PDA

View Full Version : Защо ?



Sosoo
04-06-2012, 21:21
Защо момчетата (на по 16-17 години) ходят с по-малки момичета (на 13-14) при положение че ги харесват и такива на тяхната възраст и могат да им дадат неща....които малките не могат ?

IvanPetkov23
04-06-2012, 21:26
"при положение че ги харесват и такива на тяхната възраст" - така ли? :D Ами +20 момчета?

xoxi
04-06-2012, 21:26
Щото са на един акъл.

Chacho
04-06-2012, 21:27
"при положение че ги харесват и такива на тяхната възраст" - така ли? :D Ами +20 момчета?

10 букви......

nIkEnCeTy_bE
04-06-2012, 21:28
Да ти кажа днешните 13-14 са по-големи и напреднали от 16-17 в някой отношения.

Chacho
04-06-2012, 21:30
Да ти кажа днешните 13-14 са по-големи и напреднали от 16-17 в някой отношения.

Я си подбери напредналите 16-17 и виж дали е така.

horacio
04-06-2012, 21:32
Щото са на един акъл.
това
10 букви

bijou
04-07-2012, 19:09
Защото са "готини" (:

TheMan9191
04-07-2012, 19:26
Аз съм на 15 и не бих тръгнал с 12-13 год. пикла (с извинение, не че аз съм много по голям но все пак).

jghgh
04-07-2012, 19:29
Защото да манипулираш малкото детско акълче е лесно, а връстничките ти може и да се усещат, ако искаш да ги правиш на балъчки.
Пък и някак си явно е правило момчетата се хващат с по-малки, а момичетата съответно да си търсят по-големи момчета.

Баси, аз май не съм имала връзка с връстник. Чувствам се чак ощетена от самата себе си, бих искала да "походя" и с връстник. Сигурно ще е прекрасно, неангажиращо и някак ще сме си на един акъл - ако, разбира се, е от зрелите мои набори, не ония пишкодръпковци, за които най-важното нещо е да се напият или да "разплачат" даскалите.

bReAk3R
04-07-2012, 19:33
Защо задаваш този въпрос? И защо да не излизат с по-малки?! Нима те нямат право да си подбират гаджета, гледайки и възрастта ли? На повечето гледам им е пораснала работата (и оттук има ама няма да казвам никове) и за тях 12-13 годишните са "пикли" и "пикльовци" и дори да ги харесват, няма да тръгнат с тях, само защото са ДВАНАДЕСЕТ-ТРИНАДЕСЕТ годишни.
btw аз съм съгласен със jghgh..

den4o7
04-07-2012, 19:37
Защото малките се по-глупави и лесно можеш да ги излъжеш :P

Ukhtar
04-07-2012, 19:45
^^^пиенето е забавно.

А пиклите са лесно манипулируеми.

SmilezZz
04-08-2012, 14:18
Не всяко момиче , което е на 12 - 13 е пикла и лесно манипулируема.

А и не сме ние тези , които ще им кажем какво да правят и с колко годишни да ходят. Разберете , че всеки си има акъл на главата и решава сам за себе си кое ще е добре и кое не.

Blab
04-08-2012, 15:15
//опипах си главата:Д

radichka19
04-08-2012, 15:26
Защо си мислите, че 12,13-годишните са пикли, могат да се манипулират и т.н.?!?!?! Сестра ми е на 13 и има много по-добро мислене и по-добро държание от тези от моя клас (на 16 съм). И нали се сещате, че любовта не пита? За нея няма значение години, разстояние, различия...

babity
04-08-2012, 16:34
И нали се сещате, че любовта не пита? За нея няма значение години, разстояние, различия...

...и един мармот увива шоколада в станиол... Малките са винаги по - наивни и не защото не мислят както трябва, а защото им липсва опита.

пAteNцЕ
04-08-2012, 16:48
абе зависи сичко па може некоя "малка" да има повече опит от едва 16-годишна примерно о.О
зависи зависи
ама зависи зависи от ситуация хора и тн така че каквото и да се каже тука може да има доза истина за някои за други да е пълна глупост и обратното .....

babity
04-08-2012, 18:25
Глупости! Т'ва колко е относително всичко... го разправяйте на някой друг. Аз имах адски лек пубертет. Имаше си причините за това, но от малка ме квалифицират точно като послушна, кротка и прочее, а на фона на връстниците ми и винаги така съм се чувствала. И не мога да кажа, че колкото и да съм била съобразителна, надраснала годините си или каквото и да е друго, съм имала трезва преценка, 'щото не е било така. И аз на 13 вярвах, че мястото ми е с някой 21+ и не намирах нищо нередно в това....

jghgh
04-09-2012, 03:18
Глупости! Т'ва колко е относително всичко... го разправяйте на някой друг.

С това може да се обобщи всеки един напън на малките пубертетчета да изкарват, че е възможно да са по-умни, по-зрели и по-изпитали нещата от живота от "каките", както и тея неща, че годините нямали значение, разстоянието нямало значение и всякакви други романтизми.
Животът не е чак толкова условен, нито чак толкова романтичен и именно в това са чара и романтиката му :д

пAteNцЕ
04-09-2012, 07:25
ми гледам и двете страни на монетата така че за мен всички тук са прави за своята гледна точка :)
ама тези глупости с годините как нямало значение мен си ме дразнят от край време
виждам една приятелка (тогава да сме били на 12) с некъв доста по-голям който по-скоро тичаше да е с по-голямата й сестра отколкото малката....ами сори ама заек и голем не върви просто и като ми каза това как годините нямало значине направо бол о.О после принца заряза принцесата си защото видя една "готина какичка" която му ходеше за години и мойта многострадална Геновева ми рева сума ти време как не била идеалната(а тя просто беше малка за него - разлика 4 години си е бая ) така че това с годините съм съгласна ама пак казвам гледам и двете страни :D
а това как ще ни треснат хормоните при едни ще е леко при други не чак толкова това си е индивидуално за всеки а и това че малките са по-умни от "каките" изобщо не е вярно- може да са по-утракани може да по-отворени но онова нещо в главата наречено акъл още не е появил ...аз самата много се дразня на разни дребни като ми разправят с колко са ходили и кви неща знаят и ми се смееха даже че знаели повече от мен :D правете изводи какви нахални и нагли са тези просто :D
а и като цяло малките много искат да са като каките това е повече от ясно о.О но им липсват някои нещица - акъла годините и зрелостта но за съжаление тяхната наивност ги кара да си мислят че са по-така и иначе

не ме плюйте знам че са глупости :cool:

Hilary_
04-09-2012, 07:27
.. защото малките се дават по - лесно. ;)
А и развитието им при такава разлика във възрастта е еднаква.

slimbo
04-10-2012, 07:54
Ами замисли се , че може да не си падат по връстнички а по точно определено момиче на 12-13 , а и може да е ,защото всички вече са кифли и рядко се срещат други при по - малките има други........!