спортувала ли си, или по ген си така? И не се залъгвай, че хората няма да ти гледат краката, колкото и гадно да ти е, това не бива да те успокоява...

DistressedWithTime
04-06-2012, 19:54
да ген е. Но се натоварвам доста през деня постоянно ходене насам-натам и байри изкачвам и какво ли не

supersonic0
04-07-2012, 07:39
41 номер? Т'ва наистина си е много за жена, но да не те притеснява мен лично няма да ме интересуват толкова глезените на една жена, ако се държи добре и изглежда така.

пAteNцЕ
04-07-2012, 07:48
ее са 170 си аз имам приятелка колкото тебе и е със същия номер обувки нормално е относно ръста
ти да са толкова пък и ходилото е равно на разстоянието от лакътя до китката на ръката ти(анатомично се води така)
колкото до самия глезен и парсеца и аз съм тренирала баскет както FuckingFreak но аз не мисля че заради едните крака съм направила грешка (поне са съм висока ама не много и стегната) пък и щом е до ген не очаквай да имаш крака като на Дженифър Анистън (ако се пишеше така де :Д) след като на роднините ти са с големи прасци и глезени пък и такава ти е структурата радвай се че не си някаква тапа и да ходиш на токчета и вечер да те болат краката ;) пък и така ще си намериш некой висок пич :)

FuckingFreak
04-07-2012, 08:39
^ що за ограничено мислене?! Пълни глупости. Токовете не са само за "тапите", а и като свикнеш не болят краката.

пAteNцЕ
04-07-2012, 09:31
естествено че не са само за тапите който иска така да се носи и е ясно че като се свикне не боли(макар че при мнооооого високи...) исках да й покажа пък другия вариант не да излизам "ограничената"

YoAnA_kiiss
04-07-2012, 16:32
Аз имам същия проблем на 14 съм 167 см и нося обувки 39-40 не можеш да го промениш, но аз нося обувки които правят крака визуално по-малък много помага, поне при мен