PDA

View Full Version : Щръкнали уши



galu6a
04-06-2012, 19:18
Имам този проблем ,то е поточно комлекс щръкнали уши ,някои пробвал ли е да ги лепи с нещо?

nIkEnCeTy_bE
04-06-2012, 19:28
О, Боже! Какво лепене, бе, човек? Стига глупости. Трябва да се приемеш такава, каквато си. И приемеш ли се, ще те приемат и другите. Знаеш ли колко хора имат такъв проблем? И винаги има решение. Какво лепене, какви глупости.

-meGusta-
04-06-2012, 19:42
Не съм чувала за ЛЕПЕНЕ,но като си вързана или дори с пусната коса може да слагаш лента от плат или гума и да минава през учите,,а не зад тях :)

-meGusta-
04-06-2012, 19:42
Не съм чувала за ЛЕПЕНЕ,но като си вързана или дори с пусната коса може да слагаш лента от плат или гума и да минава през ушите,,а не зад тях :)

peti123
04-06-2012, 21:23
Много хора имат този проблем , аз имах една позната , която си ги лепи на бала :D , а сред време си направи и операция вече изобщо не и е комплекс 700 - 800 лева беше .. Ама аз не виждам това , като голям проблем особено за момичетата би следвало повечето да сме с по-далги коси .

whitebunny
04-06-2012, 21:42
И аз имах такъв комплекс, но си направих операция.. след нея много повече започнах да се харесвам ;d
Иначе за лепене не съм чувала :/

explosion_
04-11-2012, 09:43
Боже, каква сложна дилема, но мисля че имам решение на твоя проблем .. Знам че ще успееш ето я истината _____ КАПЧИЦА !

пAteNцЕ
04-11-2012, 09:46
еее една фр имаше този проблем като малка и така се комплексира че взе само с шапки да ходи и то шапки шапки и те и притиснаха ушите и са не й стърчат толкова :D

explosion_
04-11-2012, 10:04
еее една фр имаше този проблем като малка и така се комплексира че взе само с шапки да ходи и то шапки шапки и те и притиснаха ушите и са не й стърчат толкова :D

Може да пита Марчето от Пълна лудница... :) :D

breathless
04-11-2012, 10:06
Пробвай да спиш няколко месеца с лента.

LoveChocolate
04-11-2012, 12:11
С капчица ги залепи .. после ти не му мисли :D

IfeTyy
04-14-2012, 21:53
О мила, напълно те разбирам! И аз не си харесвам ушите, макар приятелите ми да ми казват, че не стърчат.. аз ги виждам бе, не съм сляпа! но все тая.. няма какво да направим или се примиряваш, или операция, или тези лепенки, за които съм чувала, че после много боляло... та по-добре... свиквай - нямаме избор ;)

Yani_Nikol
11-24-2015, 14:01
Здравейте,
и аз имах този проблем, но вече намерих как да реша проблема си с лепенки, които не са много скъпи и са супер практични и удобни. Бързам да споделя с всички, които имат този проблем, защото аз също дълго се лутам из форумите с надежда да намеря подходящо решение. Преди време намерих този продукт в Испания, но от скоро забелязах и рекламата му тук в България също се предлагат - Otostick се казват. Не съм купувала от тук в България, но като гледам май са представители на същата фирма, която е в Испания. Надявам се да съм помогнала!!!